Skocz do zawartości

Spotkanie w Suchedniowie 18-22 czerwca


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjedziemy pewnie w środę pod wieczór, miło będzie znów zobaczyć znajome twarze :)

Fajnie macie, wszyscy się znacie i tworzycie zgraną paczkę. A ja nowy, pierwszy raz jadę na takie spotkanie i pierwszy raz zobaczę kogoś z forum. No ale kiedyś trzeba zacząć. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 321
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie dramatyzuj :-)

 

Napisałem ci wcześniej, że miło cię będzie poznać - nie tylko on line przy pomocy w zakupie budki.

 

Mój pierwszy zlot w Bałtowie został udokumentowany z twarzą na grillu przez pewnego osobnika, z którym przyjaźnię się do dzisiaj.

Na rewanż musiałem poczekać kilka lat ale warto było :-)

 

Ciekawe czy się zbój odezwie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa. Jak tak czytam to forum to też zauważyłem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak jesteś głodny to po prostu trzeba ugryźć pierwszy kęs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z regulaminu campingu 140:

zwierzęta mogą przebywać na campingu tylko z ważną kartą szczepień, psy na smyczy oraz w kagańcach; właściciele zwierząt zobowiązani są sprzątać po swoich zwierzętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z regulaminu campingu 140:

zwierzęta mogą przebywać na campingu tylko z ważną kartą szczepień, psy na smyczy oraz w kagańcach; właściciele zwierząt zobowiązani są sprzątać po swoich zwierzętach

Szczepienia oczywista rzecz, smycz i kaganiec jak najbardziej chociaż znam swojego psa to zawsze jednak pies a worki na odchody, mój pies ma na szyi pudełeczko z woreczkami więc kryteria spełnia:)

 

Więc ja wstępnie bym prosił o wpisanie na listę 2 osoby+psiur  ale 20-22 czerwca, myślę, że potwierdzę lub odmówię rezerwacji najpóźniej do 5go czerwca, może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więc ja wstępnie bym prosił o wpisanie na listę 2 osoby+psiur  ale 20-22 czerwca, myślę, że potwierdzę lub odmówię rezerwacji najpóźniej do 5go czerwca, może być??

\

Listę tworzymy na zasadzie kopiuj i wklej. Już Twoją załogę dopisuję.

 

1. Jack - 3 osoby

2. Kielczanin - 2 osoby

3. Beruang - 2+?

4. GregorY - 3 osoby

5. Port - 3 + 1

6. Myszorki 2 + ? to sie okaże   :)

7. Misio - 2+2 - (czyli zero   ;) )

8. Dorek 2 - 2 osoby

9. aasp 2+1

10. matubo -2 osoby

11. Regan_SH - 3 osoby

Edytowane przez Jack (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedziemy pewnie w środę pod wieczór, miło będzie znów zobaczyć znajome twarze :)

Fajnie macie, wszyscy się znacie i tworzycie zgraną paczkę. A ja nowy, pierwszy raz jadę na takie spotkanie i pierwszy raz zobaczę kogoś z forum. No ale kiedyś trzeba zacząć. Pozdrowionka.

Każdy był pierwszy raz na zlocie...

 i jakoś to przeżył ;)

Dodam żebyś "uważał" bo to jest zaraźliwe... my jak nie jesteśmy przynajmniej na 2 spotkaniach w miesiącu to brakuje jak diabli tego... nie wspomnę co się dzieje zimą - na szczęście na ferie co roku jedziemy na wybrzeże i tam przejeżdżając koło niektórych gospodarstw i kempingów aż łza sie w oczku kręci widząc tyle przyczepek... i marząc że już nie długo wiosna i znowu ruszymy w drogę :)

I obawiam się że nie jest to uleczalne wiec ostrzegam !!

 

Ale oczywiście serdecznie zapraszam

 

Nie dramatyzuj :-)

 

Napisałem ci wcześniej, że miło cię będzie poznać - nie tylko on line przy pomocy w zakupie budki.

 

Mój pierwszy zlot w Bałtowie został udokumentowany z twarzą na grillu przez pewnego osobnika, z którym przyjaźnię się do dzisiaj.

Na rewanż musiałem poczekać kilka lat ale warto było :-)

 

Ciekawe czy się zbój odezwie :-)

oj tam oj tam ;)

 

Ptaku :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.