Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ziutek wpisz nas na przyjazd 30.04

 

O której wujek wystartujesz z Krakowa? Oblukałem trasę przez Gromnik, Ciężkowice, Grybów, Krynica - droga idealna, nie znam tylko odcinka od Grybowa do Krynicy. Trasa ogólnie o 15 km. dalsza, ale nie trzeba się przepychać przez Sącz i 4/5 trasy to jazda dolinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której wujek wystartujesz z Krakowa? Oblukałem trasę przez Gromnik, Ciężkowice, Grybów, Krynica - droga idealna, nie znam tylko odcinka od Grybowa do Krynicy. Trasa ogólnie o 15 km. dalsza, ale nie trzeba się przepychać przez Sącz i 4/5 trasy to jazda dolinami.

za daleko jeszcze na plan wyjazdu może 10 może 14

 

Gienek dopisz nas jeszcze na Słowackiego busa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pontony są o wiele bezpieczniejsze niż kajaki. Byliśmy na spływie pontonowym w Bardzie po Nysie Kłodzkiej. No ale to inna rzeka.

Z informacji ze strony  http://www.krynica.pl/Sp%C5%82ywy-pontonowe-c295.html  wynika, że :" To rozrywka skrojona na każdy gust i styl spędzania wolnego czasu. Z całej rzeki można wybrać konkretne i specyficzne odcinki. Są bowiem takie, którymi rekreacyjnie i bardzo przyjemnie może spłynąć rodzina z dziećmi. Są też i takie, które licznymi bystrzynami zadowolą spragnionych trochę mocniejszych wrażeń".

 

 

edit: Co to "czernice" ?  Jagody ?

 

Też byłam na spływie w Bardo i nie bardzo urzekła mnie ta rzeka. Koleżankę mąż postarszył utonięciem lub w lżejszym wariancie hipotermią po wpadnięciu do wody. Mój też zalecał zdrowy rozsądek. Nic dziwnego,że wyobraźnia podpowiadała nam obrazy z "Dzikiej rzeki" :] Tymczasem  przypominała ona jezioro z nurtem i trzeba się było naprawdę namachać aby popłynąć a zarazem nie uderzyć wiosłem o dno.

Zabawa jest przednia. Szczególnie jak jest się sternikiem i próbuje utrzymać właściwy kurs.

 Zdjęcia wyglądają zachęcająco.  Może być fajna zabawa. Delegacja z naszej ciepki, na razie jednoosobowa, ale jest :]

Edytowane przez Naevia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za daleko jeszcze na plan wyjazdu może 10 może 14

 

Gienek dopisz nas jeszcze na Słowackiego busa

Mieciu mówisz i masz :)

O której wujek wystartujesz z Krakowa? Oblukałem trasę przez Gromnik, Ciężkowice, Grybów, Krynica - droga idealna, nie znam tylko odcinka od Grybowa do Krynicy. Trasa ogólnie o 15 km. dalsza, ale nie trzeba się przepychać przez Sącz i 4/5 trasy to jazda dolinami.

zapodaj pan tą trasę ... :drive:

Też byłam na spływie w Bardo i nie bardzo urzekła mnie ta rzeka. Koleżankę mąż postarszył utonięciem lub w lżejszym wariancie hipotermią po wpadnięciu do wody. Mój też zalecał zdrowy rozsądek. Nic dziwnego,że wyobraźnia podpowiadała nam obrazy z "Dzikiej rzeki" :] Tymczasem  przypominała ona jezioro z nurtem i trzeba się było naprawdę namachać aby popłynąć a zarazem nie uderzyć wiosłem o dno.

Zabawa jest przednia. Szczególnie jak jest się sternikiem i próbuje utrzymać właściwy kurs.

 Zdjęcia wyglądają zachęcająco.  Może być fajna zabawa. Delegacja z naszej ciepki, na razie jednoosobowa, ale jest :]

My się na razie wstrzymujemy. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa dla tych, którzy jadą od Krakowa autostradą - zjazd na węźle brzeskim.

 

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,26,21.1299600,49.5592800?l=42c610d763a400f7

 

Nie znam tylko odcinka od Grybowa do skrzyżowania , gdzie łączy się  trasą od Sącza. Widać tam serpentynę, ale jadąc od Nowego Sącza też jest spory  podjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa dla tych, którzy jadą od Krakowa autostradą - zjazd na węźle brzeskim.

 

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,26,21.1299600,49.5592800?l=42c610d763a400f7

 

Nie znam tylko odcinka od Grybowa do skrzyżowania , gdzie łączy się  trasą od Sącza. Widać tam serpentynę, ale jadąc od Nowego Sącza też jest spory  podjazd

Wuja sprawdzi trasę.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest zainteresowanie na Busa , więc do jutra dam Wszystkim czas na zastanowienie się , kto jeszcze. Dodam że planowany dzień na wyjazd na Słowację to sobota pora przedpołudniowa, uzależniona od nocnych rozmów przy baraninie :):gitara:  :piwo:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę  o dopisanie   do listy  Bus   3 osoby , spływ  3 osoby ,  itd..... na wszystkie  atrakcje  3 osoby . Może  podłącze się do  waszej  karawany   tylko  zależy  o której  godz   będziecie ruszać  z KRK.  Jakby coś to dajcie  znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  nadzieję, że nie będzie chętnych z tego klubu :( , albo inaczej- lista chętnych jest na tym forum

Raczej nie znam nikogo Z tego forum. :hmm:  Podejrzewam że tam może być ta druga impreza....po sąsiedzku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie znam nikogo Z tego forum. :hmm:  Podejrzewam że tam może być ta druga impreza....po sąsiedzku :)

 

Za płotem? mogą, jak najbardziej :]

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.