Skocz do zawartości

CARAVELAIR BAMBA 4os


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

znajomi szukają przyczepki i wypatrzyli coś takiego co im odpowiada..

Brak kasety ich nie przeraża...

 

http://allegro.pl/94-caravelair-bamba-4os-lazienka-przedsionek-i4093303470.html

 

Ale czy oprócz wgniecenia na górze  nad oknem dostrzegacie coś??

 

Czy ktoś już nią oglądał??

A może to czyjaś jest z forum bo zarejestrowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach nic właściwie nie widać. Nawet zaczepu. Więc co do ceny nie wypowiadam się - może być warta tych pieniędzy. 

Dla mnie największa wada to strasznie mała łazienka. I tyle.

Z tego co wyhaczyłem na zdjęciach - nie domknięty luk bagażowy i żółty prawy róg na 12 zdjęciu.

Przedsionka na ani jednym zdjęciu. Generalnie "tajnos agentos" - przypadek czy wyrafinowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trzeba podjechać.

Zdjęcia wie jak robić ten Pan :).

Ostatnio, była dyskusja, jak upierał się w wypowiedziach z jednym z forumowiczów "że każda przyczepa pow. 10lat ma jakieś nieszczelności", lub np. zapomniał jednej z ekip powiedzieć, że Hobby którą jadą oglądać ma pękniętą przednią szybę (zewnętrzna warstwa na całej wysokości) bo przecież to na zewnątrz i woda nie leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się pokićkało i nie mogłem już edytować.

Brodzik obsilikonowany,  Niepokoi mnie tylko kolorystyka parapetu i listwy nad nim foto 12.

Na focie 11 jakoś mi brakuje ścianki od skrzyni na pościel

Na focie 17  z drugiej strony taka boczna ścianka jest.

Nie wiem też dlaczego te szczeble w jednej sypialni, to raczej stół po złożeniu powinien je zastąpić.

Parapet, jego kolorystyka i listwa nad nim- to może wypowiedzą się właściciele tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam u tego Pana przyczepę (też calaveraira, ale inny egzemplarz, już go nie ma w ofercie) podczas ostatnich wakacji. Nie kupiłam, a był to wymarzony model. Ale miał sporo wad, o których Pan przez telefon nie wspomniał (wyrwana podpora, dziura w stole, nierówności podłogi). Oglądnęłam przy okazji kilka innych przyczep. Jak na komis nie jest źle,  nie ma tam typowej "masówki" i szrotów, ale trzeba bacznie oglądać, bo na zdjęciach faktycznie wyglądają znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie i informacje które mi umknęły.. z Łodzi podjadą i zobaczą uwzględniając Wasze sugestie.. :)

Jak Cię coś konkretnie interesuje mogę podjechać i luknąć tą przyczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie otrzymałem to sprzęt niczego sobie, oczywiście sprzedający nic nie napisał o pękniętej szybie.. wiec może się to komuś przyda.

Zdjęcia na tyle dobrze zrobione że nie widać silikonu od wewnątrz przy łączeniu ściany przedniej z boczną. Tłumaczy się ze co dwa lata trzeba wymieniać uszczelnienie. :) chyba to już norma u sprzedających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.