Skocz do zawartości

Serbia i Czarnogóra 2013 - relacja z podróży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

udało nam się w końcu odświeżyć stronkę i jeżeli jesteście wytrzymali na przydługie (subiektywne) opisy to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem:

 

http://www.mycaravan.eu/index.php/podroze-po-europie/13-serbia-i-czarnogora-2013

 

Tak wyglądała trasa:

 

czarnogora-trasa-mala.jpg

 

Może ktoś znajdzie coś ciekawego i przydatnego dla siebie...

Pozdrawiam Serdeczenie

Piciu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno znajde, a w zasadzie juz znalazlem i szykuje sie do pytan, fajne kempingi znalazlas tam, a dlaczego tak trudno bylo dojechac do tego kempingu w Montenegro co sami byliscie jedna noc, bo moja zona to sie bac moze i ja tez troche? Znaczy sie Camp Begovic, bo jakby ja tam pasuje do tego miejsca, znacznie bardziej niz do Francji, gdzie tez bylismy ale ludzie jacys tacy inni i nie chca po angielsku gadac a z tymi w Montenegro to moj syn jak byl ze studentami to mowil, ze w razie czego to da rade nawet troche po naszemu... :bzik:

 

Pozdrawiam podroznikow rownie serdecznie, J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze ale w żadnym momentcie nie znalazłem punktów GPS. Weź przykład z CT gdzie oni fajne miejsca oznaczają dla potomnych punktami GPS co pomaga innym przy planowaniu. Same nazwy miejscowości nic nie wnoszą gdyż atrakcje znajduja się w innym miejscu niż tablica z nazwą miasta. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno znajde, a w zasadzie juz znalazlem i szykuje sie do pytan, fajne kempingi znalazlas tam, a dlaczego tak trudno bylo dojechac do tego kempingu w Montenegro co sami byliscie jedna noc, bo moja zona to sie bac moze i ja tez troche? Znaczy sie Camp Begovic, bo jakby ja tam pasuje do tego miejsca, znacznie bardziej niz do Francji, gdzie tez bylismy ale ludzie jacys tacy inni i nie chca po angielsku gadac a z tymi w Montenegro to moj syn jak byl ze studentami to mowil, ze w razie czego to da rade nawet troche po naszemu... :bzik:

 

Pozdrawiam podroznikow rownie serdecznie, J.

Szczegółowy opis kempingu z drogą dojazdową jest na stronie http://www.mycaravan.eu/index.php/wiecej/polecane-kempingi

 

Dojazd z przyczepą jest o tyle trudny, że część drogi jest generalnie na 1 auto. Są takie fragmenty gdzie po obu stronach krętej drogi  jest kamienny mur i gdy trafisz na zestaw z przeciwka... będzie trzeba mocno kombinować. Z drugiej strony jak zostaniesz tam kilka dni to kurs z zestawem masz tylko 2 razy :) Właściciel rozmawia po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze ale w żadnym momentcie nie znalazłem punktów GPS. Weź przykład z CT gdzie oni fajne miejsca oznaczają dla potomnych punktami GPS co pomaga innym przy planowaniu. Same nazwy miejscowości nic nie wnoszą gdyż atrakcje znajduja się w innym miejscu niż tablica z nazwą miasta. :oslabiony:

No niestety nie jestem CT, a myCaravan.eu :) Opisy i forma całej strony jest taka jaka jest, na tym etapie życia nie będziemy nic zmieniać, bo nie odczuwamy takiej potrzeby.  Wielokrotnie znajdowaliśmy ciekawsze miejsca,od tych atrakcji  podanych w postaci surowych punktów GPS  - "błądząc" po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy i forma całej strony jest taka jaka jest, na tym etapie życia nie będziemy nic zmieniać, bo nie odczuwamy takiej potrzeby. 

 

czyli jest :no: ....

zwykłe chwalenie się a nie pomoc dzielenie się wiadomościami... :kosz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, świetnie położony kemping. Moje pytanie: czy w Ponta Vesto są kwatery do wynajęcia? Czarnogóra w planach na 2015. Łamię się jakna razie czy przyczepa, czy kwatera? Może stali bywalcy Montenegro coś podpowiedzą. W ramach rewanżu poniżej link do kempingu w Chorwacji, który mogę polecić i jeszcze kilka w okolicy.

http://www.kamp-roko-drage.com/

Edytowane przez rych_19 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, świetnie położony kemping. Moje pytanie: czy w Ponta Vesto są kwatery do wynajęcia? Czarnogóra w planach na 2015. Łamię się jakna razie czy przyczepa, czy kwatera? Może stali bywalcy Montenegro coś podpowiedzą. W ramach rewanżu poniżej link do kempingu w Chorwacji, który mogę polecić i jeszcze kilka w okolicy.

http://www.kamp-roko-drage.com/

 Kolego znamy tą zatoczkę :)

jest tam kilka kempów od 10 do 30 E za dobę

jak dobrze pamiętam wszystkie bez prądu jak polecam akurat Paradisco, właściciel Mario  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie Piciu tymi gps -ami, stronka fajna a o atrakcje to samemu zawsze trzeba zadbac...

 mam ciekawsze rzeczy do zmartwień ;) thx

 

Witam, świetnie położony kemping. Moje pytanie: czy w Ponta Vesto są kwatery do wynajęcia? Czarnogóra w planach na 2015. Łamię się jakna razie czy przyczepa, czy kwatera? Może stali bywalcy Montenegro coś podpowiedzą. W ramach rewanżu poniżej link do kempingu w Chorwacji, który mogę polecić i jeszcze kilka w okolicy.

http://www.kamp-roko-drage.com/

 

Właściciel Kempingu Begovic miał w 2013r do zaoferowania 1 apartament (chyba 4-6 osobowy), ale w nieskończonym olbrzymim budynku który postawił obok kempingu. Z rozmowy wynikało, że cała ta ziemia w okolicy należy do jego rodziny i własnym sumptem inwestują (pomału) w turystykę... trudno mi powiedzieć na jakim to jest teraz etapie. Co do pytania: kwatera czy przyczepa? Odpowiadam: przyczepa :) Znajomi w 2014r jak szukali kwater w Czarnogórze to doszli do wniosku, iż jest dużo drożej niż w Chorwacji, a gdy się to przyrówna do cen na kempingach - to wychodzi właśnie odpowiedź: przyczepa...

Co do kwater to były jakieś w miejscowości Rose (na końcu półwyspu Luštica skąd płyneliśy do Herceg Novi) - niestety nie zabraliśmy żadnych wizytówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.