Skocz do zawartości

Kamper 15 tyś.


XV1600

Rekomendowane odpowiedzi

jak w większości tematów... :)

a do tematu... ja szukam kampera od wielu miesięcy. zaczynałem od 15 tyś, potem 20, 25 a teraz szukam za około 35 tyś.... we wszystkich ofertach, niezależnie od ceny jest to samo - zgniłe i połamane wnętrze po przejściach ( z reguły naprawiane lepiej lub gorzej alkowy), tylko roczniki inne... czy w Polsce w ogóle można coś kupić??

he he he 

 

miałem to samo od 15 doszedłem do 40 i nic nie było fajnego , a jak było to byłem drugi  :oslabiony:

 

w sumie to najbardziej pasowało by mi kupić coś oldskulowego za 15 i włożyć 15 w remont żeby mieć coś porządnego 

 

ale po przemyśleniu kupiłem przyczepkę , lekko ja podszykuję pod siebie a za resztę kasy mam wakacje na dwa kata  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Można kupić kampera do podanej przez Ciebie ceny,sami mieliśmy takie wymagania do tego musiał być zarejestrowany na więcej niż 5 osób, mieć dwa łóżka na parterze (najlepiej tył w "podkowie") i ....... po dwóch latach poszukiwań obejrzeniu KILKU egzemplarzy (tak tylko kilku- bo tyle tylko przez ten czas patrząc po zdjęciach okazało się być godnymi pojechania i obejrzenia - oczywiście w założonej przez nas granicy cenowej) w piątek 19.02.2016 staliśmy się posiadaczami HOBBY dusza jest,klimat jest-kamper jest :]:yay:

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu też szukałem. Zaczynałem od... przekonania żony do zakupu (dotychczas wypożyczaliśmy) i poszukwania czegoś na początek. Pierwszy był Hymer z lat 80-tych. Niestety rozpadał się od oglądania. Potem szukałem na wszelkich serwisach, jeździłem daleko ale zawsze coś okazywało się na miejscu albo w papierach. Kupienie w Polsce moim zdaniem tylko od forumowicza lub klubowicza - auta z historią. Niestety ja wtedy nie trafiłem na wymarzony układ. Dlatego z pomocą znajomych ściągnąłem auto z zagranicy z delikatnym przytarciem i sam zleciłem naprawę. Plusy - wiesz co masz, bez niespodzianek. Minusy - to trochę trwa i kosztuje. Raczej nie wyjdzie taniej niż w Polsce (no może ciut). Oczywiście przy założeniu, że auto naprawisz profesjonalnie. I takie rozwiązanie polecam - znaleźć i załatwiać wszystko samemu.

 

Niestety w trakcie szukania kampera widziałem też oferty aut sprowadzonych już w naszym kraju i "bezwypadkowych" - niestety... nie były bezwypadkowe tylko "odpicowane". Trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Niestety w trakcie szukania kampera widziałem też oferty aut sprowadzonych już w naszym kraju i "bezwypadkowych" - niestety... nie były bezwypadkowe tylko "odpicowane". Trzeba uważać.

oj tak tak, potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu szukałem kampera i doszedłem do podobnych wniosków co przedmówcy w sprawie ceny zakupu. Wg mnie poniżej 40tys nie ma w czym wybierać. Jeśli chcesz mieć kampera do użytku bardziej stacjonarnego to może ten? http://olx.pl/oferta/samochod-kampingowy-camper-ducato-CID5-ID6zqhD.html#7fc1baafc1

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.