Skocz do zawartości

Czy ktoś oglądał przyczepkę SAM z Rewala


ipy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

SAM usprawiedliwia wszystko. Projekt, wygląd, wykonanie, budżet.

Żaden wstyd, duma wręcz bo egz niepowtarzalny.

Nie każdy w domowym technicznym zapleczu ma możliwości zbudowania budki że jej wygląd powala z nóg.

.

Ogłoszenie chyba długo wisi bo od lipca, jak tam mieszkali w niej ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zdaje się być ciekawy ale skoro taka super to czemu sprzedają za tyle... Plandeka rzadko kiedy przecieka... Myślę że gdybym był w potrzebie posiadania małego lekkiego wynalazku to podobnie jak koledzy poszukałbym jednak niewiadówki w dobrym stanie i ewentualnie poprzerabiał wnętrze wedle własnego pomysłu. I choć chylę czoła konstruktorowi za ambicje i dopiecie projektu do końca to jakoś poczciwe skorupki bardziej do mnie przemawiają... Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gdybym był w potrzebie posiadania małego lekkiego wynalazku to podobnie jak koledzy poszukałbym jednak niewiadówki w dobrym stanie i ewentualnie poprzerabiał wnętrze wedle własnego pomysłu. I choć chylę czoła konstruktorowi za ambicje i dopiecie projektu do końca to jakoś poczciwe skorupki bardziej do mnie przemawiają... Ale to moje zdanie.

 

... i całkiem słuszne :ok: , a konstruktorowi owej przyczepki trudno byłoby nie pogratulować własnego projektu, rozwiązania i realizacji , jednak tego typu konstrukcje zazwyczaj trudno znajdują nabywców.  :hmm: 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

O obniżeniu DMC juz nie wspominając zupełnie. Zresztą taki zabieg przy takiej przyczepie to według mnie juz zupełnie gra nie warta świeczki nawet na etapie dowiadywania się czy to wykonalne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Najpewniej przyczepka odpadnie ze względu na DMC, a dorabiać osi hamowanej nie opłaci mi się. Ale trochę się dziwię negatywnym komentarzom odnośnie estetyki. Jak na mnie, przyczepka czysta, nie zdewastowana, prosta w kształcie i choć ta blacha falista nie wygląda zbyt elegancko, to tragedii nie ma. Inne malowanie i byłoby przyjemnie dla oka.

 

Co innego tutaj:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-CID5-ID80soZ.html#b9f5321021

 

Tak czy inaczej, dziękuję za komentarze i pewnie jeszcze będę pytał o kolejną przyczepę ;-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, dziękuję za komentarze i pewnie jeszcze będę pytał o kolejną przyczepę ;-) Pozdrawiam.

 

skup się na niewiadówkach - skorupa solidna i miła do przeróbek, można fajne sztuki wyrwać za grosze  :yes:

 

To jest ruchomy areszt :]

 

sądząc po linoleum na ścianie to mobilna sala przesłuchań tajnego więzienia CIA , kolor też dobrali, żeby ślady krwi nie rzucały się za bardzo w oczy  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Najpewniej przyczepka odpadnie ze względu na DMC, a dorabiać osi hamowanej nie opłaci mi się. Ale trochę się dziwię negatywnym komentarzom odnośnie estetyki. Jak na mnie, przyczepka czysta, nie zdewastowana, prosta w kształcie i choć ta blacha falista nie wygląda zbyt elegancko, to tragedii nie ma. Inne malowanie i byłoby przyjemnie dla oka.

 

Co innego tutaj:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-CID5-ID80soZ.html#b9f5321021

 

Tak czy inaczej, dziękuję za komentarze i pewnie jeszcze będę pytał o kolejną przyczepę ;-) Pozdrawiam.

Wysłałem Ci linki z fajnymi przyczepkami. Nie oglądałeś?Czy ta Adria nie jest lekka,  z możliwościa przeróbek do Twoich potrzeb i ładniejsza od tej obitej  blachą falistą?

 

http://olx.pl/oferta...html#2fa902384d

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu   http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-campingowa-n-126-n-1990r-CID5-ID7WiL7.html#a920fef3cf masz ładną bazę do przeróbek. Lekka, z hamulcem, cena niezła (może jeszcze coś zbijesz).

Niewiadówek na OLX i Sprzedajemy.pl  jest sporo  i nawet jeszcze tańszych ale niech kolega też  popracuje troszkę sam. On zna najlepiej kryteria i niech przebiera. To co wybierze wrzuci tutaj i wtedy ktoś mu doradzi. 

To jest ruchomy areszt :]

Trafne określenie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tym przedziale cenowym, to nie ma innej alternatywy, jak tylko i wyłącznie Niewiadówka do remontu.
Nie znajdzie się za ok. 2,5 tys. zł. "fajnej" przyczepki z tradycyjnym, szkieletowym nadwoziem, sam nigdy takich nie widziałem. Nikt takiej nie znajdzie, nie ma szans. :nono:

No, chyba że interesuje nas wyłącznie rama, a resztę zrobimy sami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tym przedziale cenowym, to nie ma innej alternatywy, jak tylko i wyłącznie Niewiadówka do remontu.

Nie znajdzie się za ok. 2,5 tys. zł. "fajnej" przyczepki z tradycyjnym, szkieletowym nadwoziem, sam nigdy takich nie widziałem. Nikt takiej nie znajdzie, nie ma szans. :nono:

No, chyba że interesuje nas wyłącznie rama, a resztę zrobimy sami :]

Sami? Samoróbkę już widzieliśmy na początku :D . Masz racje z Niewiadowem bo inne, to nawet już na stróżówkę się nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No, chyba że interesuje nas wyłącznie rama, a resztę zrobimy sami :]

 

ma to sens - ale gdzie kupisz dobrą ramę, z dokumentami i kompletną z zewnątrz - z takiej można zrobić wszystko zachowując wygląd zewnętrzny i budując po swojemu środek 

Sami? Samoróbkę już widzieliśmy na początku :D . Masz racje z Niewiadowem bo inne, to nawet już na stróżówkę się nie nadają.

 

samoróbka od podstaw to co innego niż odbudowana w środku na bazie czegoś fabrycznego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.