Skocz do zawartości

Prosze o opinię


globens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam przyczepki, na samym poczatku szukalem n126n , potrzebuje nieduzej nie cięzkiej, glownie wypady weekendowe, dla 2 dorosłych i dziecka 2 lata,fajnie by bylo jak by miala lodowke zlew oczywiscie i ogrzewanie gazowe,

 

znalazłem cos takiego jest sprowadzona z holandi,tylko wolal bym jakby byla zarejestrowana,, 

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-3-4-osobowa-CID5-ID6Dunz.html#4258fcbb72

 

jaką opinie ma ta marka?

czy nie jest za stara?

ma to czego potrzebuje, mozna za tą cene kupic coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak jak kolega piotr1343  wczesniej napisał na foto wyglada obiecujaco, wyposażenie też fajne tyle że to okablowanie podejrzewam że to od tego solara idące po scianie troche szpeci można by to pusci w jakiejś listwie, rocznikiem sie nie sugeruj że 1982r. ja mam adrie z 1983r. i daje rade fakt wymagała małego "remonciku" fakt że kupiłem ja za polowe tego co ta z ogłoszenia, przy ogledzinach sprawdz ja dokładnie, a co do rejstracji to komplet dokumentów jak ma to rejestrujesz bez problemu, wczesniej podejdz do urzędu komunikacji i sie zapytaj jakie dokumenty sa potrzebne do zarejestrowania zebyś wiedzial czy sprzedającemu jakichś nie brakuje  :nono:

Edytowane przez haras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 1977 i tez daje rade tyle ze nie ma co tam zgnic

 Tu się z tobą zgadzam Niewiadów nie zgnije ,szukałem przyczepy za trochę większe pieniądze i do dziesięciu tyś nie było co kupić wszystko zgniłe lub naprawiane i to byle jak .Z tego co oglądałem to albo się już sypało albo zaczynało się sypać i kupiłem n 126N ,oby kolega Globens miał więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz724 z tym szczesciem moze byc roznie, zabardzo nie mam pojecia o przyczepkach, nie chcial bym sie zrazic i rodzine to moja pierwsza przyczepka ma byc, niewiadowki raczej nie maja ogrzewania, i pytanie czy czesto uzywacie? np ten weekend niby ladny a dzisiaj dosc zimno nie mowie o wieczorze bedzie jeszcze zimniej i by pasowalo odpalic ogrzewanie, wiem mozna dokupic i zalozyc ale wolal bym jak by juz bylo, 

 

ja moge przeznaczyc max 5 tys na cepke, powiem szczeze ze na poczatku to i tak myslalem o niewiadowce ale zacząłem przegladac i sami wiecie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....na poczatku to i tak myslalem o niewiadowce ale zacząłem przegladac i sami wiecie.....

 

Wiemy:)

 

powiem tak i pewnie wielu mnie poprze z takim budzetem to kupisz ale ciezko bedzie potem sprzedac (chyba ze na budowe) a remoty tych konstrukcji sa czaso, praco chlone i kosztowne

 

Niewiadowki faktycznie sa bez ogrzewania i nie sa same w sobie cieple ale ....

pierwsza niewiadke dogrzewalem farelka z termostatem no coz szybko grzeje szybo chlodzi no i co jakis czas szumialo ale dalo rade nawet w pozno-sierpniowe wieczory no i musi byc 230

Jak zmienialem na wieksza to wiedzialem ze pierwsze co zrobie to TRUMA i jako takie ocieplenie(wygluszenie). Wiec na sciany poszla pianka poliuretanowa a na nia wykladzina,  a pod podloge wata szklana. Poznosierpniowe wieczory a nawet wrzesniowe nie sa straszne a truma jak dziala to max na 2 (z 10). uwazam ze inwestycja sie oplacila. przydaje sie tez w pluche, gdy trzeba wysuszyc skarpety etc.

Poczatkowo sceptycznie nastawialem sie co do toalety, ale goniąc z dziciakiem przez pol campingu w czasie ulewy, wieczorem, uświadomiłem sobie ze, ten zbedny luksus jest bardzo potrzebny.

Kolejnym krokiem jest wieksza ilosc miejsca na bagaze no bo torba corki (nie mowiac juz o torbie zony) zajmuje coraz wiecej miejsca, a 1 szafa i kilka malych szafek podsufitowych to w tym modelu starcza na waciki, a pietra nie dobuduje.

 

Niewiadke w tej cenie mozna znalezc juz z ogrzewaniem, taka n126-N, lub dokupic trume (ok 500) i zamontowac pod szafa w eNce gdzie idealnie pasuje na wysokosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio ogloszenia tyle ze nie pamietam na jakim portalu czy to bylo allegro czy dawna tablica OLX i widziałem niewiadowek z ogrzewaniem i prawdopodobnie był tam WC to byla jakaś inna wersja, globens musisz przesledzic ogłoszenia pod kontem niewiadowek jeli cie ta cepa interesuje oczywiscie cena była nie dam glowy ale taka jak chcesz dać za cepe. PS: jak bede miał chwile to poszukam, jak znajde to zapodam linka a tak na koniec to to co pisze gofer to ma racje z tym gniciem w nie wiadowie nie ma co gnic  :]  no chyba ze meble 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz724 z tym szczesciem moze byc roznie, zabardzo nie mam pojecia o przyczepkach, nie chcial bym sie zrazic i rodzine to moja pierwsza przyczepka ma byc, niewiadowki raczej nie maja ogrzewania, i pytanie czy czesto uzywacie? np ten weekend niby ladny a dzisiaj dosc zimno nie mowie o wieczorze bedzie jeszcze zimniej i by pasowalo odpalic ogrzewanie, wiem mozna dokupic i zalozyc ale wolal bym jak by juz bylo, 

 

ja moge przeznaczyc max 5 tys na cepke, powiem szczeze ze na poczatku to i tak myslalem o niewiadowce ale zacząłem przegladac i sami wiecie.....

 

Ogrzewanie się przydaje - czasem jak pisali koledzy wystarczy farelka ale nie zawsze ma się takie zasilanie aby farelka śmigała.

Za 5k będzie ciężko znaleźć fajną czepkę ale ta co podałeś w ogłoszeniu wygląda zachęcająco - jedź i sprawdż - a do Sosnowca nie masz tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie się przydaje - czasem jak pisali koledzy wystarczy farelka ale nie zawsze ma się takie zasilanie aby farelka śmigała.

Za 5k będzie ciężko znaleźć fajną czepkę ale ta co podałeś w ogłoszeniu wygląda zachęcająco - jedź i sprawdż - a do Sosnowca nie masz tak daleko.

 

 

jakiego typu jest to ogrzewanie w tej przyczepce?

http://olx.pl/oferta/przyczepa-CID5-ID6lF0d.html#c54e112423

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zwykła grzałka - wolałbym juz farelkę. Powinieneś szukać czegoś z gazowym ogrzewaniem coś jak ta przyczepa: http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-roller-4-os-CID5-ID6Fu8l.html#fa27dd6ecc

Nie mam nic przeciwko przyczepom z niewiadowa - kiedyś sam taką podróżowałem i było spoko ale ta z ogłoszenia mnie nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zwykła grzałka - wolałbym juz farelkę. Powinieneś szukać czegoś z gazowym ogrzewaniem coś jak ta przyczepa: http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-roller-4-os-CID5-ID6Fu8l.html#fa27dd6ecc

Nie mam nic przeciwko przyczepom z niewiadowa - kiedyś sam taką podróżowałem i było spoko ale ta z ogłoszenia mnie nie powala.

 

 

ta akurat nie jestem zainteresowany , tylko dalem link zeby dowiedziec sie co to za ogrzewanie hmm czyli zwykla grzalka, 

 

moze ma ktos cos ciekawego do opchnięcia?;)

ta jest przyzwoita jesli mowa o uzywaniu farelki;p

 

http://allegro.pl/niewiadow-n-126n-i4491488554.html

 

ta lodowka dometic moze byc na gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówka jeśli jest podłączona dobrze to będzie działała na gaz. Ta czepka wygląda lepiej ale dowiedz się o przedsionek bo to spory koszt. Nie nastawiaj się jednak na kupno - będziesz miał pogląd czego szukasz i czy to co zobaczysz na miejscu Ci odpowiada. Jeśłi nie miałeś przyczepy to polecam Ci jednak zobaczyć kilka przyczep zanim zdecydujesz czego chcesz - warto poszukać zanim władujesz się w coś z czego nie będziesz zadowolony i zrazi Cię do karawaningu.

Piszesz, że masz małe dziecko - kolega wyżej napisał, że toaleta dla dzieci się przydaje i ja to potwierdzam - co prawda w 95 % korzystamy z toalet na kempingu to moje dzieci jak są już przebrane wieczorem korzystają z toalety w czepce.

Podobna ma się sprawa z kilkoma innymi rzeczami - nie chcę Ci teraz proponować przyczep po 10 czy 15k - po prostu najpierw pooglądaj sobie co możesz i w jakiej cenie kupić a potem sam zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.