Skocz do zawartości

Poszukiwana duża przyczepa do 1400 DMC


StaszekC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wspomniany Tabbert ma dorobioną pokrywę pojemnika na butle wg pomyślunku słonia w składzie porcelany. Nie widziałem blach z takim wzorem cieńszych niż 4mm, wprawdzie to aluminium ale jednak. Jeżeli pozostałe naprawy ( o niektórych wspomina sprzedający ) zostały wykonane podobnie "inteligentnie" to trzeba być tu bardzo ostożnym i dobrze byloby zacząć oględziny od wiarygodnego zważenia pustej przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację, maksymalna waga mojej Mazdy to 2230 czyli dobrze byłoby się zamknąć z przyczepą w 1250.

Póki co zastanawiam się już jedynie nad Knausem, zwłaszcza, że jest w takiej odległości, że mogę podjechać i go obejrzeć. Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna kratka wentylacyjna na ścianie bez drzwi.

 

też to zauważyłem, w swojej byłej Hobby takim czymś miałem zaklejoną dziurę - nic to nie wentylowało

 

brak rączek manewrowych z tyłu

 

ja bym go sobie odpuścił, szukaj kolego dalej i linkuj !

 

ogólnie bardzo zbita przez życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację, maksymalna waga mojej Mazdy to 2230 czyli dobrze byłoby się zamknąć z przyczepą w 1250.

Póki co zastanawiam się już jedynie nad Knausem, zwłaszcza, że jest w takiej odległości, że mogę podjechać i go obejrzeć. Dzięki za pomoc!

 

Zaraz, zaraz, tak łatwo, to nie będzie, aby znaleźć upragniona przyczepę w dwa dni :nono:

Chyba, że jest Ci obojętne, w jakim będzie stanie. Nie sadzę jednak, abyś chciał utopić 7 tysięcy :hmm:

Ten Knaus jest w tak opłakanym stanie, że nie spodziewałbym się niczego dobrego po oględzinach, zapachu również.

Przypuszczam, że ma za sobą wypadkową przeszlość. Sądzę też, że żadna z "napraw" nie została zrobiona zgodnie ze sztuką, a jedynie w celu maskowania problemów i "poprawiienia" wyglądu. Szczegułów o tym świadczących jest tak wiele, że nie mam już siły o nich pisać.

Można oczywiście szukać przyczepy według podanych w temacie założeń, ale po co kupować sobie kłopoty w postaci powypadkowej budy, "naprawionej" chałupniczym sposobem ? :niewiem:

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja, przeglądam, przeglądam i biję się z myślami :)

 

Dzisiaj kolejne dwie kandydatki:

http://allegro.pl/hobby-530-namiot-super-stan-zobacz-i3960506426.html

http://allegro.pl/hobby-prestige-545-ladny-stan-super-cena-i3979260017.html

 

Pierwsza ma namiot - co mam nadzieję oznacza przedsionek  :hmm:

 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

 

na ścianie bocznej gdzie drzwi była łatana

warto sprawdzić jak zrobione, czy nie cieknie - trzeba wzbudzic czujność

brak osłonki od gniazda zasilającego z zewnątrz

dorabiane obrysówki na górze z tyłu

jakoś "świeże malowanie" jak na ten rocznik, a logo i inne naklejki wyblakłe i plastik pod bakistą?

nie wiem czy mam rację ale rzuca się w oczy.

 

plus jest kaseta

 

 

2.

 

nieoryginalna klapka zasilania z zewnątrz

wgniotka na boku z tyŁu od strony drzwi - czy nie była naruszona tam takze narożna listwa i robiona? mogłobyć przeciągnięte

tu chyba wyrwana kedra na zasłonę koła? bądź są zatrzaski - ale w pierwszej jest tam normalnie listwa

brak kasety

 

jakos ten sprzedający dla mnie nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam mam nadzieje że znalazłeś ja szukałem około dwóch lat i co trzy miesiące dawałem sobie spokój ale dalej mnie męczyło aż w końcu kupiłem bezwypadkową chłopaczek przywiózł jak wracał z pracy do polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

 

Odzywam się po długiej przerwie. W końcu kupiłem działkę na której ma stać przyczepa, więc najwyższy czas wrócić do kwestii kempingu. Zastanawiam się nad czymś takim: http://przyczepykempingowepoznan.pl/pl/oferta?pid=46&sid=354:SWIFT jak na moje oko laika wydaje się całkiem przyzwoita. Na pewno pojadę ją obejrzeć ale będę wdzięczny za fachowe opinie.

 

Z tego co zauważyłem:
- ma drzwi po złej stronie

- mam wątpliwości czy na pewno sama przyczepa ma pełne 5m długości bez zaczepu

- będę musiał przenosić toaletę przez przyczepę

 

Pozdrawiam
S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

Ta przyczepa jest dla Was za mała. Te łóżka piętrowe w anglikach to wg mnie parodia. Wiem co mówię, bo moje już drugi rok leży na strychu. Za wąskie,niewygodne i powodują klaustrofobię osób śpiących na dole. W wersji ze zdjęcia jeszcze nibezpieczne; nie ma żadnych siatek zabezpieczających

I jeszcze kilka rzeczy, które zwróciły moją uwagę:

Rok produkcji to raczej bliżej 1990

Długość raczej 480 cm

Ani słowa o bojlerze ( a był ), czyli bez ciepłej wody?

To tak na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.