Jump to content

Zestaw dla kolekcjonera

noemi_s
 Share

Recommended Posts

Mmmm, amazonek... w sumie nigdy nie miałem do czynienia z żadnym volvo, ale amazon coś w sobie ma. Piękne auto :ok: Ale cena to nie jest za atrakcyjna na moje oko.

Piękne auto :ok: Ale cena to nie jest za atrakcyjna na moje oko.

Ale wrażenie, jakie zrobiłbyś nim - bezcenne :ok: ...

Za trzydzieści lat wystawię swój zestaw. Zapisy przyjmuję już teraz :ok::-]

Skarbeńku - a można tak?!!! - wezmę teraz a zapłacę za 30lat ??? - dokumenciki możemy spisac w maju i od razu :ok: tranzakcję - co Ty na to ??? :-]

No, nie... Takich rzeczy to nawet w Erze nie mają :ok: .

Volvo ma raptem dziesięć lat, przyczepa osiemnaście, więc nie zdążyły nabrać walorów zabytkowych.

Po co Ci taki samochód? Żeby ktoś go ukradł?!

Pomyśl, za trzydzieści lat będziesz mógł go spokojnie zostawić na ulicy i się nie przejmować - żaden złodziej na niego nie spojrzy.

Zrobimy tak - zostawisz mi w maju zaliczkę, :ok: , a ja Ci go wydam jak będzie już dostatecznie zabytkowy, żebyś nie musiał się niepotrzebnie martwić :-] .

Pozdrawiam!

1.Taa - za 30lat to ja nie wiem , czy będę miał siły wleżc do Volva !!!

2.W Nowej Soli nie "kradno" - więc nie ma problemu - zresztą Volwo - "nie jest znowu taki cud " - no Espero to co innego !!! :ok:

3.W Krakowie wszystko szybciej się starzeje ( spaliny, zakłady,itp. - byłem 3dni a postarzałem się o 5,5roku :-] )(oprócz kobitków - te się chłolera dobrze trzymają :ok: ) - więc mi nie mów , że Twój sprzęt to "taka nówka"

4.Myślałem że Ty jesteś KOLEŻANKA a Ty jesteś po prostu "CHYTRUS" - pozdrawiam najserdeczniej :-]

Filipie!

1. Ty się za kobitkami nie oglądaj, bo faktycznie za 30 lat do Volvo wsiąść nie będziesz miał siły :-] ...

2. Masz rację - Espero to co innego (nie mylić z esperalem, choć to drugie jest bardziej przydatne na zlotach :-] ).

3. My w Krakowie długowieczni jesteśmy:

http://fakty.interia.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/w-krakowie-zyje-sie-najdluzej,1026499,3320

Jeśli się tak bardzo postarzałeś to winne są kobitki, a raczej ich nadmiar (patrz punkt 1).

3. Gdzie Ty się wychowałeś? O krakowskich centusiach nie słyszałeś? Jako KOLEŻANKA pozwolę Ci trochę posiedzieć za kierownicą i popodziwiać, żebyś wiedział, co zaliczkujesz.

:-]:ok::ok:

Co za "ostra kobitka" :-] - jezde pół krwi poznaniak - więc "nie dokazuj miła nie dokazuj" :-] - znam sie na pieniądzorach

- nie chciałem się chwalic ale kiedyś mówili na mnie FILIP PIĘKNY :ok: - no niestety "ugryzł mnie ząb czasu"(po tym Krakowie :-] )i jak to mówią "byłem piękny i młody "a teraz zostało tylko "i" :'( - a tak na koniec porównując mój "holowniczek" do "wszywki" :ok: - się obrażam i na znak protestu pojadę na majówkę tam gdzie mnie nie lubią :-] - żałuj

Nie żałuję, bo pojedziesz tam , gdzie Cię lubią :ok: .

Przywieziemy Ci w słoiczku trochę świeżego, krakowskiego powietrza i - ho, ho - znów będziesz piękny i młody.

A w protesty się nie baw, bo mieliśmy już w rządzie specjalistę w tej dziedzinie i teraz organa ścigania się nim interesują :-].

Więc w maju podpinaj to swoje Espero (nie mylić z wszywką :-] ) do angielki i obierz jedyny słuszny kierunek...

Co do zaliczki na poczet Volvo to się dogadamy jak sknera ze sknerą :-] .

Ale :ok: u mnie masz.

Serdecznie pozdrawiam!