Skocz do zawartości

Dlaczego Angliki są takie tanie?


MaciejNT01

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nowych w ofercie sprzedazy,bo nowa w salonie kosztuje od 17 tys.funtow do 25 tys funtow,a jej wartosc przez pierwsze 5 lat spada b.powoli,co tworzy cene zaporowa dla rynnku wtornego,i dodatkowo przez ten okres czasu stanowia one wlasnosc banku,jako ze w wiekszosci sa nabywane na kredyt.A zaznaczam to,ze jestem z anglii tylko dlatego,ze chce wam udzielic informacji z pierwszej reki,i jest to informacja od osoby,ktora w karawaning zaczela sie bawic na poczatku lat 80tych ubiegl.stulecia,co sadze ze nie jest bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Wy jestescie ogarnieci jakas...K....psychoza,skad wy czerpiecie te swoje informacje

...

Z doświadczeń z autopsji Kolego.

Jakich informacji udzielisz nam z pierwszej ręki i co one tu w PL wniosą?

.

Wiem że to co piszemy to niewiarygodne i tam u Ciebie jest nie do przyjęcia,

ale bardzo często potem mamy potwierdzające sygnały: "Mieliście rację"

Wróć do kraju i spróbuj kupić angielkę to zrozumiesz.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złą opinie  "angielki" ( chodzi mi o przyczepy kemp. :)   maja przez importerów. Przykład- emigrant jadąc do PL coś na haku przyciągnie, sprzeda i zwróci się za paliwo. Handlarze kupują najgorsze padło , remontują przy użyciu silikonu i wystawiają na sprzedaż. Jest tanio i biedny Kowalski kupuje okazyjnie i mamy nowy temat na forum w stylu - POMOCY. Analogicznie sytuacja wygląda z autami z np. Niemiec. Kupić u Turka, wyprać , wyklepać, przebieg 200tyś w dół. i igiełka od lekarza gotowa. Sprawna "angielka" jest świetna i moim zdaniem śmiało może konkurować z przyczepami z kontynentu. Długo szukałem przyczepy z wysp , oglądnęłem kilkanaście i w końcu kupiłem Hobby i też w niej kopie bo handlarzowi nie chciało się naprawić jej jak należy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc opisz problem, bo Twoja przyczepa miała być naprawiona u "uznanego" fachowca, a tu minęło pare miesięcy i lipa.

A handlarz dalej sprzedaje budki w super stanie.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak to wyglada,ale rynek /klienci/ powinni zweryfikowac i wtedy skoncza sie dobre czasy dla nieuczciwych sprzedajacych/a moze sie myle?/bo juz chyba niewiele rzeczy jest w stanie mnie zadziwic.Najlepsza recepta jest sprowadzic sobie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Własnie tak to wygląda że handlarz potrzebuje zarobić , tak samo na przyczepach jak i na autach .Dobre auto na zachodzie kosztuje tyle co w Polsce ale jest pewność że jest dobre i potwierdzone dokumentacją , a u nas niby po małym wypadku ( wymieniona ćwiartka itp. ) Ja nie mam złudzeń że np. ten czy inny handlarz jest OK bo mu dobrze z oczu patrzy. Tak samo jest z przyczepami.Niska cena przyciąga Kowalskiego bo okazja . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy każda okazja ma to do siebie że potem trzeba dołożyć tak to już jest. Sam kiedyś oglądałem Angielkę handlarz gimnastykował się żeby mi ja wcisnąć. Środek śliczny na podłodze dywan  :miga: prawie Perski :] a podłoga ruszała się ja łóżko wodne. Na moje pytanie dlaczego się rusza odpowiedział, że to standard. Za jakiś czas przejeżdżałem tamtędy i już Angielki nie było więc pewnie się ktoś skusił. Jak miał pecha i wypadł przez podłogę to będzie rozpowszechniał tezę "Nigdy więcej Angielek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.