Skocz do zawartości

Proszę o ocenę


Kielek

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz na bakistę, po lewej stronie albo nie dolega, albo to złudzenie - porównaj z bakistą w tej: 

http://www.caraworld.de/wohnwagen/sonstige/2892834/sonstige-bergland-395-ekt-idealer-1-2-personen-wohnwagen/bild_1.html

 

Po lewej i prawej stronie bakisty na dole pomiędzy plastikiem a listwą aluminiową jest ślad po montażu czegoś (ciemniejszy prostokąt, a w jego górnej części jakby dwa otwory po śrubach).

 

Może to kompletnie nic nie oznaczać, ale oglądając ja w tych miejscach należy zachować szczególną ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam jaszcza coś takiego. Może ta jest lepsza - proszę o ocenę

 

http://stamserwis.pl/%5B33%5D.htm

 

Mam cepke z tej firmy, sa to mocne sprzęty mam na mysli wykonanie, jak bedziesz ją oglądać to zwróć uwagę na podłogę w miejscu mocowania podpór bo są przykrecane bezpośrednio do drewna nie do ramy żeby nie było tam miękkiej sklejki, te otwory na bakiście to są po uchwytach do mocowania/przyczepiania klinów pod koła a co do klapy bakisty to że odstaje sprawa jest prosta wewnątrz sa zaczepy do zamykania jej sa przykrecane jak sie poluzują to tak to wlasnie wygląda u mnie tak bylo po dokreceniu dolega tak jak powinno, układ wnętrza jest w niej fajny by najmniej mi by odpowiadał cena jest też przyzwoita wiadomo nie jest to nowka zawsze coś sie znajdzie do poprawy  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haras dzięki za cenne wskazówki. Znaczy jak będzie miękka sklejka przy podporach to znaczy że trzeba wymieniać cały fragment podłogi ?

Jak będzie miękka podłoga przy podporach, to każdy Ci raczej powie, abyś omijał ją szerokim łukiem, bo nie przewidzisz kosztów naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kase można oczywiście dostać fają przyczepke, ale szukanie takiej to raczej robota na dłuższy okres czasu.

A może takie coś, aukzja oczywiście przykładowa.

http://allegro.pl/przyczepa-niewiadow-n126n-i4833317369.html

 

he he - trafiłeś na moje ogłoszenie  :hehe: , już prawie sprzedana  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 10 tyś to można kupić tylko Niewiadówkę , ja za swoją z 2003r. w idealnym stanie , 1-szy wł. z przystawką musiałem wykartkować 8,5 tyś po kilkumiesięcznym targowaniu z 11 tyś . Trzeba być realistą , co dobre musi kosztować zwłaszcza , że inflacja jednak idzie do przodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 10 tyś to można kupić tylko Niewiadówkę , ja za swoją z 2003r. w idealnym stanie , 1-szy wł. z przystawką musiałem wykartkować 8,5 tyś po kilkumiesięcznym targowaniu z 11 tyś . Trzeba być realistą , co dobre musi kosztować zwłaszcza , że inflacja jednak idzie do przodu .

 

"exactly"  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he - trafiłeś na moje ogłoszenie  :hehe: , już prawie sprzedana  :yes:

 

haha no proszę, bardzo ładna :ok:   :ok:   :ok:

Do 10 tyś to można kupić tylko Niewiadówkę , ja za swoją z 2003r. w idealnym stanie , 1-szy wł. z przystawką musiałem wykartkować 8,5 tyś po kilkumiesięcznym targowaniu z 11 tyś . Trzeba być realistą , co dobre musi kosztować zwłaszcza , że inflacja jednak idzie do przodu .

I tu się nie zgodzę :foch:  , ja kupiłem swoją za niecałe 10tyś i jakoś nic mi się nie psuje a na głowę też mi się nie leje.

i nie uważam żebym posiadał jakiegoś ognitka. Natomiast na pewno jest ciężko z kupnem przyczepki w dobrym stanie  za kwotę 6tys

ale na pewno jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak jak mówisz Tomku. Pałacu nie kupisz za 10 ale ładny zgrabny domek dlaczego nie - może coś się trafi. Do pierwszej wiosennej imprezy Belmonda jeszcze 4 miesiące :yay: więc będziemy szukać wytrwale. Może coś znajdziemy. Wiem że łatwiej szukać za 20 tys. ale jak jest 6 tys. to szukamy za 6 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan, uwierz mi że poszukujący budki do 20k mają takie same problemy/rozterki.

Nawet ci co chcą kupić nową z salonu mają dylematy, którą, jaki model, który lepszy...

Przedział cenowy generuje adekwatne mieszczące się w nim oczekiwania. Rocznikowe, modelowe ale problemy niepewności zawsze są.

 

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.