Skocz do zawartości

Na mazury 2014


piotr1973

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś na szybko wypełniał mapę w serwisie i dąło mu inne Pieczarki - rozwiązałem zagadkę po kodach kreskowych (który tez jest błędny)

 

proszę PORT:

 

http://mapa.targeo.pl/Pieczarki%20woj.%20warmi%C5%84sko-mazurskie%20powiat%20w%C4%99gorzewski,%20gmina%20Pozezdrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ktoś na szybko wypełniał mapę w serwisie i dąło mu inne Pieczarki - rozwiązałem zagadkę po kodach kreskowych (który tez jest błędny)

 

proszę PORT:

 

http://mapa.targeo.pl/Pieczarki%20woj.%20warmi%C5%84sko-mazurskie%20powiat%20w%C4%99gorzewski,%20gmina%20Pozezdrze

Te Pieczarki są OK, dzięki Rosołek. Teraz wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rosołek

Zapoznaj się z moim postem #2 tego wątku.

 

Dojazd  A - B < w punkcie B należy skręcić w lewo ...

 

Polecam nie tylko nasze pole namiotowe, teraz podobno jest nowy włściciel który doprowadził prąd.

Tu są starzy bywalcy ze Śląska: Rybnika, Mysłowic ... "siedzą" od maja do września za "grosze".

Syn znajomego z Rybnika przyjeżdżał tu rowerem !

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pole o którym piszecie nazywało się Sekret, obecnie nazwa jest od SUN czy coś takiego.

 

Tak Daniel  to jest  właśnie to pole , kiedyś nazywanym Sekret obecnie może pod inną nazwą - ja byłem tam przed trzema laty , więc być może od tego czasu nie tylko nazwa , ale też i właściciel się zmienił. Jednakże polecam to miejsce gdyż jest bardzo spokojne i urokliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam Mikołajki,zwłaszcza ,,Słoneczny Port",ul.Mrągowska 20 u Panstwa żebrowskich,którzy dysponują swietnym zapleczem do wypoczynku.Na miejscu są dwa Hotele,restauracja,łódki i smaczna rybka.Port strzeżony 24h i domowa atmosfera.Polecam, ponieważ sam mam tam łódkę i przyczepę kempingową już 6-c lat i sobie bardzo chwalę.Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mikołajki,zwłaszcza ,,Słoneczny Port",ul.Mrągowska 20 u Panstwa żebrowskich,którzy dysponują swietnym zapleczem do wypoczynku.Na miejscu są dwa Hotele,restauracja,łódki i smaczna rybka.Port strzeżony 24h i domowa atmosfera.Polecam, ponieważ sam mam tam łódkę i przyczepę kempingową już 6-c lat i sobie bardzo chwalę.Pozdrawiam..

 

tylko coś o terenie pod camping nie wspominają?

jednocześnie skoro za psa się płaci 20 zł/doba to nie wiem jaki będzie koszt całego zestawu...aż się boję...

może kolega napisze coś o cenach za camping?

 

jak kto lubi ale dla mnie Mikołajki to takie średnie Mazury. jarmarczne deptaki jak nad morzem, ryba droższa niż gdziekolwiek i ceny wszystkiego jakby to był nie wiem jaki kurort...

moim zdaniem warto być, zobaczyć Mikołajki potem porównać z "innymi" Mazurami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Piękna Góra k/Giżycka-super miejsce.Kemping Szekla -strzelce k/Wilkasy.


tylko coś o terenie pod camping nie wspominają?

jednocześnie skoro za psa się płaci 20 zł/doba to nie wiem jaki będzie koszt całego zestawu...aż się boję...

może kolega napisze coś o cenach za camping?

 

jak kto lubi ale dla mnie Mikołajki to takie średnie Mazury. jarmarczne deptaki jak nad morzem, ryba droższa niż gdziekolwiek i ceny wszystkiego jakby to był nie wiem jaki kurort...

moim zdaniem warto być, zobaczyć Mikołajki potem porównać z "innymi" Mazurami

Jedz do Pięnej Góry k/Giżycka-ciche i piękne miejsce,na miejscu restauracja,trochę dalej bar i port rybacki,-,może duży kemping ;Szekla"Strzelce k/Wilkasy-cały sezon 2500 tyś.od 1.05-30.08. wszystkie media i woda w jeziorze płytka 100m od brzegu -raj dla dzieci,ale można się dogadać do wszystkich obcji ,bo gość to Pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.