Skocz do zawartości

Jacka z Jeleniej poszukiwania...


JACEKJELENIAGORA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

No to pieknie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś sprzedawałem auto w tzw. komisie domowym. Wystawione w ogłoszeniach komisu a jeździlem nim do momentu kiedy sam znalazlem kupca :)

 

Dzwoniłem do niego. Ponoć sam jakąś listwę na dachu odkręcał i na nowo wypełniał jakimś silikonem, bo jakieś krople się pokazały w łazience i jedna moskitiera jest uszkodzona w głównym oknie na przedzie przyczepy. Tak jak jest spuścil cene na 24 tys ale ma założyć mover i ma kosztować z moverem  27 tys.

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

trafilem na ogloszenie tej samej przyczepy http://moto.gratka.pl/tresc/avondale-passione-525-4-naped-elektryczny-mover-18181553.html#dfa4c6f2bdbb7dd7,1

a nastepnie tutaj z opisem ze raczej jestescie na nie

 

Czy moge sie doiwedziec dlaczego nie oferta jest ciekawa rocznik jak i cena ?

 

Druga przyczepa jak mnie inetresuje to ta http://alegratka.pl/ogloszenie/przyczepa-kempingowa-burstner-averso-18809215,10.html?h=200501108b278b3d

 

ale tu wydaje mi sie ze cena jest wygorowana co sadzicie ?

 

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oooo. Nie wiedziałem, że przyczepy, jak wino im starsze tym lepsze ???  Cena rośnie  :look:

 

 

Czy moge sie doiwedziec dlaczego nie oferta jest ciekawa rocznik jak i cena ?

 

Właściwie, to nikt jej w efekcie chyba nie pojechał obejrzeć :hmm:  Chyba odpadła w przedbiegach z powodu nadmiernego ogłaszania w różnych mediach i podejrzenia o handlarstwo  :hmm:  Poza tym, coś długo nie może się sprzedać.....  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo. Nie wiedziałem, że przyczepy, jak wino im starsze tym lepsze ???  Cena rośnie  :look:

 

 

 

Właściwie, to nikt jej w efekcie chyba nie pojechał obejrzeć :hmm:  Chyba odpadła w przedbiegach z powodu nadmiernego ogłaszania w różnych mediach i podejrzenia o handlarstwo  :hmm:  Poza tym, coś długo nie może się sprzedać.....  :nono:

Hej.

On mi przysłał kiedyś sporo zdjęć tej Avondale i powiem szczerze, że za bardzo zniszczona w środku jak za tą cenę, dlatego zrezygnowałem z jej obejrzenia. W jednych ogłoszeniach stała na podjeździe w domu, w innych chyba w komisie. Potem założyli mover, żeby się szybciej sprzedała ale chyba nic nie pomogło skoro dalej jest do sprzedania.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to faktycznie dziwna historia

mam do niej 60 km to podjade w wolnej chwili i zerkne co i jak

bardzo dziekuje

Uważam, że oprócz stanu technicznego, to rzecz gustu i wymagań. Z zewnątrz ( na zdjęciach ) niczego sobie, zamontowany mover , to też jej zaleta. To co mi się nie podobało w niej ze zdjęć w środku nie oznacza, że i Tobie nie będzie.  Ile osób tyle opinii.  Musisz sam  ją zobaczyć  i podjąć decyzję tym bardziej, że jak sam mówisz, nie masz daleko. 

Przed kupnem swojej ,  też mi miało kilku kolegów z forum mieszkających 20 km od Bierunia podjechać, obejrzeć i pomóc mi podjąć decyzje ale skończyło sie tylko na obietnicach, Może i dobrze. Znam sie na wadach jakie handlarze kamuflują w samochodach więc tu aż takiej wielkiej różnicy nie było więc pojechałem, obejrzałem no i  kupiłem. Nie załuję do dzisiaj a tak, nie wiadomo jak by to było. Może przez czyjąś odmienna decyzje bym jej nie kupił. Jak nie czujesz sie na siłach  a nie masz kogoś do pomocy kto ma o czyms trochę pojęcia, to znajdź życzliwą duszę na forum która mieszka niedaleko, może z Tobą z checia podjedzie.  Jego opinia  też sie przyda. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mi miało kilku kolegów z forum mieszkających 20 km od Bierunia podjechać, obejrzeć i pomóc mi podjąć decyzje ale skończyło sie tylko na obietnicach,

 

Chwila chwila  :nono:  Ja zdaje się też się zgłaszałem ale nie potwierdziłeś prośby, więc w efekcie oględziny nie doszły do skutku. Dałeś hasło więc odzew był. Ale nie pociągnąłeś tematu dalej.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila  :nono:  Ja zdaje się też się zgłaszałem ale nie potwierdziłeś prośby, więc w efekcie oględziny nie doszły do skutku. Dałeś hasło więc odzew był. Ale nie pociągnąłeś tematu dalej.... 

Tak myślałem,że któryś z Was  nie wytrzyma ;) bo chyba mięliście jechać we dwóch. Skoro napisałeś tutaj, to i ja tu odpowiem.

Temat był pociagniety ale jak pamiętasz, gdy już sie zdecydowałem na Waszą pomoc,  to okazało się, że pracujecie do późna a poza tym ,, napadało dużo śniegu"  i oględziny byłyby ponoć niemożliwe. Tyle, że jak ja sam, prawie od razu pojechałem w ciemno tyle kilometrów na miejsce , to śniegu było jak na lekarstwo. Pewnie posprzątali wszystko przed moim przybyciem. Nie było ani na przyczepach ani na posesji. a po drodze tylko na poboczach może troszeczkę przez całą drogę z Jeleniej  :hmm:  Trochę było mi wtedy nieswojo ale co tam... Nie ma sensu ciagnąć dalej tego tematu. Było, minęło. Mimo to, jak sam wiesz, kiedy inni starali sie wesprzeć Cię po nieszczesciu, które Was spotkało,  mnie jednak  też to poruszyło . Sam napisałes, że nie każdego stać na taki gest.  Może dlatego Cię to ruszyło i napisałeś  ;)  Trzymaj sie cieplutko i nie pisz już nic w tym temacie. Niech tak zostanie.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że wszyscy, którzy pracują, będą musieli wycofać się z ofert pomocy przy przeglądaniu. Piszę, bo mnie to też dotyczy. Dopisałem się do listy osób pomagających przy przeglądaniu, ale od razu zapowiadam, jeśli komuś spodoba się przyczepa, to nie mam możliwości wzięcia urlopu w 0,5 godziny po tym, kiedy ktoś na forum napisze, że trzeba ją przejrzeć. Przy okazji - nawet nie chcę brać urlopu. Pracujący - kończymy najczęściej nie wcześniej niż o 16:00, czyli w miesiącach zimowych... jakby marna szansa na sensowne pooglądanie czegokolwiek. A w miesiącach letnich bywa, że mamy inne jeszcze rzeczy do wykonania po pracy. Wychodzi na to, że wszyscy pracujący musimy się wycofać z oferty pomocy przy przeglądaniu przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie wymaga brania urlopu. Powodem miały być obfite opady śniegu. I tu masz rację: zrezygnuj z chęci pomocy jeżeli ta pomoc ma być tylko wirtualna czyt. fikcyjna. Nie raz jeździłem oglądać nowym i starszym forumowiczom budki. Jedne zostały kupione inne zostały zdyskfalifikowane. Nie przeszkadzał mi ani deszcz, ani śnieg ani to że poświęciłem na to swój wolny czas.

A jeśli ktoś chce się wynosić na piedestał, oferując swoją pomoc ale najlepiej tak żeby nie musieć pomagać to niech lepiej siedzi cicho i się nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem swojej ,  też mi miało kilku kolegów z forum mieszkających 20 km od Bierunia podjechać, obejrzeć i pomóc mi podjąć decyzje ale skończyło sie tylko na obietnicach,

Napisze bo w końcu chodzi o moja osobę, ale napiszę tylko że jak widzę moje wyjaśnienia na PW  dalej Ci nie wystarczają i w dalszym ciągu ciągniesz

ten temat po takim czasie.

Dlatego właśnie po tej akcji nie pomagam, bo mimo moich szczerych chęci wypadło wtedy jak wypadło i dostało mi się od Ciebie na PW, nie mam zamiaru tego

powtarzać bo sytuacja może być różna i zawsze coś może wypaść. Wiem tłumaczą się winni ale ja moją pomoc już zakończyłem po tej akcji.

Uwierzcie mi może się odechcieć wszystkiego po jednej takiej chęci pomocy. :pad:

Chwila chwila  :nono:  Ja zdaje się też się zgłaszałem ale nie potwierdziłeś prośby, więc w efekcie oględziny nie doszły do skutku. Dałeś hasło więc odzew był. Ale nie pociągnąłeś tematu dalej.... 

Kajtek zrób tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie wymaga brania urlopu. Powodem miały być obfite opady śniegu. I tu masz rację: zrezygnuj z chęci pomocy jeżeli ta pomoc ma być tylko wirtualna czyt. fikcyjna. Nie raz jeździłem oglądać nowym i starszym forumowiczom budki. Jedne zostały kupione inne zostały zdyskfalifikowane. Nie przeszkadzał mi ani deszcz, ani śnieg ani to że poświęciłem na to swój wolny czas.

A jeśli ktoś chce się wynosić na piedestał, oferując swoją pomoc ale najlepiej tak żeby nie musieć pomagać to niech lepiej siedzi cicho i się nie odzywa.

Nawet nie napisałem o kogo konkretnie chodzi bo nie wtym rzecz a tu nagle..... :hmm: Jaki odzew.  I po co to? Żeby kolejnego posta sobie dołożyć i szumu wokół siebie na forum zrobić? T, Może wogóle zrezygnuj z forum, nie tylko z pomocy.

Masz racje Domino. Szkoda słów i tego, że mało jest takich forumowiczów,jak Ty. Szacun. Pozdrawiam.

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że wszyscy, którzy pracują, będą musieli wycofać się z ofert pomocy przy przeglądaniu. Piszę, bo mnie to też dotyczy. Dopisałem się do listy osób pomagających przy przeglądaniu, ale od razu zapowiadam, jeśli komuś spodoba się przyczepa, to nie mam możliwości wzięcia urlopu w 0,5 godziny po tym, kiedy ktoś na forum napisze, że trzeba ją przejrzeć. Przy okazji - nawet nie chcę brać urlopu. Pracujący - kończymy najczęściej nie wcześniej niż o 16:00, czyli w miesiącach zimowych... jakby marna szansa na sensowne pooglądanie czegokolwiek. A w miesiącach letnich bywa, że mamy inne jeszcze rzeczy do wykonania po pracy. Wychodzi na to, że wszyscy pracujący musimy się wycofać z oferty pomocy przy przeglądaniu przyczep.

Nie znasz całego tematu, sprawa Ciebie to nie dotyczy, więc nie zabieraj głosu. Pisz tylko za siebie i nie wciagaj w to innych forumowiczów a  skoro tak uważasz, że nie jesteś w stanie pomóc bo pracujesz , to nie musisz. Nikt Ciebie o to nie prosi. Są ini którzy pracuja tak jak Ty, jak my  a mimo to,  chętnie pomogą bez zbędnego rozgłosu. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i się wycofasz z tej oferty pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.