Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

Za płotem? mogą, jak najbardziej :]

Żegiestów Zdrój?

Co do busa...rozmawiałem z gościem który by objechał z nami i cena to 400zł. Bus pomieści 30 osób. co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wujek  , nie zapominaj , że to już Słowacja i teoretycznie na dzieci trzeba mieć paszporty. Jeżeli uzbierasz 10-ciu chętnych to wyjdzie 40 zł. na garba, w przypadku  rodziny - 80, a to już jest rozbój. Kwestia ile osób chce jechać

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek  , nie zapominał , że to już Słowacja i teoretycznie na dzieci trzeba mieć paszporty. Jeżeli uzbierasz 10-ciu chętnych to wyjdzie 40 zł. na garba, w przypadku  rodziny - 80, a to już jest rozbój. Kwestia ile osób chce jechać

Dlatego trzeba do niedzieli podjąć decyzje co i jak. Co do dzieci, to dowody  wystarczą. jak nie uzbieramy z 20 chętnych to faktycznie się za bardzo nie opłaca, lepiej jechać prywatnymi furami, ewentualnie jest jeszcze jedno rozwiązanie...ale to ostateczna ostateczność :ee: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek  , nie zapominał , że to już Słowacja i teoretycznie na dzieci trzeba mieć paszporty. Jeżeli uzbierasz 10-ciu chętnych to wyjdzie 40 zł. na garba, w przypadku  rodziny - 80, a to już jest rozbój. Kwestia ile osób chce jechać

Dobrze mówi :)

My busa odpuszczamy jak pojedziemy to własnym, mam 7 foteli to i dziadków zabiorę trochę kasy zostanie w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi :)

My busa odpuszczamy jak pojedziemy to własnym, mam 7 foteli to i dziadków zabiorę trochę kasy zostanie w kieszeni

:yes:

 

Na razie jest 6 rodzin chętnych .

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Wujek i się ucz :]

Są plusy i minusy wszystkiego. Ja nie liczę na to że w sobotę po baraninie wsiądę do samochodu. Nie mam zamiaru trzepać portami na widok policji. W ostateczności Słowację zostawię sobie na inny termin. :bzik: Były pytania o busa więc są i odpowiedzi... :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i minusy wszystkiego. Ja nie liczę na to że w sobotę po baraninie wsiądę do samochodu. Nie mam zamiaru trzepać portami na widok policji. W ostateczności Słowację zostawię sobie na inny termin. :bzik: Były pytania o busa więc są i odpowiedzi... :piwo:

U nas jest 3 kierowców więc jedn na pewno będzie na chodzie, w najgorszym razie trzeba będzie wyznaczyć ochotnika, który w sobotę będzie barana na sucho smakował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czy jest wersja "mobilna" naszego forum?? Czy to wyjątkowo ja nie mam czasu być tak na bieżąco jak koledzy... ???

 

Jeśli o nas chodzi to na busa się nie piszemy. Nie jestem zwolennikiem wożenia dzieci na kolanach lub bez pasów... Myślę także że młoda tym razem przeżyje bez oglądania księżniczkowych zamków a jak młody podrośnie to też z tego więcej pożytku :) o rycerzach jeszcze nie słyszał :)

 

A tak na marginesie bus na 30 osób za 400 pln zdaje się być dobrą ofertą :) - Znów brawa dla organizatora :)

 

Jeśli o imprezę "obok" chodzi... to zgaduję że Pan Adam nic nie wie by to miało być u niego :)

Nie mam nic przeciw integracji wszelakiej ale jednak myślę że w naszym gronie będzie bardziej rodzinnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - czy jest wersja "mobilna" naszego forum?? Czy to wyjątkowo ja nie mam czasu być tak na bieżąco jak koledzy... ???

 

Jeśli o nas chodzi to na busa się nie piszemy. Nie jestem zwolennikiem wożenia dzieci na kolanach lub bez pasów... Myślę także że młoda tym razem przeżyje bez oglądania księżniczkowych zamków a jak młody podrośnie to też z tego więcej pożytku :) o rycerzach jeszcze nie słyszał :)

 

A tak na marginesie bus na 30 osób za 400 pln zdaje się być dobrą ofertą :) - Znów brawa dla organizatora :)

 

Jeśli o imprezę "obok" chodzi... to zgaduję że Pan Adam nic nie wie by to miało być u niego :)

Nie mam nic przeciw integracji wszelakiej ale jednak myślę że w naszym gronie będzie bardziej rodzinnie :)

jest wersja mobila forum, bez tego ani rusz :) co do imprezy po sąsiedzku to myślałem o imprezie w Żegiestowie , ponoć  coś tam sie szykuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci są w trakcie wyrabiania dokumentów tożsamości i na majówkę nie zdążymy załatwić.Córka ma legitymacje szkolną... Jak wyglądają kontrole słowackie - częste i skrupulatne, czy sporadycznie ? Sklonni jesteśmy zaryzykować i jechać "na głupa".

Bus ma sens przy pełnym (prawie) obłożeniu. Wówczas jednostkowe koszty mniejsze, relaks zamiast stresu :pub:  :drive: , no i w większym  gronie podróż przyjemniejsza ! Zatem namawiam do zapisów bo po "baraninowej biesiadzie" będziecie żałować, że się nie zadeklarowaliście ! Dzieci oczywiście na legalu w fotelach.  

 

Proszę dopisać naszą załogę (2+2) do listy spływu pontonowego ( jak wynika ze strony kempingu gospodarz organizuje takowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu będziemy 01 05 około południa.

Pozdrawiam Tadek.

Tadziu, potrafisz trzymać w napięciu...potrafisz. Już miałem złe myśli...ale cieszę się że przyjedziecie :drive:

Proszę dopisać naszą załogę (2+2) do listy spływu pontonowego ( jak wynika ze strony kempingu gospodarz organizuje takowe).

Co do spływu, gospodarz nie organizuje tylko ma zaprzyjaźnione firmy które to robią.Zaraz załatwię namiary na tą firmę.

Co do dokumentów dla dzieci..trudno napisać tak czy siak.W razie "czegokolwiek" , to lepiej mieć dokument niż go nie mieć.

Podejrzewam że z busa będziemy musieli zrezygnować, z powodu małej ilości chętnych :tuk:  a co za tym idzie z kosztami. ( ma to sens przynajmniej przy 20 osobach  i więcej. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.