Skocz do zawartości

Zapytanie i gorąca prośba o pomoc w zakupie


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i nikt nie ma 23 palców :ee:

Jeszuszmaria, TOM  wpadłeś pod pociągi nogi straciłeś ??  ?? :] ,OK sprawa z przyczepą się wyjaśniła. To co sprzedający pokazał na zdjęciach a zdjęcia bammbera ti zupełnie inna bajka  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest druga na celowniku http://olx.pl/oferta/sprzedam-kemingowa-przyczepe-5-os-tanio-CID5-ID5EAsD.html#42fb9559f4 Na pierwszy rzut oka urwane tylne uchwyty i chyba urwana tylna łapa. Martwi mnie pomarszczona tapeta nad łóżkiem :oslabiony:  Kumpel pojechał sam na oględziny ma do mnie dzwonić jak będzie na miejscu. W rozmowie telefonicznej sprzedający zapewniał że wszystko jest suche bez oznak wilgoci ale niestety nie ma kluczyka do bakisty. Twierdzi że przyczepę kupił rok temu i nigdzie nią nie był. Sprzedaje bo stwierdził że to nie dla niego taka forma turystyki. Troszkę dziwne  to tłumaczenie :hmm: Czekam na telefon i napiszę co dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"  tzw. igła" 
"szerokość - 2,15 metra- bardzo przestronna"
"przestronna sypialnia "
("masa własna 785 kg, 990 kg – DMC" - " JEJ WAGA NIE PRZEKRACZA 785KG.") ??????????
"nie wymaga wkładu finansowego",

"przyczepa w pełni do jazdy"

Wypisałem  wyżej zwroty w ogłoszeniu które zmniejszają atrakcyjność oferty (sens oględzin ) o jakieś 15%.

Pozostałe minusy :

Strona drzwi - tradycyjnie u mnie  ale to zostawmy

  1. urwane rączki
  2. uszkodzone podpory
  3. brak kluczyka

Na plus : przyczepa jak dla mnie robi dobre wrażenie i co ważne - jest zarejestrowana.

Wszystko razem = konieczne dokładne oględziny ale żeby specjalnie jechać to góra 60km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po telefonie od kumpla i ............. z tym sprzedającym jest coś nie halo. Kumpel pojechał pod adres z ogłoszenia czyli Skrzypaczowice powiat sandomierski a okazuje się że przyczepa stoi pod Przysuchą. Jak to możliwe ??????? Już tłumaczę, ogłoszenie wystawiał syn :balwanek: który mieszka w Skrzypaczowicach, a ojciec pod Przysuchą. Nie napisał w ogłoszeniu że budka jest w innym miejscu. Takie drobne niedopatrzenie prawda. Teraz kumpel grzeje pod Przysuchę i zamiast 160km w obie strony to wyjdzie 280km. Bardzo podoba mu się przyczepa ale zanim ją będzie oglądał to pogada z właścicielem na temat prawidłowego zamieszczania ogłoszeń :boks::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zasady, z kimś musi

 

Dlaczego z właścicielem ? Przecież nie on dawał ogłoszenie

Jakie to ma znaczenie??? Oberwało się synowi teraz kolej na ojca. :hop1:  Syn zamieszczał ogłoszenie więc jego wina, a z ojcem rozmawiał przez telefon i nie wspomniał że przyczepa stoi gdzie indziej więc też jest winny.

Edytowane przez bammber (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po telefonie od kumpla i ............. z tym sprzedającym jest coś nie halo. Kumpel pojechał pod adres z ogłoszenia czyli Skrzypaczowice powiat sandomierski a okazuje się że przyczepa stoi pod Przysuchą. Jak to możliwe ??????? Już tłumaczę, ogłoszenie wystawiał syn :balwanek: który mieszka w Skrzypaczowicach, a ojciec pod Przysuchą. Nie napisał w ogłoszeniu że budka jest w innym miejscu. Takie drobne niedopatrzenie prawda. Teraz kumpel grzeje pod Przysuchę i zamiast 160km w obie strony to wyjdzie 280km. Bardzo podoba mu się przyczepa ale zanim ją będzie oglądał to pogada z właścicielem na temat prawidłowego zamieszczania ogłoszeń :boks::hop1:

?????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z opóźnieniem bo nie miałem możliwości odpisać wczoraj. Zaznaczam na wstępie że ja tam nie byłem pisze to co usłyszałem od kolegi. Ogólnie przyczepa w dobrym stanie, bez ewidentnych oznak zużycia wnętrza i  na tym wszystko co pozytywne. Tak jak przypuszczałem ta pomarszczona tapeta to dzieło wilgoci. Woda dostawała się poprzez nieszczelność przy urwanym uchwycie na ścianie tylnej. Cały dolny róg mięciutki i napuchnięty, urwane dwa ograniczniki przy jednym z okien, wygięty jeden z elementów tylnej łapy (tylko wymiana na nową), nie było możliwości sprawdzenia sprawności działania oświetlenia w przyczepie a co za tym idzie lodówki i innych sprzętów, powód - brak gniazda pozwalającego podłączyć 230V ("gołe" przewody). Na propozycję ceny właściciel z grymasem na twarzy był w stanie opuścić 100zł!No cóż, kolejny "stup" wykreślony z listy, szukamy dalej.

Gdyby ktoś coś miał na oku budkę godną uwagi i podchodzącą pod parametry szukania to bardzo proszę o propozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.