Skocz do zawartości

Jurajska majówka - Willa u źródeł - Pilica 30.04 - 04.05


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę na razie potwierdzić, teść ma operację serca. Ale może jak będzie pogoda wpadnę sam z moją 4 latką.

Więc, przybywaj bez potwierdzania,myślę,że zawsze ktoś będzie na miejscu i zaprosi na kawę czy herbatę,a nasze grono może się jeszcze powiększyć.

 

Zdrowia i optymizmu dla teścia.

Edytowane przez gazirek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witamy na pokładzie  :hej:

Nie wiem tylko czy znasz zasady. Ostatni przybyły na miejsce myje gary wszystkim

przez cała dobę :yay:

Przez 2 lata nie zdąrzyłem zapoznać się z zasadami karawaningu :bzik: , ale wiem tez ze ostatni mają darmowy pobyt i masaż stop wykonywany przez organizatora  :bravo: . Co do drugiej kwestii, mamy wspólnych znajomych ale nie mieliśmy okazji sie jeszcze poznac.   :tuptup:

Edytowane przez fiesta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus, oczywiście , że będzie- zaręczam słowem .

Jak potwierdzisz swój przyjazd to jeszcze jedna butelczynę dobiorę.- Specjalnie dla Ciebie. :D

Zrobię wszystko żeby się udało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 lata nie zdąrzyłem zapoznać się z zasadami karawaningu :bzik: , ale wiem tez ze ostatni mają darmowy pobyt i masaż stop wykonywany przez organizatora  :bravo: . Co do drugiej kwestii, mamy wspólnych znajomych ale nie mieliśmy okazji sie jeszcze poznac.   :tuptup:

Darmowy pobyt- no to jeszcze może dało by się jakoś ogarnąć.

Masaż stóp - tu troszkę gorzej nie jestem niestety organizatorem  :ee:  

Druga kwestia- no najwyższa pora nadrobić te zaległość  :piwo:

 

 

Zrobię wszystko żeby się udało !

Tak czy owak zwiększę zapasik w nadziei na wspólną degustację.

Przynajmniej foty będą ostre- Twoje foty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy pobyt- no to jeszcze może dało by się jakoś ogarnąć.

Masaż stóp - tu troszkę gorzej nie jestem niestety organizatorem :ee:

Druga kwestia- no najwyższa pora nadrobić te zaległość :piwo:

 

 

Tak czy owak zwiększę zapasik w nadziei na wspólną degustację.

Przynajmniej foty będą ostre- Twoje foty.

Po nalewce nie wiem czy bedą :) ale dla tej nalewki warto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia, aroniówka- dobra rzecz.  :slina:

No w takim razie przywiozę jeszcze swoją " tajną broń "

Leżakuje w piwniczce od jesieni. Myślę- jestem pewien, że przypadnie Ci do gustu.

I zrobimy festiwal nalewek.  :hej:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia, aroniówka- dobra rzecz.  :slina:

No w takim razie przywiozę jeszcze swoją " tajną broń "

Leżakuje w piwniczce od jesieni. Myślę- jestem pewien, że przypadnie Ci do gustu.

I zrobimy festiwal nalewek.  :hej:

oj bedzie się działo :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, wynika z tego ,że będzie znacznie lepsza  integracja w tak małym gronie i na pewno nikt nas nie przegoni podczas zwiedzania zamków Jury

 

Planujemy przyjazd w środę 30-tego późnym popołudniem,więc do zobaczenia.

 

ps.pogoda zmienia się na lepszą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z komunikacji jak się toczy pomiędzy poszczególnymi userami zapowiada się b.ciekawa degustacja  :slina:  wszelkiego rodzaju nalewek leczniczych. Panie Ireneuszu proszę mnie dopisać Kaczor 2 + 2 (9 i 15 lat).

 

Ze względu na lokalizację imprezy będziemy biwakować stacjonarnie za płotem. Jak wiadomo nie chodzi o ilość tylko o JaKość. Jak to mówią starzy aborygeni jakoś to będzie :brawo: .

ps.

informacyjnie obok ośrodka znajduje się stary cmentarz żydowski z kilkoma kirkutami.NIe wiem czy otworzyli sezon nad stawami, ale miłośnicy moczenia kija znajdą też coś dla siebie.

Dla ułatwienia lokalizacja

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG%3A2180&bbox=545363.3723680604,287280.6389474622,546201.6536180604,287715.0139474622&variant=ORTO

Edytowane przez kaczor_dg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z komunikacji jak się toczy pomiędzy poszczególnymi userami zapowiada się b.ciekawa degustacja  :slina:  wszelkiego rodzaju nalewek leczniczych. Panie Ireneuszu proszę mnie dopisać Kaczor 2 + 2 (9 i 15 lat).

 

Ze względu na lokalizację imprezy będziemy biwakować stacjonarnie za płotem. Jak wiadomo nie chodzi o ilość tylko o JaKość. Jak to mówią starzy aborygeni jakoś to będzie :brawo: .

ps.

informacyjnie obok ośrodka znajduje się stary cmentarz żydowski z kilkoma kirkutami.NIe wiem czy otworzyli sezon nad stawami, ale miłośnicy moczenia kija znajdą też coś dla siebie.

Dla ułatwienia lokalizacja

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG%3A2180&bbox=545363.3723680604,287280.6389474622,546201.6536180604,287715.0139474622&variant=ORTO

Witamy Pana Kaczora ......teraz już z z wami i z Romanem możemy robić karawanę ma mazurach :ee:

a jeżeli chodzi o wyjazd to dzieciątko moje odgraża się że on śpi u Kornela :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: czyli salon gier u was za płotek  :]  :]  :]  :]  :]  :] 

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 .Jożin 2+1 (10 lat)

2 .Bawa+Jaro (o ile mąż dostanie urlop :hmm: )

3 .gazirek  2+ (na pewno kogoś zabierzemy)

4 .marko6

5 .fiesta 2+1

6 .kaczor_dg 2+2  (9+15)

 

No,no kolega to mnie zaskoczył <_< od tygodnia właściciel cepki,aleee fooopa- właściceielem jest najszanowniejsza ŻONA i już na forum i co więcej na spotkaniu :P brawo,brawo ,pewnych rzeczy nie muszę Ci tłumaczyć -zabawa będzie przednia :bevil: :bevil: :bevil:

ps.kiedy doczekamy się na Romka i Beatkę ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O HO HO HO  :miga:  :miga:  :miga:  Czyżby to sam Kaczor we własnej osobie ?? :hop1:   Kaczor "przez duże K na początku" ??  :ok:  :ok:  :ok:

:bravo: :bravo: :bravo:  gratulacje  i szacun Jagoda za spostrzegawczość :thank: to ten sam we własnej osobie :jump: :jump: :jump:

 

ps aktualna pogoda dla Pilicy ,

 

idzie na lepsze.

 

http://www.yr.no/sted/Polen/Schlesien/Pilica/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.