Skocz do zawartości

Budowa domka ze złomka


toscaner

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, fajnie się czyta siedząc teraz w tym kamperku nad jeziorem Trasimeno.

Tapety ciągnąłem z Polski, kupiłem na alle-tanio. Nie znam się na rodzajach, ale chyba to flizelina, a w łazience jest winylowa. 

 

Muszę jeszcze z zewnątrz go okleić, bo wygląda trochę jak biała stodoła. Jedynie okna i listwy ratują trochę wygląd. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na sklejkę najpierw jakiś impregnat, a później klej do tapet winylowych i flizelinowych. Chyba jakoś tak to się nazywało. Nie pamiętam czy robiłem fotkę pudełka z klejem. Jak znajdę to wkleję nazwę albo fotkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Warto po 2 latach coś napisać w temacie. :)

 

Jeśli chodzi o kampera, to nadal jest w moich rękach i nadal sobie nim podróżuję. Było w tym czasie kilka drobnych awarii, np. z piecem Webasto czy inne drobiazgi, ale jeśli chodzi o użytkowanie, to mogę powiedzieć, że jest niemal bezawaryjny.

Awarii samego pojazdu nie liczę, typu klocki, zawieszenie, półoś czy inne pierdółki, bo to jest eksploatacja.

 

Jeśli ktoś śledzi moje posty na sąsiednim forum, lub wpisy na blogu to wie, że wyjechałem tym zbudowanym przeze mnie kamperem w styczniu 2015 roku i ...niemal nieprzerwanie nim sobie jeżdżę. Tak trochę na pełny etat. Można powiedzieć, że kamperowanie wciągnęło mnie zupełnie. Miało być pół roku po Europie, a zrobiło się na tą chwilę ponad 2,5 roku i są plany na dłużej :)

 

Aktualnie jestem w Szkocji, a plany na jesień i zimę to Hiszpania, Portugalia, Maroko i możliwe, że zahaczę o Mauretanię, Senegal. Szkocja zimą jest depresyjna.

 

W czasie tych 2,5 roku od wyjazdu zrobiłem kilka drobnych modyfikacji i co jakiś czas coś tam nowego wymyślam.

Aktualnie wymyśliłem dołożenie zawieszenia pneumatycznego oraz zwiększenie ilości paneli solarnych do 560W. To jest max jaki dam radę zmieścić na dachu. Aktualnie mam 260W i 400ah w akumulatorach. Jednak se słońcem jest różnie. Czyli modyfikacja w jak najlepszym kierunku.

 

Pozdrawiam wszystkich ze słonecznej dziś o dziwo Szkocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.