Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

A to znacie?

 

Spotykają się trzy przyjaciółki. Jedna stwierdza, ze jej Kazik po stosunku ma zimne jądra. Koleżanki postanowiły sprawdzić swoich mężów. Po jakimś czasie spotykają się ponownie. Druga stwierdza, ze jej Jurek też ma zimne jądra po stosunku. Za jakiś czas spotykają się ponownie. Trzecia z koleżanek w opłakanym stanie: sina twarz, z gipsem na barku.....jednym słowem - masakra. Pytają przyjaciółki co się stało? Na co ona: wiecie....powiedziałam mojemu Józkowi, że ma tak samo zimne jądra po stosunku, jak Kazik i Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi baba do lekarza i mówi:

- Panie doktorze, mój mąż nie wykazuje żadnej aktywności w łóżku i chyba w ogóle na niego już nie działam...!

- Dobrze, przepisze pani takie kropelki, proszę je dawkować mężowi po trzy krople do każdego posiłku to na pewno poskutkuje.

Babka przychodzi do domu, wskakuje do wanny, potem przygotowuje obiad. Będą pierogi.

Babka se myśli "E, tam trzy krople, wleje od razu cala flaszeczkę, będzie zabawa aż milo!".

Przychodzi do domu mąż, pierogi lądują na stole, a babka znów do łazienki i przebiera się w seksowne ciuszki.

Nagle słyszy wrzask męża:

- STARA, CHONO TU !!!

Żona odkrzykuje "Już, momencik!", zaczyna poprawiać fryzurę. Za chwile znowu słychać męża:

- STARA, no chodźże tu szybko !!!

Żona znów "Jeszcze chwileczka!!!" - już cala w "skowronkach".

Znowu stary krzyczy:

- STARA, chodź, bo nie mogę!!!

Żona wyskakuje w te pędy z łazienki, wpada do pokoju... Mąż siedzi przy stole i trzyma się za brzuch ze śmiechu:

- Ty, stara, patrz - pierogi się pie****lą !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udłwiłam się piwem :jump:

 

A to znacie?

 

Spotykają się trzy przyjaciółki. Jedna stwierdza, ze jej Kazik po stosunku ma zimne jądra. Koleżanki postanowiły sprawdzić swoich mężów. Po jakimś czasie spotykają się ponownie. Druga stwierdza, ze jej Jurek też ma zimne jądra po stosunku. Za jakiś czas spotykają się ponownie. Trzecia z koleżanek w opłakanym stanie: sina twarz, z gipsem na barku.....jednym słowem - masakra. Pytają przyjaciółki co się stało? Na co ona: wiecie....powiedziałam mojemu Józkowi, że ma tak samo zimne jądra po stosunku, jak Kazik i Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wczoraj, będzie jutro (w polskiej wersji językowej) na kanale BBC Knowledge :

 

 

 

Akcja od 6:10".

 

edit: jutro o 23:00.

 

 

teraz juz wiadomo czemu w PL angielki podrozaly... wszystkie tanie cepki na wyspach wykupil top gear ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznesmen wybiera się w delegację. Zagląda do walizki po czym woła żonę :

- Kochanie ?

- Tak skarbie ?- odpowiada żona.

- Kochanie - mówi łagodnym tonem - dlaczego pakujesz mi do walizki prezerwatywy, za każdym razem kiedy jadę w delegację ? Wiesz przecież, że poza tobą świata nie widzę. Zawsze jestem ci wierny.

- Oh, wiem kochanie, ufam ci - odpowiedziała słodko - to przez to, że wiesz, tyle jest teraz tych paskudnych chorób...to daje mi pewność, że nic ci się nie stanie, że jesteś bezpieczny. Dlatego proszę, zrób to dla mnie i zabierz je ze sobą.

- Dobrze, jeśli tak stawiasz sprawę. Zrobię to dla ciebie.....Ale na litość boską, daj mi więcej niż JEDNĄ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznesmen wybiera się w delegację. Zagląda do walizki po czym woła żonę :

- Kochanie ?

- Tak skarbie ?- odpowiada żona.

- Kochanie - mówi łagodnym tonem - dlaczego pakujesz mi do walizki prezerwatywy, za każdym razem kiedy jadę w delegację ? Wiesz przecież, że poza tobą świata nie widzę. Zawsze jestem ci wierny.

- Oh, wiem kochanie, ufam ci - odpowiedziała słodko - to przez to, że wiesz, tyle jest teraz tych paskudnych chorób...to daje mi pewność, że nic ci się nie stanie, że jesteś bezpieczny. Dlatego proszę, zrób to dla mnie i zabierz je ze sobą.

- Dobrze, jeśli tak stawiasz sprawę. Zrobię to dla ciebie.....Ale na litość boską, daj mi więcej niż JEDNĄ !

 

 

I tak wygląda miłość mężczyzny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.