Skocz do zawartości

I Majówka Karawaningowa - Sława 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No kochani - właśnie wróciłem z ostatniej "lustracji" ośrodka w Sławie :

pogoda piękna , ptaszki śpiewają a na drzewach zielone listki i kwiatki - umówieni z Dyrektorem OSIR dokonaliśmy z żona i córcią inspekcji oraz poczyniliśmy ostatnie ustalenia : oto kilka zdjątek :

 


nasze stanowiska "kwieciem " będą obsypane

post-45315-imported-8afb863b-ece7-4f6f-ad06-e81d6c636711_thumb.jpg

 

córcia osobiście dzwoni GDZIE TRZEBA coby piękna pogoda była na Majówce

post-45315-imported-bf630b1c-a9bd-4c65-a91b-d035529eab93_thumb.jpg

 

Dyrektor, żona , córka i właściciel sklepiku (oraz jadłodajni) ustalaja menu oraz zaopatrzenie (gośc właśnie tłumaczy się żonie dlaczego wszystko bedzie a wódy nie - hihi )

post-45315-imported-f232bf70-c7cf-4a55-8b54-ca95c93a4877_thumb.jpg

 

umywalki i lustra zamontowane

post-45315-imported-eda99e02-dfab-469e-8bd1-5afb0939e764_thumb.jpg

 

boksy przygotowane ( nawet "nowutkie" śmietniki dali

post-45315-imported-845a8423-b520-48d3-92ce-2be9321eb8b2_thumb.jpg

 

moja żona sie "poświęca" i na zaproszenie Dyr. OSIR "opijają" piękną pogodę na majówkę

post-45315-imported-a3da0597-e5b1-49b6-881f-9092f9df7359_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - na Majówce sklepik w pełni zaopatrzony będzie działał od 7.00 - 22.00 , jadłodajnia od 10.00 ( ceny przystępne do wyboru przynajmniej 3 rodzaje zup , pierogi różniste , dewolaje , kurczaki, ryby itp,itd) do tego podczas wieczornych imprez będzie działał "rolbar" z piwkiem (mają byc ceny przystepne - bo jak nie to gosciowi zrobimy :przyczepa: ) :hej::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no jak piknie hihih. Na wstępie wielkie dzięki Tobie Filipku (i jakieś tam cyferki) za najnowsze gorące, wieści , za fotki i załatwienie najważniejszej - pogody. Fajnie ,że będzie co jeść no i co pić . Trawka śliczniutka zieloniutka, śmietniki 1 klasa, do zobaczenia i pamiętaj pierwszy wieczór piwko dla Ciebie no może 2 hihihi.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jakby już tylko 2 dni zostały do Majówki :hop1: - ostatnie przygotowania - pewnie i małe :przyczepa: w domu co zabrac :hej: - ja ze swej strony przypominam : identyfikatory na przyczepy WYDRUKOWAC , jesli ktoś bierze psa BEZWZGLĘDNIE musi zabrac kaganiec (ostro egzekwowane na ośrodku) no i na pierwsze ognicho jakieś kiełbasy czy cóś tam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz jutro rano wyjezdzam
- jesli jutro będziesz na ośrodku to podaj nasze "tajne" :hop1: hasło na recepcji "I Majówka karawaningowa" , żeby Ciebie nie wstawili do innego sektora :przyczepa: - prawdę mówiąc dopiero o 16.00 ma byc Dyr. ośr. - bo nikt wczesniej nie deklarował przyjazdu we wtorek - ja bedę około 17.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.