Skocz do zawartości

Co sądzicie o przyczepie Dethleffs


dawesz

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM JESTEM TU NOWY W FORUM

NIGDY JESZCZE NIE MIALEM PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ 

 

MAM ZAMIAR KUPIC TA PRZYCZEPE JUZ OGLONALEM JA JEST SUCHA NIE SMIERDI I SIE NAM  PODOBE ALE JEST TEZ MANKAMENT TAKI..

 

JEST WSTAWIONY Z TYLU Z LEWEJ STRONY DRZWI KAWALEK NOWEJ SCIANY I Z PRZODU Z LEWEJ OD DOLU OKOLO 30 CM DO GORY I DLUGIE DO NADKOLA , WIDAC TO NA FOTKACH KLAPA BAGAZNIKA TEZ WYMIENIONA

 

MA TO JAKIS WPLYW DLA UZYTKOWNIKA I POTEM W EWENTUALNEJ ODSPRZEDAZY  

 

 

LINK DO OGLOSZENIA ,,,,:        http://allegro.pl/kamping-dethleffs-typ-et5-i4966022866.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie zauważyłeś, ale tylnia ściana jest robiona z lewej i prawej strony, oraz boczna prawa jest cała nowa od drzwi do końca. Przyczepa musiała być bardzo mocno uderzona, a pęknięcia  z przodu tylko to potwierdzają (naprężenia konstrukcji). W tym wszystkim najgorsze jest, że nie ma zdjęć z przed naprawy jak to wyglądało oraz z trwania prac - przebiegu naprawy, nie wiadomo, czy jest to zrobione na sztukę, czy zgodnie ze sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM JESTEM TU NOWY W FORUM

NIGDY JESZCZE NIE MIALEM PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ 

 

MAM ZAMIAR KUPIC TA PRZYCZEPE JUZ OGLONALEM JA JEST SUCHA NIE SMIERDI I SIE NAM  PODOBE ALE JEST TEZ MANKAMENT TAKI..

 

JEST WSTAWIONY Z TYLU Z LEWEJ STRONY DRZWI KAWALEK NOWEJ SCIANY I Z PRZODU Z LEWEJ OD DOLU OKOLO 30 CM DO GORY I DLUGIE DO NADKOLA , WIDAC TO NA FOTKACH KLAPA BAGAZNIKA TEZ WYMIENIONA

 

MA TO JAKIS WPLYW DLA UZYTKOWNIKA I POTEM W EWENTUALNEJ ODSPRZEDAZY  

 

 

LINK DO OGLOSZENIA ,,,,:        http://allegro.pl/kamping-dethleffs-typ-et5-i4966022866.html

Generalnie z tych zdjęć mało widać. Trzeba było przy oględzinach zrobić foto.

Pomijając jej stan, masz do tego odpowiedni holownik?

Czym to chcesz ciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z tych zdjęć mało widać. Trzeba było przy oględzinach zrobić foto.

Pomijając jej stan, masz do tego odpowiedni holownik?

Czym to chcesz ciągnąć?

Holownik to kombi Mercedes 3,2 benzynka hyba da rade..?

Kolego pisz normalnymi literami, pisanie dużymi oznacza krzyk i jest niegrzeczne.

Ok sorki :-)

Aha , jeszcze sa niezgodnosci w opisie ogloszenia, DMC to 1700kg  .

 

rok prod. to 2004 w dowodzie rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie zauważyłeś, ale tylnia ściana jest robiona z lewej i prawej strony, oraz boczna prawa jest cała nowa od drzwi do końca. Przyczepa musiała być bardzo mocno uderzona, a pęknięcia  z przodu tylko to potwierdzają (naprężenia konstrukcji). W tym wszystkim najgorsze jest, że nie ma zdjęć z przed naprawy jak to wyglądało oraz z trwania prac - przebiegu naprawy, nie wiadomo, czy jest to zrobione na sztukę, czy zgodnie ze sztuką.

sadzie ze oglondales ta przyczepe?

to ile ma w DR dmc przyczepy z hamulcem?

1900kg

Przyczepa stoi w Zabrzu ,jest ktos chetny na forum ktory sie dobrze zna w tym temacie  pojechac ze mna zobaczyc i ocenic 

oczywiscie pokryje koszty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram słowa Kol. Kera76 (post #10) - nie warto zawracać sobie tą budką głowy, a nawet zakładając, że obecnie jest szczelna, to nie wiadomo, co będzie po przejechaniu pewnej ilości kilometrów.

Wszystko wskazuje na naprawy powypadkowe. Ogromny problem z odsprzedażą i kolosalna utrata wartości.

IMHO

 

P.S.

Oczywiście wiesz Kolego, że potrzebujesz do przyczep o takich parametrach kat. PJ min. B+E lub przynajmniej egzaminu uzupełniającego do B :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie przyczepy - pęknięcia na przedniej ścianie to wizytówka tej marki - raczej nie ma wiele wspólnego z wcześniejszymi kolizjami.

 

ja również zdecydowanie odradzam zakup - przyczepa za 26K a poobijana z każdej strony - wstawki ścian to nie przelewki a szansa, że zostało to zrobione dobrze jest bliska zeru.

 

Nie wiem jaka jest długość tej przyczepy - ale wygląda na coś w rozmiarze ponad 600 - co byłoby moim rekordem jeżeli chodzi o przyczepy na 1 osi - do tej pory nie widziałem większych niż 560cm. Do czego zmierzam - jak chcesz taki kawał budy i jeszcze 250cm szerokiej i ma to jeździć dużo po kraju to szukaj jednak 4 kołowej.

 

jaki by ten mercedes nie był to jednak kombiak nie będzie sobie radził bezpiecznie z taką przyczepą (rozmiar + 2 koła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Proponuję się jednak nie napalać !!! Za takie pieniądze znajdziesz coś z podobnego rocznika w zdecydowanie pewniejszym stanie i do tego nie łataną jakkolwiek i o bardziej dostosowanych parametrach do Twojego holownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tą przyczepą nie zawracaj sobie głowy,znajdziesz inną lepszą w tej cenie.Posłuchaj przedmówców.

 

Natomiast Twój Mercedes spokojnie sobie poradzi z przyczepą tej wielkości. Wiem to z doświadczenia i nie ma tu żadnego znaczenia ,że to kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.