Skocz do zawartości

pozbyłem sięViatoll


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dziś pozbyłem się urządzenia  Viatoll

ale nie jest to takie proste :(

 

ponieważ już dawno podpisywałem umowę - zmienił mi się od tamtego czasu dowód osobisty ponieważ stracił ważność, najpierw trzeba było zrobić aneks, później rozwiązać umowę, no niby rozwiązywać umowy nie trzeba ale aby był zwrot kwoty która jest na koncie pracownik stacji mnie poinformował aby rozwiązać umowę inaczej podobno się nie da ( teoretycznie umowa z Viatoll może pozostać ale i kwota na koncie powinna pozostać bo nie można wyzerować konta ) 

dobrze że ważność karty którą płaciłem jeszcze nie wygasła bo też trzeba by robić aneks jeśli chodzi o zwrot kaucji za urządzenie ( zapłaciłem kartą ) 

zwrot kwoty która znajduje się na koncie Viatoll - trzeba podać nr rach bankowego na rachunek wpłynie zwrot 

40 min wszystko trwało

zwrot pieniędzy ma nastąpić w ciągu 30 dni

Pan na stacji informował abym trzymał dokumenty i jak nie zwrócą to mam dzwonić do Viatoll bo często się zdarza że zapominają zwrotu zrobić :(

Pan doradzał abym jak jeszcze kiedyś będę wypożyczał urządzenie za wszystko płacił gotówką 

 

macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?  

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak się zastanowić...

Jak łatwo wpaść w sidła haraczu a jak trudno z nich się wydostać. 

Jeden błyskawiczny sposób na wyposażenie klienta w obciążenie i 100 powodów by go nie odciążać. Polskie paskudztwo.

Dawno temu ktoś rzekł o mafii, wejść w struktury szybko i bezpłatnie, wyjść... tylko na drugi świat. 

Czy nie jest to działanie podobne?

Dobrze że się pozbyłeś goowna.

Ja również się cieszę że udało mi się tego uniknąć, pewno dlatego że nie mam E , wybrałem mniejszy kłopot: kamper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawałem już kilka urządzeń Via Box i zawsze były problemy. Rekord oczekiwania na zwrot kasy to 5 miesięcy. Najwiekszy problem jest wtedy kiedy płaciło się kartą, a w międzyczasie utraciła ona swoją ważność. Z dowodem osobistym nie ma problemu należy tylko przy rozwiązywaniu umowy do wypowiedzenie dołączyć xero nowego dowodu. Poza tym jednym przelewem nie zwracają kasy za kaucję i pozostałe środki. W listopadzie rozwiązałem z via haraczem kolejną umowę . Pod koniec grudnia dostałem kasę jako zwrot pozostałych środków , natomiast dopiero po rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że musze wysłać im jeszcze reklamację na zwrot kaucji. Aby uniknąć problemów należy kaucje za urządzenie oraz zasilenie konta wpłacać gotówką, a najlepiej w ich biurach terenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku brałem w punkcie i po sezonie oddałem w punkcie. Kasa so raczki pomniejszona o 2.45 zł słownie dwa zł pięćdziesiąt groszy. I teraz co rok tak będę brał przed sezonem, a po sezonie oddawał.

Pozdrawiam

Artur

Edytowane przez AA73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.