Skocz do zawartości

Lady szuka przyczepy dla swojej rodziny


Lady

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgadza sie , jak dla nas za wysokie progi :-( szukamy dalej

zadzwoń, przyczepa ma solar, mover to mozna zdemontować i cena napewno spadnie,

cena jest taka jaką kupujący jest w stanie zapłacić, wiem że sprzedający ma coś innego na oku - może się dogadacie

no a przedsionek ma naprawde olbrzymi

z Piaseczna do Legionowa aż tak daleko nie jest :)

 

a po drodze komis na płochocińskiej mozna odwiedzić

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń, przyczepa ma solar, mover to mozna zdemontować i cena napewno spadnie,

cena jest taka jaką kupujący jest w stanie zapłacić, wiem że sprzedający ma coś innego na oku - może się dogadacie

no a przedsionek ma naprawde olbrzymi

z Piaseczna do Legionowa aż tak daleko nie jest :)

 

a po drodze komis na płochocińskiej mozna odwiedzić

 

Dobre - solar i mover to tylko desperat bedzie demontowal aby obnizyc wartosc czegos co sprzedaje - to podobnie wyglada jakbys alusy z nowymi oponami w aucie zmienial na stalowe z dojechanymi zimowkami w srodku lata, tylko po to aby sprzedac auto np 2 tys taniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bartosz, choć jak zwykle ciętym językiem - mówi całą prawdę...

Handlarz by tak zrobił i ogołocił budę do zera, a zwykły urzytkownik/sprzedający czy zgodzi sie czołgać lub wyłazić na dach tylko po to żeby się z tymi klamotami potem użerać na All... wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, gdybyś była zainteresowana moją budą to możemy spróbować ponegocjować na PW:

 

Buda: http://forum.karawaning.pl/topic/10246-delta-caravans-490-rocznik-2001/

 

Za budę dałem 21 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda, wartość dodana liczona jest przez wyznaczniki zakupu,funkcjonalnosci i stanu faktycznego, zalozony i sprawny mover jest warty liczmy 2300-2500 a sprzedawany jako uzywka jest wart mniejo jakies 600-700 zl. Tak samo solar np 150Watt z regulatorem i aku to wartosc na budzie jakies 1600 a uzywka... Może z 800, realia są takie ze jak ktos cos doposaza i podnosi takze funkcjonalność przyczepy, oczekuje gratyfikacji za te perelki. Gola przyczepa jest porównywana z innymi z takim wyposażeniem i ma wiksza konkurencje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda, wartość dodana liczona jest przez wyznaczniki zakupu,funkcjonalnosci i stanu faktycznego, zalozony i sprawny mover jest warty liczmy 2300-2500 a sprzedawany jako uzywka jest wart mniejo jakies 600-700 zl. Tak samo solar np 150Watt z regulatorem i aku to wartosc na budzie jakies 1600 a uzywka... Może z 800, realia są takie ze jak ktos cos doposaza i podnosi takze funkcjonalność przyczepy, oczekuje gratyfikacji za te perelki. Gola przyczepa jest porównywana z innymi z takim wyposażeniem i ma wiksza konkurencje...

Kit z wartościami, ale nie widzę jakoś pozaślepianych otworów po np. solarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja widzę sens, mam ten sam problem - zakupiłem nowego movera 2 lata temu i zapłaciłem około 5000 tys zł.

W tej chwili moja budka jest na sprzedaż i mam w ogłoszeniu wyraźnie napisane, że jest mozliwość sprzedazy bez movera - wtedy cena spadnie a ja movera zaadoptuje do nowej przyczepki, która juz mam na podwórku bez zadnej straty lecz przeciwnie. Mover bedzie słuzył dalej,

 

Nie wrzucajcie wszystkich do worka jak to robią handlarze i wypowiedź kolegoi BartoszaK jest ............ desperat , niestety do desperata mi daleko. :)

Edytowane przez voice (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale patroszenie funkcjonalności w imię pozornych oszczędności..... czasami lepiej dopłacić i cieszyć się nie tyle wypasem co świadomością że już nie trzeba jej doposażać i już jest tak jak powinno. Kosztów robocizny i tak nikt nie bierze pod uwagę a mimo wszystko są ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.