Skocz do zawartości

Jurajska majówka - Willa u źródeł - Pilica 30.04 - 04.05


Rekomendowane odpowiedzi

O HO HO HO  :miga:  :miga:  :miga:  Czyżby to sam Kaczor we własnej osobie ?? :hop1:   Kaczor "przez duże K na początku" ??  :ok:  :ok:  :ok:

Nie znam człowieka :hmm: ,ale jeżeli o mnie "piszeta" to się Wielkie :dzieki: .

Nie sam, ale z całym stadem i  jak tu się nie zaczerwienić? Rozumiem, że to ta sama Jagoda przez również duże J? A tak na marginesie przed komunia trzeba jakoś odgreagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie zastanawiałem się nad tym,ale może warto......choćby do sklepu pojechać :] .......a nawet do Smolenia na zamek-ale pod górę :'(  za to z powrotem z górki. :jump:

Oczywiście będziemy czekać......może nawet uda nam się na wieczorku zapoznawczym :pub: ustalić miejsce wypadu. :bevil: :bevil: :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze  :nono:  zapominać, że jest to Święto Pracy  i należałoby zrobić mały pochód, coćby do pałacu w Pilicy. Znająć (częściowo) szanowe grono to do południa będą szykowali szturmówki i oddawali się jeszcze porannym medytacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście będziemy czekać......może nawet uda nam się na wieczorku zapoznawczym :pub: ustalić miejsce wypadu. :bevil: :bevil: :bevil:

Noo!!! pierwszy wieczorek to już jutro, a potem cyklicznie do soboty  :pub:  - jak się wątroba nie zbuntuje. :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam człowieka :hmm: ,ale jeżeli o mnie "piszeta" to się Wielkie :dzieki: .

Nie sam, ale z całym stadem i  jak tu się nie zaczerwienić? Rozumiem, że to ta sama Jagoda przez również duże J? A tak na marginesie przed komunia trzeba jakoś odgreagować.

O Tobie Mości Kaczorze  :ok:  Cieszę się, że kupiłeś wreszcie domek na kółkach  :hop1:

 

Widzę że Jagoda przez wielkie J i Kaczor przez wielkie K znajdą wspólny język :]

a co do odreagowania przed komunią to Kolega Kaczor na całkowita racje :yay:

Boję się, że jak zacznę odreagowywać przed, to mnie Komunia ominie  :]

Z Kaczorem język wspólny znajdziem bez obaw  :]  :]  :] 

 

Szturmowki napewno ale i należytą pieśń trza przygotować

Ja nawet chyba wiem jaką  :] :] :]  z "piesem" w tle  :miga: :miga: :miga: :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Tobie Mości Kaczorze  :ok:  Cieszę się, że kupiłeś wreszcie domek na kółkach  :hop1:

 

Boję się, że jak zacznę odreagowywać przed, to mnie Komunia ominie  :]

Z Kaczorem język wspólny znajdziem bez obaw  :]  :]  :] 

 

Ja nawet chyba wiem jaką  :] :] :]  z "piesem" w tle  :miga: :miga: :miga: :miga:

I znowu sprostowanie :] . Domek kupiła Pani Żona, a ja zostałem woźnicą. Irys to wie jak koło kobiety się zakręcić i urobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nawet chyba wiem jaką  :] :] :]  z "piesem" w tle  :miga: :miga: :miga: :miga:

Jak najbardziej na miejscu :miga:  :miga:  :miga:  .....i nikt mnie nie oskarży bezpodstawinie o śpiewanie w Piskowej :ee:

I znowu sprostowanie :] . Domek kupiła Pani Żona, a ja zostałem woźnicą. Irys to wie jak koło kobiety się zakręcić i urobić.

I to była kolejna męska decyzja Pani Żony :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wywołam wilka z lasu. pomimo że dzieli na 450 km to bęziemy z Wami duchem. a propo Kaczor dostał 5l. ducha puszczy. na zdrowie

Romek Kaczy już zdążył wyzionąć ducha po tym duchu :miga: przecież się nie podzieli smakołykami :slina:  a ty zbieraj rodzinkę i przyjeżdzaj co to dla Ciebie 450 km :]

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wywołam wilka z lasu. pomimo że dzieli na 450 km to bęziemy z Wami duchem. a propo Kaczor dostał 5l. ducha puszczy. na zdrowie

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Ja trzy lata prosiłem ,żeby Romka :mlot: :mlot: :mlot:

 

i nagle jest :winner: :winner: :winner: teraz musi jeszcze z nami wyjechać :przyczepa: ,może jakiś zlocik pod Warszawą w połowie drogi :hop1: :hop1: :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę masz racji 4-5 godzin jazdy i jestem u Was , ale sorki , sobota i niedziela pracująca :oslabiony:. Irku ale przez te trzy lata uważnie Wasze poczynania śledziliśmy :slina:

 

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Ja trzy lata prosiłem ,żeby Romka :mlot: :mlot: :mlot:

 

i nagle jest :winner: :winner: :winner: teraz musi jeszcze z nami wyjechać :przyczepa: ,może jakiś zlocik pod Warszawą w połowie drogi :hop1: :hop1: :hop1:

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.