Skocz do zawartości

Zestaw dla kolekcjonera


noemi_s

Rekomendowane odpowiedzi

Za trzydzieści lat wystawię swój zestaw. Zapisy przyjmuję już teraz :ok::-]

Skarbeńku - a można tak?!!! - wezmę teraz a zapłacę za 30lat ??? - dokumenciki możemy spisac w maju i od razu :ok: tranzakcję - co Ty na to ??? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie... Takich rzeczy to nawet w Erze nie mają :ok: .

Volvo ma raptem dziesięć lat, przyczepa osiemnaście, więc nie zdążyły nabrać walorów zabytkowych.

Po co Ci taki samochód? Żeby ktoś go ukradł?!

Pomyśl, za trzydzieści lat będziesz mógł go spokojnie zostawić na ulicy i się nie przejmować - żaden złodziej na niego nie spojrzy.

Zrobimy tak - zostawisz mi w maju zaliczkę, :ok: , a ja Ci go wydam jak będzie już dostatecznie zabytkowy, żebyś nie musiał się niepotrzebnie martwić :-] .

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Taa - za 30lat to ja nie wiem , czy będę miał siły wleżc do Volva !!!

2.W Nowej Soli nie "kradno" - więc nie ma problemu - zresztą Volwo - "nie jest znowu taki cud " - no Espero to co innego !!! :ok:

3.W Krakowie wszystko szybciej się starzeje ( spaliny, zakłady,itp. - byłem 3dni a postarzałem się o 5,5roku :-] )(oprócz kobitków - te się chłolera dobrze trzymają :ok: ) - więc mi nie mów , że Twój sprzęt to "taka nówka"

4.Myślałem że Ty jesteś KOLEŻANKA a Ty jesteś po prostu "CHYTRUS" - pozdrawiam najserdeczniej :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipie!

1. Ty się za kobitkami nie oglądaj, bo faktycznie za 30 lat do Volvo wsiąść nie będziesz miał siły :-] ...

2. Masz rację - Espero to co innego (nie mylić z esperalem, choć to drugie jest bardziej przydatne na zlotach :-] ).

3. My w Krakowie długowieczni jesteśmy:

http://fakty.interia.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/w-krakowie-zyje-sie-najdluzej,1026499,3320

Jeśli się tak bardzo postarzałeś to winne są kobitki, a raczej ich nadmiar (patrz punkt 1).

3. Gdzie Ty się wychowałeś? O krakowskich centusiach nie słyszałeś? Jako KOLEŻANKA pozwolę Ci trochę posiedzieć za kierownicą i popodziwiać, żebyś wiedział, co zaliczkujesz.

:-]:ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za "ostra kobitka" :-] - jezde pół krwi poznaniak - więc "nie dokazuj miła nie dokazuj" :-] - znam sie na pieniądzorach

- nie chciałem się chwalic ale kiedyś mówili na mnie FILIP PIĘKNY :ok: - no niestety "ugryzł mnie ząb czasu"(po tym Krakowie :-] )i jak to mówią "byłem piękny i młody "a teraz zostało tylko "i" :'( - a tak na koniec porównując mój "holowniczek" do "wszywki" :ok: - się obrażam i na znak protestu pojadę na majówkę tam gdzie mnie nie lubią :-] - żałuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję, bo pojedziesz tam , gdzie Cię lubią :ok: .

Przywieziemy Ci w słoiczku trochę świeżego, krakowskiego powietrza i - ho, ho - znów będziesz piękny i młody.

A w protesty się nie baw, bo mieliśmy już w rządzie specjalistę w tej dziedzinie i teraz organa ścigania się nim interesują :-].

Więc w maju podpinaj to swoje Espero (nie mylić z wszywką :-] ) do angielki i obierz jedyny słuszny kierunek...

Co do zaliczki na poczet Volvo to się dogadamy jak sknera ze sknerą :-] .

Ale :ok: u mnie masz.

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.