Skocz do zawartości

Spotkanie mikołajkowe.


Janusz s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A swoją drogą , to które to juz spotkanie na torze kajakowym?

Wspólnie policzymy na miejscu bo część spotkań mikołajkowych odbywała się w innej scenerii . :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie czwarte spotkanie na torze. Drugie spotkanie nie doszło do skutku, z powodu obfitych opadów śniegu.

Byliśmy wtedy w podziemiach Rynku, a potem zakończenie z pieczeniem barana było u mnie w domu. Następne

było znów na torze, potem były Bagry i w zeszłym roku znów tor. Tyle z historii tego zlotu. Myślę, że to spotkanie

będzie cykliczną imprezą w kalendarzu naszych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Cykliczne i Mam nadzieje , że już nigdy nikt nie wyskoczy z innym miejscem :no: .

To miejsce ma klimat , ma extreme i organizatora Janusza , a jeśli zaskoczy nas zima to jak najbardziej wtedy wyskakiwać z innym miejscem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na torze u prezesa, warunki zostają jak w zeszłym roku to znaczy pobyt na terenie

dla całej ekipy to 500 zł w tym prąd. Ewentualna zbiórka na zaklinacza pogody, ale myślę że nie będzie

jakichś wielkich opadów śniegu, a z resztą sobie poradzimy. do zobaczenia za 15 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Organizatora witam i o miejsce pytam. Za czy przed wałem?

Edziku , najważniejsze aby nam pogoda nie pokazała ... wała . :look:

Nie ma co prawda brać pod uwagę obecnych prognoz bo zapewne się zmienią .

Wierzę , że nam zaświeci słonko . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak Koleżeństwo widzicie przygotowania idą pełną parą św. Mikołaj już na nas czeka.

Myślę że naklejka będzie miłym wspomnieniem naszego spotkania.

Co do miejsca to jednak będzie tam gdzie zeszłego roku, czyli przed wałem, ale tam też

jest woda, bo będziemy rozbici nad starorzeczem Wisły.

post-1024-0-13307500-1416492518_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszku , zaznaczenie na czerwono to pierwsze miejsce spotkania (za wałem).

Czy obecna miejscówka jest mocno oddalona od tej pierwszej?

Pytam bo mogę przyjechać dość późno i szkoda mi będzie czasu na poszukiwania .

post-1836-0-84115100-1416500357_thumb.png

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku tam gdzie będziemy jest nawet trochę bliżej, jak wjedziesz na parking, to przy samym wale jedź w lewo.

Na zdjęciu po drugiej stronie wału zaczyna się starorzecze Wisły i dokładnie tam będziemy. Tam zresztą stoi duży

biały namiot i właśnie za tym namiotem będziemy,  gdy otworzysz okno to na pewno nas usłyszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Januszku .

Zapewne będzie słychać gitarki i Was rozśpiewanych , więc już się nie martwię . :ok:

 

Czy planowane jest jakieś ognisko? Chodzi  mi o drewno . Jak coś to dajcie znać co i jak .

Każda z załóg może przywieźć ze sobą jeden lub dwa worki suchego z BRICO .

... Czy ogólnie  można w tym miejscu ognisko palić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na ognisko jest i tylko od pogody zależy czy będziemy przy ognisku, czy też

w namiocie Tadzia. Myślę że kwestię ogniska rozstrzygniemy, gdy już będzie wiadomo

jaka pogoda nas czeka, czyli 3-4 grudnia. Cieszę się że przyjedziesz, może zbierze się

ekipa z pierwszego spotkania Mikołajkowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.