Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w obejrzeniu przyczepy na stojącej na Helu


Madmax13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym poprosić o pomoc i ewentualnie uwagi co do tej przyczepki:

 

http://www.gumtree.pl/cp-przyczepy-i-naczepy/gdansk/przyczepa-campingowa-hobby-635-uk-special-618846550?featuredAd=true

 

Przyczepka jest duża ale wlasnie bedzie używana jak stacjonarna na jednym z tamtejszych kempingów.

 

Z góry dziękuje za pomoc, napewno się odwdzięczę jeśli ktoś byłby tak miły i pomógł mi w ocenie stanu i jej ceny;-)

 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ze zdjęć nie wiele widać.

Jest dorabiany blat do stołu przy narożniku oraz ułamana tylna szyba-pytanie czy jest tam szczelnie?

Zastanawia mnie dlaczego część poduszek jest zapakowana w folie ?

No i gość nic nie pisze o przedsionku a na Helu bez tego to raczej ciężko tym bardziej że uchwyty są.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy anglik.... Chociaż zdjęć jest mało, albo nawet bardzo mało to już widać kilka wad. Kolega już wspomniał o stoliku i oknie.

 

Ja dodam jeszcze, że jedno okno w drzwiach jest w innym kolorze.

Następna wada, przy zderzaku prawy tył boczek zderzaka jest przykręcony nieoryginalnie (coś było przerabiane). Nie chce się czepiać, ale trochę za czysty (za nowy) wydaję mi się ten tylny zderzak.

 

Jeżeli chodzi o folie to jest tak, że przyczepy z Anglii często mają takie folie, z racji że są użytkowane całoroczne.

 

Jeżeli chcesz ją koniecznie to kupuj, ale byłbym bardzo ostrożny przy zakupie. Zdjęć jest mało, a już po tych można znaleźć kilka uszkodzeń czy przeróbek. Ja bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie uwagi i spostrzeżenia :-) mówiąc szczerze to żadnej z tych wad/usterek sam nie dostrzegłem, wiec szacun Panowie! Wybieram sie w weekend do Gdańska to przy okazji ją obejrzę z ciekawości i wrzucę dokładne fotki. Jak na razie wiem od właścicielki że przyczepa jest nie zarejstrowana, ale podobno wszystko sprawne i w bardzo dobrym stanie. Nie mam powodów by nie wierzyć natomiast lista usterek znalezionych i widocznych na samych fotach jest sporawa wiec rozejrzę się też za jaką inną w podobnej cenie.

 

Pozdr

Edytowane przez Madmax13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre poduszki zafoliowane, brak informacji o WC kasetowym, brak fotki 1 ściany... - faktycznie może to być przyczepa z Anglii czy też Francji, w której mieszkały na stałe "osoby o ciemnej karnacji", które nie zamawiają właśnie WC kasetowego. Zniszczony blat stołu też za tym przemawia.

 

 

mnie niepokoi tylna ściana nad zderzakiem a pod rączkami manewrowymi - fotka jest bardzo słaba, ale coś tam jakby się pofalowało ? może to tylko bród.

 

jak jest blisko można podjechać, ale osobiście nie napalałbym się i to na przyczepę w której od maja do września przynajmniej przez ostatnie 3-4 sezony mieszkano non stop. uszkodzenia mebli, zawiasów, łóżek są przy takim mieszkaniu wręcz naturalne (szczególnie przy dzieciach)

post-8007-0-76412500-1423133695_thumb.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielką, przyczepa podobno jest w dobrym stanie, przedsionka nie ma, pońiewaz był w słabym stanie i zakończył swój żywot ;-) co do usterek to ma dwie, a mianowicie spalony jakiś czujnik napełnienia toalety, ktora jest podobńo kasetowa oraz pęknięta od zewnątrz jedna szyba, ale podobno nie przecieka. Przyczepa sprowadzona w 2010 z UK.

 

Tyle sie dowiedziałem przez tel. Jak obejrzę dam znać jak to wyglada. Co sądzicie o wystawionej cenie, czy nie jest zbyt wygórowana ?

 

Z pozdrowieniami

Znalazłem w podobnej cenie alternatywną przyczepę.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5045982280

 

Co sądzicie o tej? Zastanawiam sie tylko czy klima i mover są mi potrzebne skoro zamierzam ją trzymać stacjonarnie w jednym miejscu.

 

Thx za komentarze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też kupowałem FENDTa 550tg na stacjonarkę i to był super plan więc jeśli tego chcesz się trzymać to wg mnie wybierz większy egzemplarz. Jeśli nie wykluczasz iż pewnego dnia będziesz miał ochotę się przejechać to KNAUSik łączy w sobie możliwość wszechstronnego wykorzystania swoich walorów :thank: i tak jak kolega sosek słusznie zauważył część kosztów możesz jeszcze odzyskać :hop1: .

A tak przy okazji to zdarzają się takie okazy jak ten HOBBY ale jest ich b.mało-chodzi mi konkretnie o listwy maskujące w połowie przyczepy. Standardowo w Hobby blachy na ścianach zachodzą na siebie na nakładkę (górna na dolną) bez listew maskujących,tutaj te listwy są a identyczne miałem właśnie w moim byłym FENDzie. Trochę tego nie kumam czy to kwestia wersji czy inny,bliżej nie określony powód??? :miga:  :miga:  :miga:

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jezeli zamierzasz uzytkowac stacjonarnie,to bylbym za ta wieksza-zawsze wiecej przestrzeni,to wiekszy komfort,a przedsionek zawsze mozna dokupic,lub markize zewnetrzna,bo rozlozenie tak duzego przedsionka ,szczegolnie na krotko,to nie jest takie proste /sam mialem kiedys Tabberta-720 chyba/ Jezeli chodzi o demontaz klimy-tu bym sie zastanowil,czy jej nie pozostawic-upaly,a Ty masz w srodku komfort-szczegolnie chodzi tu o spanie w upalne noce. a teraz troche sarkastycznie-jesli sledzisz forum,gdzie poddaja ocenie przyczepy do kupienia-to jak zdemontujesz klime i mowera-to w przyszlosci ,jezeli bedziesz chcial ja sprzedac-to jak myslisz? Jakie beda oceny Twojej przyczepy ???   Kazdy kij ma dwa konce... i cokolwiek zrobisz,jakkolwiek bedziesz to tlumaczyl,to i tak bedzie zle...przyklad?;jezeli sprzedajesz samochod,a o niego dbales,i jest czysty,-to znaczy,ze specjalnie przygotowany do sprzedazy...!,a jesli wprost przeciwnie-specjalnie go nie czysciles ,zeby nie odnoszono wrazenia,ze j/w,to -zaniedbany!...I cokolwiek i jakkolwiek bys sie staral,to i tak bedzie ...zle !...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.