Skocz do zawartości

Proszę o fachową poradę


bulin

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak.

Poza tym forum pęka w szwach od tematów związanym z oglądaniem budek i wszelkich mądrości nt. 

Ale... jest jednak druga strona czyli nasz kupujący. Powiem i mówiłem to już nie raz ,że gdyby nie pomoc forumowego frienda  przy zakupie (pomoc na żywo) to było by kiepsko. Dzisiaj wiem więcej a przynajmniej wiem czego nie wiem  :hmm: .

A za pierwszym razem emocje zjadają zdrowy rozsądek czego przykładów na forum wiele.

Pamiętam jak udałem się w kierunku poznańskiego zagłębia przyczepowego i tam na poligonie doświadczalnym mieliśmy okazję z żoną "habilitować się" z  "Rozpoznawania rodzajów grzybów i pleśni oraz doraźnych sposobów maskowania ich "

No cóż trenować ,trenować,trenować...

Będzie dobrze  :yes:

Edytowane przez pat68 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,raz jeszcze dzięki za wszystkie porady, ale potrzebuję kolejnych , ponieważ powyższa przyczepa została już sprzedana. Proszę o kolejne spoglądniecie fachowym okiem na tyle ile się da na cepke z linku niżej. Przyznam , że ostatnio mam mało czasu na dłubanie po internecie w poszukiwaniu informacji na temat marki LMC, ale ogólne opinie o marce są jak najbardziej przychylne. Wiem, że na forum są fani marki może się wypowiedzą na temat wyposażenia owej cepki, zastanawia mnie np jeden kurek przy kranie czyżby nie było ogrzewacza wody i leciała tylko zimna ? czy są pojemniki na wodę ? akumulator prostownik, lodówka itd ? Proszę o jak najwięcej informacji o tej przyczepie. 

 

----> http://otomoto.pl/lmc-munsterland-luxus-przyczepa-kempingowa-T4545546.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły że jak jeden LMC ma bojler to bliźniaczy też musi mieć.

Jedno auto ma klimę, a bliźniaczy nie.

Na pytania "czy są" pytaj sprzedawcę.

Zaprezentowana została bardzo atrakcyjnie, firma znana, dba o siebie, można nieco więcej zaufać niż handlarzom typu "stan idealny wsiadać i jechać".

Gdybym szukał dla siebie w tym przedziale wielkości i ceny, z pewnością bym ją obejrzał w realu.

Jedynie okienko okrągłe wygląda na dostawiane.

Fajnie też, że piętrusek dla dzieci i stolik rysunkowo-śniadaniowy.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą przyczepę oglądałem osobiście kolego w Bieruniu hmm jak dla mnie droga ,i dość mocno zużyta ,niestety wieje w niej już trochę starocią nie podobała mi sie w ogóle ,jest w niej też kilka dziwnych przeróbek np zawiasy w bakiscie zrobione dosłownie po chamsku 

ja bym ci ją odradził na priwa wyśle ci ciekawy kontakt do gościa co ma 25 przyczep przytarganych z Holandii w bardzo fajnym stanie ,na ogólnym nie wysyłam żeby nie być posądzonym o reklamę,zadzwoń do niego on wystawia tylko kilka na olx a reszta stoi na placu według mnie warto zajrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechało krypto :)

Oglądałeś, są uwagi których nie widać na foto = są podstawy do negocjacji.

Budka ma 23 wiosny i nikt nie pisał ze prawie ćwierć wieku bezczynnie stała.

Zapewne przyjęta z rąk prywatnych w rozliczeniu.

Zauważyłem jeszcze mix z lampami, wsteczne powinno być po obu stronach lub tylko po prawej.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w weekend w Bieruniu , odwiedziłem 3 komisy, początkowe doświadczenia mam za sobą, pomacłame i obejżałem przyczepy z różnych półek, ale niestety nie było nic w co warto było by zainwestować... kontaktu od kolegi Andross nie udało mi się odwiedzić. Przypadkiem jednak trafiłem na inną ofertę, jest ona dalej niż małopolska, śląsk(te rejony sa najbliższe mej lokalizacji) więc tybardziej proszę fachowców o jak najwięcej informacji na temat cepki. Może ją ktoś już oglądał. Pasuje ona do moich wymagań cenowych i wyposażeniowych. Panowie co o niej myslicie ?

 

---> http://allegro.pl/abbey-county-oxfort-1998r-4-5-osobowa-i4708054669.html

 

Edit: niestety już została sprzedana, nawet nie zdąrzył przyjechac na miejsce

Edytowane przez bulin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Panowie, po rozmowie z właścicielem jestem na 80% zdecydowany na przyczepkę z linku, na resztę złoży się Wasza opinia i osobiste oględziny. Mam nadzieję, że nie trafię na minę, bo mam małe doświadczenie z tematem "karawaningu". Może znacie tą cepkę, może ktoś już był ją oglądać? Proszę o jak najwięcej spostrzeżeń i informacji. Pozdrawiam

 

----->http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-ID64Z4H.html#97197c72bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym na spokojnie. Owszem, ze zdjęć wygląda nieźle, ale weź to bardzo na spokojnie. Z jednej strony przyczepa stoi w garażu - dla przyczepy dobrze, dla oglądającego przed zakupem - bardzo źle. Ewentualne przecieki mogły ładnie podeschnąć i może być ciężko je zauważyć. Dlaczego przyczepa przed sprzedażą nie została obfocona, tylko gość prezentuje fotki z wakacji? Dlaczego nie ma zdjęć ściany przeciwnej do drzwi? Zdjęcia wnętrza też tak trochę mało wyraźne. Jak widzisz, żadnych sensownych zarzutów - tylko wątpliwości. Warto zabrać kogoś, kto przyjrzałby się przyczepce na spokojnie. Co do Twoich założeń zakupu - radziłbym przyjąć procent 50. Albo kupię, albo nie. Podjechać trzeba :) Koniecznie z kimś z kubłem zimnej wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.