Skocz do zawartości

Czy ktoś tam kupował szyby ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów Moje pytanie tak jak w temacie Znalazłem szybę na allegro do mojej cepki w Świdnicy u sportline 2011 ale po rozmowie z gościem wydał mi się jakiś dziwny Najpierw wpłata na konto a potem wysyłka Innej opcji gościu nie ma Stąd moje pytanie czy już może ktoś tam kupował i może się podzielić spostrzeżeniami Mam obawy bo trochę kasy mam   do wydania a czy dostane to co kupuje??? Pozdrawiam i oczekuje na odzew  Link do ogłoszenia http://allegro.pl/szyba-okno-kemping-kamper-camper-165x72-1650x720-i5034890975. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie link jest błędny Chyba o to ogłoszenie chodzi? http://allegro.pl/szyba-okno-kemping-kamper-camper-165x72-1650x720-i5034890975.html

 

Ja bym z góry nie zapłacił, tylko za pobraniem a najpierw obejrzał bym dokładnie towar  Okna są podatne na uszkodzenia i mogą miec pęknięci, rysy itd a do tego mogą sie uszkodzić w transporcie ... zbyt duze ryzyko moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , próbowałem u tego Pana kupić lodówke ale miałem kilka problemów a mianowicie co innego w opisie co innego na zdjęciu przy szczegółowych pytaniach o przedmiot nie orientował się co rzeczywiście posiada a co sprzedał. Być może wynika to stąd że przebywa w UK stąd też jedyna możliwość konaktu to angielska komórka , na maile nie odpowiadał.Obiecał mi znaleźć interesującą mnie lodówkę do dzisiaj brak kontaktu .Po miesiącu dałem sobie spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Napisze tak Kasa wydana szyba w domu  Ja też nie lubie płacić w ciemno za cokolwiek szcególnie w obecnych czasach Wynonałem dzisiaj kilkanaście telefonów i okazało się że szyba jest w Łodzi i co lepsze teść dzisiaj jedzie na lotnisko w Pyrzowicach i mi ją przywiezie a to juz kawałek od Jaworzna Ot i cała historia Dziękuje wszystkim co poświęcili swój czas na czytanie mojego postu jak i tym co podzielili się swoimi uwagami Dobranoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szybę kupowałeś do kipa? bo ja do swojego potrzebuję bocznej szyby ale mam problem z pobraniem wymiarów. jedną zamówiłem ale okazało się że nie pasuje i na szczęście odesłałem prawie bez kosztowo. Dalej mam pękniętą i nie wiem jak to z wymiarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zobacz tu: http://forum.karawaning.pl/topic/18232-carbonplast-okna-na-wymiar/?p=402686 dziś się akurat zareklamował.

Ja dzwoniłem przed chwilą w sprawie "upodwójnienia" okienek w niewiadówce i chętnie pomógł :)

Tylko nic o cenach nie wiem bo porada wystarczyła.

Edytowane przez tarapukuara (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szybę kupowałeś do kipa? bo ja do swojego potrzebuję bocznej szyby ale mam problem z pobraniem wymiarów. jedną zamówiłem ale okazało się że nie pasuje i na szczęście odesłałem prawie bez kosztowo. Dalej mam pękniętą i nie wiem jak to z wymiarować.

Tak kolego do KIPA Co do zwymiarowania to zrób zdjęcie i wrzuć na forum to na pewno ktoś pomorze 

 

A może zobacz tu: http://forum.karawaning.pl/topic/18232-carbonplast-okna-na-wymiar/?p=402686 dziś się akurat zareklamował.

Ja dzwoniłem przed chwilą w sprawie "upodwójnienia" okienek w niewiadówce i chętnie pomógł :)

Tylko nic o cenach nie wiem bo porada wystarczyła.

W moim wypadku to już nie aktualne  Jutro jadę montować szybę Ale morze na przyszłość się przyda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.