Skocz do zawartości

Prosze o opinię


globens

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest szansa ze przyszly weekend spedzimy w KRK

 

gofer tylko moje fundusze nie pozwolą na ta cena jaką chcesz,na poczatku zaczynalem od 2,5 tys jak patrzylem na niewiadki i teraz juz max 5 tys jak cos fajnego,

 

kolejna bardzo blisko mnie i taka wmiare to http://olx.pl/oferta/ladna-przyczepa-kampingowa-hobby-400-delux-CID5-ID5PzVt.html   gosc pusci tylko 200 zl, dmc 1000 kg masa wlasna 754 i pytanie czy z przyczepa 800 kg da sie komfortowo jechac wolkswagenem borą?

 

kolejna w mojej okolicy to http://olx.pl/oferta/przyczepa-knaus-8103-zarejestrowana-w-polsce-ubezpieczenie-oc-CID5-ID6CE91.html   nic nie chce opuscic z ceny tylko jest chyba z tych dłuższych ciekawie ile wazy ? musze sie dopytac

 

 

a tak wogole to ogladalem dzis w krakowie Gruau Espace 33 D  tylko cena 4800 z przedsionkiem ,ogrzewanie a pozatym nic ciekawego 89 r, maly zaciek przy oknie dachowym pozatym wiecej nie widzialem zacieków, ale musze ogladnac inne zeby miec porównanie, pozdrwaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi ze chce ci wepchnac ale przynajmniej moglbys sie przymierzyc i zobaczyc co i jak

aaaa no  tak zapomnialem ze jestem na forum karawaningowym , a tu sie pomaga , chetnie bym zobaczyl twoja cepke, a gdzie dokladniej bedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tej? http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-adria-swietny-stan-i4523281138.html

 

tam co jest dorobione pomieszczenie chyba na ubikacje i co pulki bym zrobil umywalke, do odebrania za 4600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyczepa druga:
post-14545-0-15415800-1409592090_thumb.jpg
To zdjęcie, które świadczy o tym, że ta przyczepa nie może nie posiadać obcych zapachów.

Przyczepa pierwsza:

"Przyczepa kempingowa Adria
Przyczepa Adria Comfort 4256 TD używana prywatnie (nie z wypożyczalni ! ), poprzedni właściciel był Holendrem. Rok produkcji 1987"

 

No to tylko, jeśli bycie Holendrem jest czymś, co dodaje COMFORTU.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek każda pierwsza budka jest dobra a ja osobiście jestem zwolennikiem takiej kolejności rzeczy by nie ładować w pierwszą budkę dużych pieniążków.

.

Dobrze jakby ta pierwsza przy tym była w miarę tania i ew. łatwo potem sprzedawalna a N-ki sprzedają się dosyć dobrze, szczególnie ten model. Jest z łazieneczką, prawda? No.

Miedzyczasie równolegle określisz swoje wymogi i w tym kierunku będziesz szukał już tej na dłuższy okres no i droższej rzecz jasna.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.