Jump to content

A takie coś znalazłem na sieci

Tomii
 Share

Recommended Posts

O ładny maluszek, a obok :klotnia:

009.jpg

szkoda tylko że Niewiadka nie wyremontowana tak jak malczar

Tomii no ja Cię juz kocham za ta fotke... :klotnia:

maluszek nie z tych lat co mnie interesują...za młody ( toż to elegant)ja poniżej 82 roku gustuję , a niewiadka ,no wiadomo , to moja trzecia miłosc po córeczce, żonie ... :D:klotnia:

odemnie za tą fotke masz :]:klotnia:

szkoda ze w tej rozdzielczości... :?

• 5 weeks later...

Serek hola,hola bez takich wyznań,na Hyde Park =A takie coś znalazłem na sieci=.....zróbmy stonę humoru...dalem sygnanłklaksonem,ale nie działał,ponieważ został skradziony

"A takie coś znalazłem na sieci" Wypiski z protokołów PZU [ Przechodzień nie miał żadnego pomysłu,którędy uciekać więc go przejechałem [ Nie pamiętam dokładnie okoliczności wypadku ponieważ byłem kompletnie pijany.W celu uzyskania dalszych szczegółow proszę zwracać się do policji [ Przejeżdziłem 40 lat i ze zmęczenia zasnąłem za kierownicą.

cd"A takie coś znalazłem na sieci" Autentyczne wyjątki z opisów wypadków samochodowych sporządzonych przez kierowców. [ Byłem pewien,że ten człowiek nie dotrze na drugą stronę ulicy.kiedy go stuknąłem[ Mój samochód był prawidłowo zaparkowany w tyle innego samochodu{

[Nagle znikąd pojawił się niewidoczny samochód,uderzył w mój samochód,po czym zniknął[

c d " A takie coś znalazłem na sieci" [ Ten chłopak na drodze był jednoczesnie wszędzie i nigdzie.Musiałem wiele razy skręcać zanim w niego tafiłem[ Nie wiedziałem,że po północy też obowiązuje oganiczenie prędkosci[ Pośrednią przyczyną wypadku był mały człowiek w małym samochodzie z dużą buzią[ cdn