Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gregor887 napisał:

Funkcjonalny na trasie,

No to zrób sobie kawę w tej trasie :) 

image.png.df0dfc9c6f4faca9f65114587154de23.png

Mi to bardziej przypomina przyczepę namiotową niż kempingową :( 

3 godziny temu, Gregor887 napisał:

A mnie się podoba.

Desing całkiem całkiem, pomysł też spoko, ale chyba nie chciałbym co chwila układać środka do kompresji i jazdy. Zresztą z tego co rzuciłem okiem to chyba szafek tam za dużo nie uświadczysz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o tej kawie myślałem albo o obiadku podczas przelotu...

...a weź zajedź na nocleg na zatłoczonego MOPa czy inny parking przelotowy przy stacji benzynowej... w życiu się nie ustawisz, rozstawisz chyba że się porozpinasz, poobracasz ( ale na to też miejsce musisz mieć ) albo wszyscy śpią w aucie a buda stoi zapięta, pusta, złożona - przygotowana do dalszej jazdy...

A design fajny, jako ciekawostka też fajne, mi się z zew podoba ale nie kupiłbym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2021 o 14:47, lbuster napisał:

No to zrób sobie kawę w tej trasie :) 

W trasie to ja korzystam z litrowych termosów. Kawowy i herbatowy po 30 godzinach dają gorący napój. Dzięki temu dobę bez ekspresu wytrzymam. Ale zgodzę się - dla starszego pana z prostatowym problemem i postojami co 15 km ta przyczepa nie nadaje się.

W dniu 1.12.2021 o 15:01, patriks napisał:

...a weź zajedź na nocleg na zatłoczonego MOPa czy inny parking przelotowy przy stacji benzynowej... w życiu się nie ustawisz, rozstawisz chyba że się porozpinasz, poobracasz ( ale na to też miejsce musisz mieć )

Wjechać i poobracać się łatwiej, bo zestaw krótszy. Rozstawić na popas, fakt, trzeba rozpiąć, albo mieć małe boisko.

W dniu 1.12.2021 o 15:01, patriks napisał:

albo wszyscy śpią w aucie a buda stoi zapięta, pusta, złożona - przygotowana do dalszej jazdy...

Sie pogubiłem... Na Magadan z przyczepą?

"Konopielką" mi zalatuje. Żniwujem całą wioską, każdy sierpem. A ty jeden kosą chlastał. :D

Jednak gdybym miał rozciągać przyczepę - wolałbym wzdłuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gregor887 napisał:

Jednak gdybym miał rozciągać przyczepę - wolałbym wzdłuż.

Problem w tym, że ona się rozciąga w szerz, czyli nie za bardzo sobie po manewrujesz zestawem. Czyli na MOP'ie albo zajmujesz dwa miejsca dla TIR'ów albo śpisz w samochodzie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przeróbka. Ktoś posadził przyczepę kempingową na Transicie. Zresztą na fb już opisywali to auto bo byli potencjalni zainteresowani, odradzali wycieczkę żeby go obejrzeć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, borek6 napisał:

Przeróbka. Ktoś posadził przyczepę kempingową na Transicie. 

:yes:

Godzinę temu, borek6 napisał:

na fb już opisywali to auto bo byli potencjalni zainteresowani, odradzali wycieczkę żeby go obejrzeć emoji6.pngemoji107.png

To przykre, że ostatnio nazbyt często (wedle relacji kupujących) oferty nie odzwierciedlają stanu faktycznego sprzedawanego przedmiotu.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.