Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

Mi w weekendy nie wypada :) Trzeba rodzinnie spędzać, a że zostało mi kilka dni urlopu i pogoda się szykuje od poniedziałku to żal nie skorzystać. Jeśli nic się nie zmieni to we wtorek ruszam, tylko nie wiem jeszcze o której. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szary , wypadzik był mega .... dziękujemy za gościnę, mam nadzieję że byliśmy dobrymi lokatorami..... U nas w zasadzie to było niespodziewane (choć też nie do końca) rozpoczęcie i zakończenie sezonu ..... ale Wojtek sprawował się świetnie :D. Pozdrawiamy ..... 

Moja żona jest zachwycona warunkami  i coś mówi o zmianie cepki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary , wypadzik był mega .... dziękujemy za gościnę, mam nadzieję że byliśmy dobrymi lokatorami..... U nas w zasadzie to było niespodziewane (choć też nie do końca) rozpoczęcie i zakończenie sezonu ..... ale Wojtek sprawował się świetnie :D. Pozdrawiamy ..... 

Moja żona jest zachwycona warunkami  i coś mówi o zmianie cepki.....

 

Przyznaje, Wojtek był świetny. Ty i Madzia z chrapaniem przegieiście niestety :niewiem:

 

;) Żartuję :) Z Wami oczywiście. Bo Wojtuś faktycznie był na schwał. Cały dzień dzielnie udowadniał, że takie wyjazdy to jego klimat :ok: A Wy również byliście gośćmi, których praktycznie nie nie odczułem. Po prostu zapraszam częściej i następnym razem ze śniadaniem :)

 

Michał, zmiana planów, ruszam środa rano zostaje czo czwartku :)

Troszkę gorzej... jutro po małego przedszkolu chciałem do Ciebie podjechać. A powiedz do której we czwartek będziesz? Też będę Bartka odbierał ok. 14:30 i byśmy startowali od razu jakby była rozsądna pogoda. 

 

Michał, to Twoja budka robiła za hotel dwie noce z rzędu? O masz :D

Hotel jak hotel, taka norka ;) ale goście z najwyższej półki :ok: Tego przewidzieć się nie da  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Troszkę gorzej... jutro po małego przedszkolu chciałem do Ciebie podjechać. A powiedz do której we czwartek będziesz? Też będę Bartka odbierał ok. 14:30 i byśmy startowali od razu jakby była rozsądna pogoda. 

 

 

Tak myślę że ok 16-17 będę się zbierał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowiedzieć gdzie u nas podlasie/mazury. Ktoś naprawia przedsionki?

Chodzi o to żeby kedre przeszyć. Bo moja po tym sezonie strasznie stwardniała i widać że zaczyna się szczerbić/pekać.

 cpx_5da9c916f26019ecae0d2f081ec92378.jpg

 

Ktoś może przerabiał taka naprawę? Gdzie szukać samej kedry do kupienia?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaniosłem markizę i kedrę do normalnego tapicera.Nie miał żadnych problemów z jej wszyciem.Tapicera znajdziesz u siebie w okolicy bez problemu.

A co do kupna kedry - to na allegro jest ci jej dostatek - jakie chcesz. Wpisz w szukajkę kedra i znajdziesz ją w różnych średnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowiedzieć gdzie u nas podlasie/mazury. Ktoś naprawia przedsionki?

(..)

 

Ktoś może przerabiał taka naprawę? Gdzie szukać samej kedry do kupienia?

 

 

http://www.przedsionki.pl/

Ja tam wysyłałem przedsionek i byłem super zadowolony. Fajnie naprawili nawet więcej niż chciałem. Wszywali mi nowe okna i zastosowali fajny silikonowy materiał. Kurier kosztował chyba 30 zł. Mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przedsionek jest jednoczęściowy. Po złożeniu 130x40x50 może ma 20-25kg.

Wiec wysyłka takiego jest droga. Łatwiej jest wrzucić na służbówkę chłopakom zawiozą mi w naszym obszarze działań

 

Byle jaki tapicer też nie weźmie takiego gabarytu. Po obwodzie do rozprucia i wszycia mam z 11-12 metrów. Przy czym cały przedsionek za tym trzeba ciągnąć.

 

Może jakaś firma od żagli? Albo od zabudów łodzi :) kto poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.