Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Effendi ,to co napisałeś jest bardzo logiczne :piwo: i jest w tym wiele prawdy. Dzisiaj wypiłem wodę mineralną i po jakimś czasie zrobiłem kupę !! Czyli krótko mówiąc organizm broni się przed takim gównem i błyskawicznie go wydala z organizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafia ateista do piekła, w wejściu czeka na niego diabeł i mówi:

- Witam Serdecznie, czekam tutaj na ciebie i mam na początek trzy ważne wiadomości.

- Słucham - mówi ateista.

- Po pierwsze jako ateiście chcę ci zakomunikować, że jest niebo i piekło. Po drugie, ateiści idą do piekła i po trzecie ty tutaj dotarłeś a ja będę cię oprowadzał.

I jak powiedział tak się stało. Poszli. W drodze diabeł opowiada:

- To co widzisz po prawej to jest Drink Bar, masz tutaj wszystkie drinki i napoje świata, możesz pić ile dasz rade, oczywiście na koszt firmy, nic za to nie płacisz. Po lewej mamy Burdel, dziewczynki z wszystkich zakątków ziemi, wszystkie zapatrzone w ciebie jak w obrazek, zrobią dla ciebie wszystko za darmo, nie ma żadnych ograniczeń. Dalej Cofe shop i punkty z używkami, nic u nas nie jest zabronione, wdychaj, łykaj i inne bez ograniczeń i konsekwencji dla zdrowia. Tutaj z kolei sala kinowa i telewizyjna, masz wszystkie filmy i mecze już rozegrane i te co dopiero będą i do tego donoszą ci cały czas morze browca.

Idą dalej a tam przeszklona kopuła, ateista patrzy a w środku obdzierają ludzi ze skóry, gotują w kotłach, palą żywym ogniem, oblewają gotującą smołą i inne coraz to gorsze widoki. Mina mu zrzedła i pyta:

- Diabeł a tutaj co ku.wa się dzieje.

A Diabeł na to:

- A tutaj ... tutaj to nic, tym się nie przejmuj, tutaj są tylko chrześcijanie, ale oni sami se takie piekło wymyślili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W czasie wolnym rozmawiają sobie trzy prostytutki jak lubią to robić

 

Pierwsza mówi – ja to lubię po bożemu leżę sobie i się relaksuje

 

Druga mówi – ja tam wolę na jeźdźca wtedy mogę dominować

 

A trzecia odpowiada – ja tam wolę na rodeo

 

Na rodeo? Pytają się dwie pierwsze a jak to jest?

 

Trzecia prostytutka odpowiada:

 

-prawie tak samo ja na jeźdźca siadam na faceta i mówię mu, że jestem chora na AIDS

 

I wtedy staram się utrzymać przez 3 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milonerzy rozmawiaja, co kupili zonie ostatnio.

Jeden porsche i mercedesa - nie bedzie chciala jezdzic porsche , bedzie mercedes

Drugi futra z norek i karakulow

Trzeci kapcie i wibrator. Dlaczego ??

- nie bedzie chciala chodzic w kapciach to niech sie pier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.