Skocz do zawartości
dorotak97

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...

Rekomendowane odpowiedzi

Kondzio1981

Magik Zapytaj mojej żony.  Ona pochodzi z Tomaszowa lubelskiego.  Polecam "Szumy" bardziej obok Tomaszowa ale to niedaleko i warto zobaczyć  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fish

Ktoś będzie w Danowskich na majówkę, bo planuję wybrać się motorem a chcę przyczepę przeciągnąć :) A nie wiem czy Lidka będzie dysponować traktorem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magic1803

Helo,jakieś plany na Boże ciało ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dorotak97
W dniu 20.05.2018 o 11:18, magic1803 napisał:

Helo,jakieś plany na Boże ciało ?

Tak :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BOBIK

Witam my dzisiaj wybieramy się na łabędzia do Rajgrodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster

Cześć.

Chciałem wrócić na Wasze tereny, bo są przepiękne i wyszukałem dwie trasy rowerowe: Strękowa Góra - Łaś Toczyłowo oraz Bagno Wizna, które mógłbym zrobić z dzieciakami (8 i 10l). Są one o tyle fajne, że są prawie pętlą i zbiegają się w okolicy Strękowej Góry. I tu mam do Was prośbę. Czy znacie jakieś pole, gospodarstwo blisko Strękowej Góry, na którym można się zatrzymać z przyczepką? Bo tak patrzę na mapę i znalazłem tylko Dziki Kemping , na którym może być ryzykowne pozostawienie cepki bez opieki (odległość 17km) oraz dużo dalej Osowiec-Twierdza, pole namiotowe "Bóbr" (35km).

Przy tych odległościach muszę zabrać rowery na samochód, dojazd rowerami z dzieciakami za daleki (wolałbym krótki dojazd rowerami do trasy rowerowej). Dwa lata temu zrobiliśmy tą trasę w dwie strony i byliśmy wykończeni, dlatego też pętelka bardziej mi odpowiada.

Z góry dzięki za podpowiedzi. 

BTW. Jak ktoś ma podobne plany i chce dołączyć to zapraszam. Wyjeżdżam piątek/sobota i kilka dni chcę się pokręcić po okolicy. Rozważam jeszcze kilka innych tras rowerowych, myślę też o spływie Biebrzą (kajak/tratwa).

Znalazłem coś lepszego, jednak nadal strach zostawić przyczepę bez opieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

My jeszcze na walizkach, więc raczej nie dołączymy. Chyba, że z Bartkiem wskoczę na spontana.

Fajne miejscówki wynalazłeś :ok: Leśna polana wydaje się ciekawsza, ale Rożyńsk też niczego sobie :)

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi