Skocz do zawartości

Przyczepa dla Grubera


Gruber

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że przód i tył przyczepy jest z innego rocznika, niemniej nadal uważam, że w środku wygląda pięknie!

 

Robak - możliwe, że masz rację i w środku jest super.

Ale właściwie to zdjęcia sa tak marnej jakości, że ja nie mógłbym w pełni ocenić jej stanu bo zdjęcia to uniemożliwają.

Spojrzałbym na :

- drzwi - chyba mają pourywane schowki i kosze wewnątrz

- dziwne załamania i zabrudzenia nad półką obok drzwi po lewej stronie

- dziwne zabrudzenie w łazience nad kasetą - może to wilgoć

- przetarte boki mebli w niektórych miejscach

- dziwnie pomarszczony materiał nad łóżkiem francuskim

- na zdjęciu z klimatyzatorem mam dziwny pasek po skosie - może to kwestia kompresji lub aparatu

 

To tylko luźne uwagi - pisałem powyżej, że trudno to ocenić ale dodałbym jeszcze potencjalne uszkodzenie poszycia w lewym tylnym rogu (też skrzętnie pominięte na zdjęciach).

Wiem, że przyczepy się niszczą i że część rzeczy powyżej to normalne ślady eksploatacji.

W mojej sam mam wiele mankamentów ale jak kupowałem to zdawałem sobie z nich sprawę. Spokojnie mogę też zrobić takie zdjęcia jak na tej aukcji i napisać, że przyczepa idealna a tak nie jest. 

Fajnie jakby sprzedający zamieścił uczciwy opis i zdjęcia, na których da się dojrzeć co i jak. Na teraz to wygląda tak jakby chciał wszystko co mu nie pasuje ukryć a dodatkowo z zewnątrz też są problemu (możliwe inny przód, inny tył i inny rocznik całościowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Gruber mój kolega karawanignowiec (jest na forum ale mało się udziela) jakiś czas temu rozmawialiśmy i wspominał o sprzedaży swojej budy bo o kamperze zaczął myśleć. mówię oczywiście o hobby, dwie osie, rok zbliżony cena również, klima, skóry i wiele innych...

jeśli Cię interesuje wyslij mi na PW swój telefon i jeśli będzie aktualne skontaktuję was ze sobą.

 

z tą budką której linka zapodałeś bądz bardzo ostrożny a najlepiej odpuść temat...

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej najpierw zobaczyć tą przyczepkę na "żywo" :hmm:  bo wiadomo jak to jest ze zdjęciami.

pewnie i tak, tylko sporo znaków zapytania i rok (uszyty?) wg. dyskwalifikuje ją, szkoda czasu na wycieczkę 400kaemów i wizytę na miejscu 5 min...  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż 400km to faktycznie dużo na wycieczkę za podejrzaną przyczepką, ale może mieszka ktoś blisko

tej przyczepki i może trzeba powiedzieć właścicielowi co tak naprawdę sprzedaje, chociaż pewnie doskonale o tym wie. :hmm:


Chociaż przyczepa jest z Francji, czyli pewnie jak napisał Miodzio była używana przez Romów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.