Skocz do zawartości

Prośba o ocenę


bw81

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja rozumiem że to nie jest przyczepa która wczoraj przyjechała z wakacji, widac że stoi pod drzewem, napewno jakiś wkład finansowy byłby potrzebny, jestem miłośnikiem motoryzacji więc wrzucanie w auta itp. mnie nie przeraża, nie chcę poprostu wydać więcej niż około 5 tys., chcę ją kupić tylko ze względu na to że prowadzę warsztat i nie zawsze mogę sobie pozwolić na dłuższe planowane urlopy,głównie jesteśmy z żoną miłośnikami wypadów wekendowych i po tych wakacjach gdzie w piątek rzucam hasło że auta porobione i możemy skorzystać z wekendu żona obdzwoniła wszystko i niestety wekend w domu bo nigdzie nie ma miejsca, a tu problem byłby rozwiązany, nie mówcie że nie ma takich przyczep za takie pieniążki którymi można pojechać na wekend nad morze :D przeglądnąłem forum i galeria przyczepek dość dokładnie i znalazłem pare fajnych tematów :D

 

tak czy siak szukam dalej, wiadomo omijam ogłoszenia typu "przyczepa do małego remontu" albo na działke czy coś podobnego :D

 

myślę że ktoś mi coś pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja rozumiem że to nie jest przyczepa która wczoraj przyjechała z wakacji, widac że stoi pod drzewem, napewno jakiś wkład finansowy byłby potrzebny, jestem miłośnikiem motoryzacji więc wrzucanie w auta itp. mnie nie przeraża, nie chcę poprostu wydać więcej niż około 5 tys.,

 

Jak ją kupisz to nie wydasz 5tyś tylko jakieś10 tyś. :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja rozumiem że to nie jest przyczepa która wczoraj przyjechała z wakacji, widac że stoi pod drzewem, napewno jakiś wkład finansowy byłby potrzebny, jestem miłośnikiem motoryzacji więc wrzucanie w auta itp. mnie nie przeraża, nie chcę poprostu wydać więcej niż około 5 tys., chcę ją kupić tylko ze względu na to że prowadzę warsztat i nie zawsze mogę sobie pozwolić na dłuższe planowane urlopy,głównie jesteśmy z żoną miłośnikami wypadów wekendowych i po tych wakacjach gdzie w piątek rzucam hasło że auta porobione i możemy skorzystać z wekendu żona obdzwoniła wszystko i niestety wekend w domu bo nigdzie nie ma miejsca, a tu problem byłby rozwiązany,

 

Kolego, może nasze odpowiedzi wydały Ci się zbyt ogólnikowe, ale wierz mi, że wynikają one z naszej wiedzy, doświadczenia i chęci uchronienia Ciebie od straty pieniędzy. Choć to "tylko" 5 tys., to jednak "aż" 5 tys., które szkoda wyrzucić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówcie że nie ma takich przyczep za takie pieniążki którymi można pojechać na wekend nad morze :D przeglądnąłem forum i galeria przyczepek dość dokładnie i znalazłem pare fajnych tematów :D

Problemem nie jest brak przyczep w tych cenach (są nawet dużo tańsze), problemem jest stan takich przyczep, a to czy jedziesz na jeden dzień, weekend, czy miesiąc nie jest istotne, chyba że lubisz mieszkać w "pieczarkarni", a zdrowie własne i żony nie jest dla Ciebie szczególną wartością.

Nie obraź się, ale remont przyczepy, to zupełnie coś innego, niż remont samochodu.

Zadałeś pytanie, otrzymałeś odpowiedź, a zrobić możesz wedle własnego uznania.

 

P.S.

Przyczepa na dodatek angielska, więc prawdopodobieństwo straty gotówki jest wyjątkowo wysokie.

To, czego Kolego nie zobaczysz, choćbyś się przyglądał przez tydzień, doświadczony forumowicz oceni w kilka sekund.

 

 

to polecisz coś dla początkującego ??

 

Nie prowadzę komisu przyczep. Moje zdanie już znasz (post #15). Zastanów się nad tym, co napisałem i pomyśl dlaczego :hmm:

Mogę służyć radą, mogę spojrzeć na fotki i ocenić, jeśli coś ciekawego znajdziesz, ale za Ciebie nie będę szukał i zasypywał Cię propozycjami. Musisz zacząć od czytania forumowych tematów o kupnie przyczep - to kopalnia wiedzy.

Musisz nauczyć się samodzielnej oceny stanu przyczep, przynajmniej tej podstawowej - to przychodzi z czasem poświęconym na poszukiwania.

Musisz wybierać sensowne oferty i dopiero wyselekcjonowane podrzucać do oceny na forum, bo hurtem, jak leci nikt tego za Ciebie nie zrobi. Każdy ceni swój czas.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem, przeczytałem już conieco i wiem mam spisane na co patrzeć, jutro jadę obejrzeć jedną z okolic i okaże się co w trawie piszczy, wiem że temat przyczep jest bardzo rozległy i jest tu wielu użytkowników różnych marek, wiem że przyczepę trzeba dobrać według własnych potrzeb ale myślałem że będzie choć mała podpowiedź typu "adria 550 - na początek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak znajdę coś ciekawego to wrzucę to do waszej oceny

 

... ale wcześniej, kierując się tym, co przeczytasz w różnych tematach, zastanów się 10 razy, czy warto.

Postaraj się najpierw sam ocenić, znaleźć minusy i jeśli wyczerpiesz już całą swoją wiedzę, a nadal będzie Ci się wydawało, że budka jest godna uwagi, to dopiero wrzuć pytanie. Inaczej, jak będziesz zasypywał forum stertą nic nie wartych ogłoszeń, nikt nie zechce się tym zainteresować. Poświęć na wstępie chociaż ze dwa tygodnie (nie wiem, czy to nie za mało  ;)  )na studiowanie wiedzy (darmowej !) dostępnej na forum. Sam zobaczysz, jak szybko Twoje pojęcie o karawaningu, a zwłaszcza zakupie przyczepy stanie się zupełnie innym od tego, które miałeś do tej pory.

Powodzenia.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.