Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:miga:  :miga:  :miga:  :miga:

my też mamy plan jeżeli będzie źle to Grecja - plan "B"

w sobotę będe wiedział wieści a w poniedziałek będe miał zdjęcia i informacje ustne. :)

wtedy i trasy będe miał obcykane i naprawdę musiało by być źle żeby nie wypaliło.

Jeżeli bedzie Grecja to Shitonia i wypoczynek. :) (Grecja jest przyszykowana i czeka na realizacje od zeszłego roku)

 

Valievo omijać trzeba szerokim łukiem...

https://www.google.pl/maps/@44.2656652,19.8720976,11z

jak nie brak paliwa to powodzie zacznij lepiej jezdzic na spontana bo nam europe zniszczysz

Edytowane przez fiesta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w sobotę będe wiedział wieści a w poniedziałek będe miał zdjęcia i informacje ustne.

 

Bardzo liczę na to, że się podzielisz wiadomościami bez zbytniej zwłoki. Czas się decydować, a tu wielka niewiadoma.

Dziś rozmawiałem z żoną i jakoś odległość do Grecji ją przeraża. Twierdzi, że trzeba zaczekać aż kupimy kampera. Zatem jeśli nie nie Czarnogóra to chyba w tym roku jednak Słowenia.

Decyzja będzie po informacjach z Czarnogóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. przepraszam za wprowadzenie w błąd.. znajomi odezwali się mailowo ale z jakis przyczyn mail z tamtego IP wpadł do "SPAMU".

wiec tak ślady powodzi są. drogi są przejezdne i większych utrodnień nie ma..

pozwolicie że wkleje tekst z maila bo nie chce mi się opowiadać.

 

..."Witajcie, na wstępie chcemy Was pozdrowić i poniekąd uspokoić, jak droga w tamtą stronę była koszmarem i pobyt 4dniowy na Kempingu JAZ (omijajcie) należał do szkoły przetrwania to po zjeździe do Ulncj już było czyściej i przyjemniej. Zdziwiło nas jednak podstawione cysterny z jakimś płynem i napis "питьевой воды" jak się później dowiedzieliśmy z niej trzeba brać do picia. do kąpieli i mycia talerzy  była normalna kranówka. wody nie brakowało i codziennie była dostawa o 5:00 co niektórych chorwatów i czechów wkurzało bo głos ciągnika bez sprawnego tłumika był naprawdę uciążliwy. w środę wyjazd gdyż w sobotę mam nocną zmianę i nie chce być zaskoczony drogami jak w drodze tutaj. Wymiana informacji na kempingu jest duża wszyscy są bardzo życzliwi, dwa przejścia graniczne na Dunaju maciej zamknięte Samac i NoviGrad wiec nie starajcie sie jechac tamtędy.. Najlepiej jechać drogą, którą podesłalem w poprzednich mailach dwie trasy 1. z Serbi 2. z Czornej Góry. Maćku nie jedźcie na przez Valievo znaki sa juz od Belgradu ale tylko w ichniejszym jeżyku wiec żeby nie CB radio to byśmy się władowali.. A i tak się władowaliśmy w inne rzeczy. Wracać bedziemy tymi trasami co Ci podrzuciłem i jak by coś było niepokojącego to dam znać w sobotę. Do zobaczenia w poniedziałek przy piwku Niksicko.....

Co do wypoczynku to:lpaże powyżej Ulcnj dość brudne a powyżej Budwy przez znajomych nie do przyjęcia. Poniżej Ulcnj jest nawet fajnie i czysto.. 

Serbia :)https://www.google.pl/maps/dir/Szeged,+W%C4%99gry/%C4%8Ca%C4%8Dak/43.341009,19.4905707/@43.6383499,19.0108571,9z/data=!4m20!4m19!1m10!1m1!1s0x474487e22bcce54b:0x400c4290c1e1190!2m2!1d20.1414253!2d46.2530102!3m4!1m2!1d20.2858797!2d44.7616639!3s0x475a695eb484e36b:0x86f4f529eb236841!1m5!1m1!1s0x4757723fdaf79e2d:0x46460a390c51b8ce!2m2!1d20.35!2d43.8833333!1m0!3e0?hl=plCzarnogóra :)https://www.google.pl/maps/dir/43.3424472,19.4750294/41.8647428,19.3486866/@42.6807078,19.1234669,9z/data=!4m9!4m8!1m5!3m4!1m2!1d19.3089402!2d43.1310334!3s0x134d4414adcb1595:0xd3b1903aa18c5b1a!1m0!3e0?hl=pl "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy plan jeżeli będzie źle to Grecja - plan "B"

w sobotę będe wiedział wieści a w poniedziałek będe miał zdjęcia i informacje ustne. :)

wtedy i trasy będe miał obcykane i naprawdę musiało by być źle żeby nie wypaliło.

I jakie decyzje po wysłuchaniu "wieści" ?  Bo też się jeszcze zastanawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem. Wracamy do planu, który był konkurencyjny od samego początku, czyli wyjazd do Słowenii.

Bardzo chciałem jechać do Czarnogóry, ale czy muszę akurat w tym roku, w którym w regionie była największa od 120 lat powódź? Mam jechać opłotkami i objazdami z powodu zniszczonych dróg i następnie wypoczywać na plaży z brudną wodą, bo popowodziowy syf spłynął rzekami do morza? Jak dla mnie to oczywiście nie muszę się męczyć za własne pieniądze :-)

Za rok znowu podejdę do tematu, a na razie zmieniłem kierunek wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Panowie, Panowie  :nono: , "Chcieć - to móc" jak to mawiali starożytni Czechosłowacy.

Tak się zrażać z powodu kilku drobnych, w dodatku całkiem rzekomych, niedogodności. Toż to zupełnie nie przystoi profesjonalnym podróżnikom.

:ee:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.