Skocz do zawartości

Zakup przyczepy - proszę o ocenę


--==SZULER==--

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Przyszedł czas na zakup przyczepki. Do tej pory wynajmowaliśmy kilka razy. Wypatrzyłem przyczepkę, która chyba spełnia nasze oczekiwania i przed oglądnięciem chciałbym się poradzić gdzie zaglądnąć przy tym konkretnym egzemplarzu. 

http://tufotki.pl/c3uUI#p4365120

http://tufotki.pl/K2lGv#p4365851

Opis sprzedawcy wydaje się być wyczerpujący no ale kto pyta...

pozdrawiam

Edytowane przez --==SZULER==-- (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

Czy ta przyczepa nie była latem już "sprzedana" ???

http://allegro.pl/verkocht-nl-sprzedana-pl-hobby-420-i4607613560.html

http://olx.pl/oferta/hobby-420-4-5-osob-lazienka-wc-namiot-isabella-CID5-ID5vQJ9.html

A teraz  co ?  Wróciła do sprzedającego :hmm:

 

P.S.

Przyczepa w/g opisu jest w Częstochowie, a tam masz człowieka, który będzie wiedział, gdzie zajrzeć ;)

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem się z tematem i olśniło mnie. Chyba wiem skąd znam tę przyczepę:
post-14545-0-52635300-1415429659_thumb.jpg
To zdjęcie zrobione przeze mnie na spocie grzybiarskim w Bąkowie 26 września, nowy nabytek kolegi z forum. Buda z zewnątrz wyglądała super (nie zaglądałem do środka), ale po niedługim czasie okazała się cieknącym z przodu szrotem i właśnie kilka dni temu została z sukcesem zwrócona sprzedawcy. Nie mam 100% pewności, że to ta sama budka, więc poproszę kolegę o wypowiedź w temacie, jak się pojawi na forum.

post-14545-0-23525000-1415430698_thumb.jpg

post-14545-0-12410400-1415430714_thumb.jpg

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,okolo rok temu szukałem budki dla siebie i kilka razy trafilem na ogloszenia tego sprzedawcy nawet razmawialem z nim 2 razy tel..Sprowadza z NL i byly calkiem fajne,szczególowo i wiarygodnie opisane.Nie kupilem w koncu od niego chociaż bliski bylem tego i szczerze mówiąc odnoslem wrazenie ze to slolidny sprzedawca.A tu masz taki kwiatek w postaci nieszczelnosci :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie z ocenami sprzedawcy. To ja miałem tą przyczepę i to ja ją zwróciłem sprzedającemu. Przyczepa miała jeden feler tzn próchnica górnej części ramy okiennej z przodu. Po rozmowie ze sprzedającym i przedstawieniu mu problemu zobowiązał się przyjąć ją z powrotem. Miał ją naprawić i oczywiście wystawić do sprzedaży. Zwrot odbył się bez problemów i zbędnych nerwów. Czytałem tu na forum jak forumowicz sprzedał forumowiczowi przyczepę zgnitka i ani myślał zwrócić kasę. Ile znacie takich przypadków, kiedy sprzedawca odbiera bez gadania przyczepę i mówi przepraszam.............

Będę szukał kolejnej przyczepy dopiero wiosną i nie wykluczam kupna w właśnie tego sprzedawcy, bo uważam, że jest solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek musisz dodać,że kupując tą budkę poświęciliście z kolegą ,który zna się na kupnie ok.4h na oglądanie,więc reszta powinna byś ok.

Szuler musisz zabrać fachowca ze sobą,by to sprawdził dokładnie,chyba ,że gość ma dokumentację fotograficzną z jej naprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak sobie myślę, ale kto wie ?
Trzeba wypytać, gdzie była naprawiana.
Przyczepa jest w Częstochowie. Skoro została naprawiona, to zrobiono to raczej w pobliżu, a nie na drugim końcu Polski.
W tejże Częstochowie jest osoba zajmująca się naprawami (zarejestrowana na forum) - post #2.
2 + 2 = ... :hmm:
Jeśli moje przypuszczenia okażą się trafne, to o naprawie dowiesz się wszystkiego.
No, chyba że była to "naprawa" własnymi siłami
Sprawdzenie fotek z naprawy, to dobry pomysł, ale jeśli naprawa nie była zlecona, to fotek raczej nie będzie
Znając tą historię, wiadomo, co i gdzie sprawdzać, więc obejrzeć warto.

P.S.
Sprzedawcy oczywiście nie oceniam, ale po tym wszystkim, co tu napisano, postąpił bardzo przyzwoicie i to jest na jego plus.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli została naprawiona w trzy dni to wielki szacun dla sprzedającego. Jeśli nie dla środków poniesionych na przyspieszenie naprawy u fachowca, to przynajmniej za zaangażowanie w osobistą naprawę. Rozebrać, wyjąć uszkodzone elementy, złożyć na gotowo i jeszcze zdążyć z opublikowaniem oferty? Musiał poświęcić naprawdę dużo czasu, żeby się wyrobić! Naprawdę chylę czoła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.