Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrał wódz indiański "Siedzący Pies” całe swoje wielkie plemię na naradę wojenną:
- Czerwonoskórzy! Czy jesteśmy wielkim narodem?
- Taaaaaaaak   jesteśmy !
- To dlaczego nie mamy własnej rakiety z ładunkiem nuklearnym?
- .... Zbudujemy?
- Zbudujemy!
- Huuuuraaaa!
Ścieli więc tomahawkami największą sekwoję w okolicy, wydrążyli ją w trudzie i znoju; według starej, indiańskiej receptury wyprodukowali proch, napchali go do wydrążonego pnia, zapletli linę z lian i jako lont wyprowadzili na zewnątrz rakiety.
- A gdzie ją wystrzelimy?
- Na Erewań!
- A dlaczego na Erewań?
- Bo to jedyne miasto, jakie znamy!
Napisali na rakiecie: „Na Erewań”, zbili się w gromadę i podpalili lont.
Jak nie huknęło! Prawdziwy Armagedon: dym, swąd, wszystkich rozrzuciło w promieniu kilkunastu metrów....
Wódz bez nogi, bez ręki, podnosi głowę, otrzepuje się z kurzu i mówi:
- Ja pie***olę! Wyobrażacie sobie..., co się dzieje na Erewaniu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thank:  :thank:  :thank:

Gdybyś krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filizanki kawy.
(Nie wydaje mi sie to warte wysilku.)
Gdybyś puszczal bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesiecy wyprodukowalbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej.
(No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!)
Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelic krew na odleglośc 20 metrów
(O ludzie!)
Orgazm świni trwa 30 minut.
(W przyszlym zyciu chce byc świnią)
Karaluch zanim umrze moze zyc jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy
(Ciągle jeszcze myśle o tej świni.)
Uderzając glową w ściane zuzywasz 150 kcal na godzine
(Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)
Pchla moze skoczyc na odleglośc 350 dlugości wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglośc boiska.
(30 minut... szcześciara z tej świni! Wyobrazasz to sobie?)
Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych
(Co moze byc tak smacznego na dnie stawu?)
Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie.
(Nadal chce byc świnią w przyszlym zyciu... stawiam jakośc nad ilośc)
Motyle smakują jedzenie stopami.
(Coś co zawsze chcialem wiedziec)
Najsilniejszym mieśniem jest...jezyk.
(Hmmmmmm......)
Osoby praworeczne zyją przecietnie 9 lat dluzej niz osobyleworeczne.
(Jezeli jesteś obureczny pownieneś wykalkulowac przecietną?)
Slonie są jedynymi zwierzetami, które nie potrafią skakac
(OK, to w zasadzie jest fajne)
Koci mocz świeci w podczerwieni.
(Zastanawiam sie komu zaplacono, zeby to zbadal?)
Strusie oko jest wieksze niz strusi mózg
(Znam takich ludzi)
Rozgwiazdy nie mają mózgu.
(Takich ludzi tez znam)
Niedźwiedzie polarne są leworeczne.
(Jak zmienią reke to bedą zyly dluzej)
Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności.
(A co z tą świnią?)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:thank:  :thank:  :thank:

Gdybyś krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filizanki kawy.

(Nie wydaje mi sie to warte wysilku.)

Gdybyś puszczal bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesiecy wyprodukowalbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej.

(No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!)

Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelic krew na odleglośc 20 metrów

(O ludzie!)

Orgazm świni trwa 30 minut.

(W przyszlym zyciu chce byc świnią)

Karaluch zanim umrze moze zyc jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy

(Ciągle jeszcze myśle o tej świni.)

Uderzając glową w ściane zuzywasz 150 kcal na godzine

(Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)

Pchla moze skoczyc na odleglośc 350 dlugości wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglośc boiska.

(30 minut... szcześciara z tej świni! Wyobrazasz to sobie?)

Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych

(Co moze byc tak smacznego na dnie stawu?)

Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie.

(Nadal chce byc świnią w przyszlym zyciu... stawiam jakośc nad ilośc)

Motyle smakują jedzenie stopami.

(Coś co zawsze chcialem wiedziec)

Najsilniejszym mieśniem jest...jezyk.

(Hmmmmmm......)

Osoby praworeczne zyją przecietnie 9 lat dluzej niz osobyleworeczne.

(Jezeli jesteś obureczny pownieneś wykalkulowac przecietną?)

Slonie są jedynymi zwierzetami, które nie potrafią skakac

(OK, to w zasadzie jest fajne)

Koci mocz świeci w podczerwieni.

(Zastanawiam sie komu zaplacono, zeby to zbadal?)

Strusie oko jest wieksze niz strusi mózg

(Znam takich ludzi)

Rozgwiazdy nie mają mózgu.

(Takich ludzi tez znam)

Niedźwiedzie polarne są leworeczne.

(Jak zmienią reke to bedą zyly dluzej)

Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności.

(A co z tą świnią?)

 

 

A ja wolał bym być biedronką :) bo ta ma orgazm przez 6 godzin. Chociaż....czy :hmm:  ja wiem..... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet wylądował na bezludnej wyspie. Brak szans na uratowanie. Wykombinował sobie z patyka wędkę, pomoczył trochę i... złapał złotą rybkę. Jakaś ułomna była, bo dała mu tylko dwa życzenia. Więc gościu mówi rybce, że chciałby być na tyle silny i sprawny, żeby dopłynąć wpław do brzegu. A drugie życzenie? .... Hmmm. No może, że zawsze chciałbym mieć orgazm w tym samym momencie co żona i kochanka. Rybka spełniła życzenia i facet nagle widzi, że rozrósł się w barach, więc rybkę wypuścił, wskoczył do wody i płynie. Do brzegu dopłynął w dwa dni. W trakcie tego płynięcia miał 10 orgazmów. Teraz wyobraź sobie, że w podobnej sytuacji jesteś biedronką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet wylądował na bezludnej wyspie. Brak szans na uratowanie. Wykombinował sobie z patyka wędkę, pomoczył trochę i... złapał złotą rybkę. Jakaś ułomna była, bo dała mu tylko dwa życzenia. Więc gościu mówi rybce, że chciałby być na tyle silny i sprawny, żeby dopłynąć wpław do brzegu. A drugie życzenie? .... Hmmm. No może, że zawsze chciałbym mieć orgazm w tym samym momencie co żona i kochanka. Rybka spełniła życzenia i facet nagle widzi, że rozrósł się w barach, więc rybkę wypuścił, wskoczył do wody i płynie. Do brzegu dopłynął w dwa dni. W trakcie tego płynięcia miał 10 orgazmów. Teraz wyobraź sobie, że w podobnej sytuacji jesteś biedronką ;)

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima w Moskwie. Wsiada babcia do autobusu i staje nad siedzącym młodzieniaszkiem:

- Młody człowieku, nie ustąpisz mi miejsca?
- Ale jest pełno miejsc!
- Ale twoje już nagrzane....

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

- Drrryń! Kochanie, pamiętasz, że idziemy do teatru?
- Kiedy?
- Dzisiaj.
- Do którego?
- Do Balszoj.
- Na co?
- Na balet.
- A miejsca dobre?
- W pierwszym rzędzie.
- I jeszcze ostatnie pytanie: kto mówi?

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

- Wziąłbyś pracę za 100 tys. baksów rocznie?

- Za tą sumę to choćbym na golasa mył samochody pod transparentem z napisem "Jestem ciotą".
- A jak długo byś tak chciał pracować?
- Może być i krótko.
- Dobra. W miesiącu są 172 godziny pracy. To daje 48 baksów za godzinę. Spotykamy się jutro przy Placu Czerwonym, przyjadę swoim samochodem i przywiozę ci transparent i 8 baksów, a ty mi na golasa pod tym transparentem wypicujesz w 10 minut brykę.
- Och**ałeś?!
- Widzisz, teraz możesz się chwalić, że odrzuciłeś propozycję pracy za 100 tysięcy baksów rocznie.

 

 

Źródło: http://www.humorum.pl/topic10531-dowcip-rosyjski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet wszedł do swojej ulubionej eleganckiej restauracji i ledwo usiadł przy stole, gdy zauważył piękną młodą kobietę siedzącą stolik obok, całkiem samą.
Zawołał kelnera i zamówił najdroższą butelkę Merlota, którą kazał podać tej kobiecie – myśląc oczywiście że ona przyjmie ją, a co za tym idzie, zgodzi się na spotkanie. Kelner wziął butelkę i podał kobiecie, mówiąc że to od Dżentelmena obok.
Kobieta popatrzyła na wino i postanowiła przesłać facetowi wiadomość. „ Żebym przyjęła tę butelkę musisz mieć: Mercedesa w garażu, milion dolarów w banku i siedem cali w majtkach. ”
Po chwili dostała odpowiedź:
„ Dla Twojej wiadomości, mam w garażu – Ferrari Testarossa, BMW 750 i Mercedesa 600S, w banku mam ponad 20 milionów dolarów, ale nawet dla tak pięknej kobiety – jak Ty nie obetnę sobie trzech cali. ”

Oddawaj wino!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.