Skocz do zawartości

element lampy Hobby


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Drodzy koledzy forumowicze poszukuję czegoś takiego jak na zdjęciu

nie bardzo wiem jak to się nazywa

jest to element we wkładzie lampy do hobby z 91 r.

Może ktoś wie

1. jak to się nazywa

2. gdzie to kupić

3 może ktoś ma na zbyciu taki element

post-5086-0-73081900-1397670573_thumb.jpg

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet święty z tej jakości zdjęcia  nic by Ci nie pomógł. Z Twojego teksu wiemy, że to cóś jest do lampy - której przedniej, tylnej?

zdjęcie z ręki telefonem +  ciemnica = taka jakość; lampa tylna z przodu są tylko obrysówki 

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z ręki telefonem +  ciemnica = taka jakość; lampa tylna z przodu są tylko obrysówki 

To zrób porządne zdjęcie aparatem i nie rozgrzeszaj się telefonem, ręką i .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale chyba mam takie coś ze starej lampy, ale pstryknij lepsze zdjęcie.

Jak będę w przyczepce to zerknę czy tego przypadkiem nie wywaliłem, bo z tego co

wiem to są tak jakby prawe i lewe te podłączenia do żarówek.

dzięki pyknę jak wrócę to wstawię

 

wydaje mi się że jest to uniwersalne bo w listwie są różne miejsca do wpięcia tego elementu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac zrobił zdjęcie plastykowego zatrzasku z wąsami pod żarówkę. Montuje się go w aluminiowej szynie klosza.

Nie spotkałem się z ofertą sprzedaży tych dzyndzli - chyba tylko z demontażu lub dorabiać coś we własnym zakresie.

Problem polega na tym, że zatrzask z wąsem jednocześnie stabilizuje i przytrzymuje żarówkę. Złamanie tego dzyndzla przysporzy problemów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz się czepiać to nie pisz - bez urazy :blagac:

Nie czepiam się tylko jeżeli prosisz o pomoc to nie wstawiaj zdjęcia podłej jakości prosząc o pomoc - musisz przyznać, że chyba tylko Ty sam wiesz  co sfotografowałeś, konlkuzja prosta skoro wiesz to po co pytasz. - bez urazy. :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac zrobił zdjęcie plastykowego zatrzasku z wąsami pod żarówkę. Montuje się go w aluminiowej szynie klosza.

Nie spotkałem się z ofertą sprzedaży tych dzyndzli - chyba tylko z demontażu lub dorabiać coś we własnym zakresie.

Problem polega na tym, że zatrzask z wąsem jednocześnie stabilizuje i przytrzymuje żarówkę. Złamanie tego dzyndzla przysporzy problemów....

 

Nie czepiam się tylko jeżeli prosisz o pomoc to nie wstawiaj zdjęcia podłej jakości prosząc o pomoc - musisz przyznać, że chyba tylko Ty sam wiesz  co sfotografowałeś, konlkuzja prosta skoro wiesz to po co pytasz. - bez urazy. :blagac:

widzisz ed nie tylko ja wiem co jest na zdjęciu ale to nie ważne

  okazuje się że tego nie kupię i może ktoś ma "dzyndzla" zdjęcie oczywiście wstawię lepszej jakości. Po rozmowie z Andrewą coś trzeba będzie dorobić :hmm:

Zdjęcia jakie zrobiłem dzisiaj

może coś wypatrzycie

zatrzask wchodzi w gniazdo o krzyżowym kształcie obok gniazda żarówki (zdj. 2)

 

post-5086-0-01108000-1397739113_thumb.jpg

post-5086-0-68710600-1397739196_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.