Skocz do zawartości

Spotkanie mikołajkowe.


Janusz s

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim przybyłym tak starym wyjadaczom i nowym załogom,

które do nas dołączyły, pomimo chłodu atmosfera była jak zawsze gorąca.

W tym roku padł rekord, zameldowało się 19 załóg nie licząc tych co wpadli

nas odwiedzić na parę godzin. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia

jak najprędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My również dotarliśmy do domu.Dziękujemy Januszowi za zorganizowanie świetnego spotkania,co prawda wiatr nie dopisał :zolta: tak jak w zeszłym roku,ale może w przyszłym wszystko wróci do normy :] .Dziękujemy kucharzom za pyszne zupki ,bigosy ,etc. :jesc: i Tadziowi za zapewnienie dachu nad głową :blagac: Do zobaczenia niebawem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domku. Wspominamy fajnie spędzone z Wami chwile :)

Do końca nie wiedzieliśmy, czy uda nam się dojechać... gdyby się nie udało, byłoby czego żałować...

Dzięki Wielkie Organizatorom za załatwienie miejsca i dachu nad głową, za pyszne jedzonka, za atmosferę, za terapię śmiechową, za WSZYSTKO :)

Za to, że mogliśmy być tam z Wami :serce:

A Dobrawie za zaopiekowanie się naszymi klinami :) które z roztargnienia zostawiliśmy na torze ;)

Buziaki i do jak najszybszego zobaczenia :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nam udało się dotrzeć do domu, bardzo dziękujemy wszystkim za spotkanie, kwaśnica, żurek, bigos przepyszne natomiast namiot Tadeusza
Pierwszego jest doskonały na takie właśnie okazje. Do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ! Szczęśliwie wróciliśmy do domku .

Na chwilę obecną rozpakowani i troszkę zmęczeni ale tak właśnie miało być .

Na dziś to tyle a jutro foto relacja z krótkim opisem. Heeeeeej !!!

Wszelkie podziękowania też jutro . :)

 

PS - Warto było dymać tyle kilosów .

PS2 - Dzwoniłem ale nie mogę się dobić . Co z naszym Marcinkiem . Wyjechał , dojechał ???

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my jesteśmy w domu cali i zadowoleni z imprezy. Powtórzę za resztą; było wspaniale. Januszowi wielkie dzięki za organizację i kolosalną redukcję kosztów, kucharzom za pyszne papu a wszystkim za miłe towarzystwo. Do następnego :yay:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozczarowany jestem - Misio miał być, ja już w myślach skórę na niedźwiedziu dzieliłem. Zima idzie, a człowiek marznie :]

A tak na poważnie, było  całkiem sympatycznie, jedynie słońca mi brakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozczarowany jestem - Misio miał być, ja już w myślach skórę na niedźwiedziu dzieliłem. Zima idzie, a człowiek marznie :]

A tak na poważnie, było  całkiem sympatycznie, jedynie słońca mi brakowało

Czyli nie zostałes w klasztorze??????????????????????????????????????????????????????? :krzykacz::klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zostałes w klasztorze??????????????????????????????????????????????????????? :krzykacz::klnie:

Przemyślał dogłębnie sprawę :hmm:  ,stwierdził,że bardzo by mu nas wszystkich brakowało :'(  :przytul:  i zawrócił w połowie drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dawno w domku.

Dzięki wielkie Januszowi za organizację , Tadziowi za namiot , Sebie za transport , inaczej bym dwie godziny musiał później wyjechać i wszystkim nie wymienionym za towarzystwo.

Ps

Fingierku ....to rozchodniaczek :przytul:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.