Skocz do zawartości

Kilka pytań nt podwozia od nowego usera.


Mcexperts

Rekomendowane odpowiedzi

Mcexpert, nie rozbieraj i nie próbuj sam grzebać. Nie podałeś danych, czy Ty jesteś w UK czy w Najjaśniejszej? Kupiłeś ją tam, czy tu? Taka praca świadczy o tym, że buda nie trzyma się ramy z przodu, czyli czeka Cię wymiana przodu i pewnie podłogi. Dodatkowo nie wiesz, jak długo taka sytuacja trwała. Sądzę, że gdybyś zrobił tą przyczepką 500 km po polskich drogach na końcu została by Ci tylko sama rama. Taka "pracująca" buda powoduje dodatkowo zniszczenia w środku, czyli przemieszczające się szafki i inne sprzęty... I nikt się nad Tobą nie znęca, zapytałeś i masz jednoznaczną odpowiedź :)

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieli sie specjalisci .... - polowa angielek podloge zespolona z ramą ma tylko w okolicach osi na 8 lub 10 śrub.... i jest to normalne ze "chodzi góra dół" jesli przyczepa juz swoje przeszla - dlatego wiekszosc ludzi unika angielek...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieli sie specjalisci .... - polowa angielek podloge zespolona z ramą ma tylko w okolicach osi na 8 lub 10 śrub.... i jest to normalne ze "chodzi góra dół" jesli przyczepa juz swoje przeszla  - dlatego wiekszosc ludzi unika angielek...

 

Sam sobie zaprzeczasz :]  "jest to normalne ze "chodzi góra dół" ... przyczepa juz swoje przeszla" czyli nie jest to normalne tylko buda jest już wyjechana i pewnie zgnita :hmm:

 

Na załączonym w pierwszym poście filmiku ewidentnie widać że ugina sie cała podłoga i przód wiec nie jest to spowodowane jakimis luzami na śrubach mocujacych bude do ramy tylko albo zmurszeniem drewnianej konstrukcji albo takim ujechaniem :look:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że  z tym problemem nie bardzo dasz sobie radę. Patrząc na kolejność składania przyczepy - rama ,podłoga, meble, ściany boczne, przód, tył i dach  to sam widzisz, żeby zrobić coś sensownego z podłogą musisz działać w odwrotnej kolejności. Jest to dużo pracy i potrzebna jest wiedza jak za to się zabrać i jeżeli nigdy tego nie robiłeś to jest to w wielu przypadkach nie do przeskoczenia. Tak jak pisałem oddałbym przyczepę nawet gdyby sprawa musiała oprzeć się o sąd. Już wielu kolegów Ci to radziło. Wybór należ do Ciebie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym oddawał tą przyczepe nie wiesz w co się pakujesz to jest duużo praacy !!!i podejżewam że jest zgnita i nie tylko przód wszystko trzyma się na szawkach!!

Zastanów się masa roboty,wiem bo robiłem od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.