Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ano bo piekarzem jestem i mój chlebuś zawsze chętnym przywożę . Co do smalcu podobno robię bardzo dobry więc też przyszykuję . A jak chlebuś i smalczyk do wódeczki to oguras już nieodzowny :-)

Tomeczku Twój chlebek niepowtarzalny, smalczyk pyszny a tatarek też był dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na spotkanie:

 Lista chętnych na pyszny chlebek pszczyński, ze smalcem i ogórem kiszonym pod wódeczkę

Lista chętnych na operowanie toporkiem:

Lista na cytrynówkę :

Lista, na normalną zwykłą czyściochę

Lista chętnych na towarzystwo Kielka 

Lista na  przywiezienie  drewna

Kiedy i o której godzinie będziesz w Brennej?

Lista chętnych na kociołek Jożinowy

Lista chętnych na wiśniówkę :miga:

Lista chętnych na wino domowej produkcji

Lista chętnych na tatara

 

 

tak dla przypomnienia lista list ......nie wiem czy jakiejś nie pominęłam.........

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA Kajetan lista chętnych na naklejki będzie??????? :bevil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomberku. Rozważam czy byś jednak nie zabrał sprzętu do grania. Przy takiej ilości załóg... musi być power, żeby ci na końcu wiaty, też słyszeli :)

Zrobiłeś remont elektroniki po Langoszch  :hmm:  :look:

Mają słyszeć, a ci z początku ogłuchnąć - widzę, że tradycja ognisk i śpiewów przy nim powoli ginie w dcybelach  elektroniki. No cóż taka chyba kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają słyszeć, a ci z początku ogłuchnąć - widzę, że tradycja ognisk i śpiewów przy nim powoli ginie w dcybelach  elektroniki. No cóż taka chyba kolej rzeczy.

Jak jesteś chętny do gry na gitarze to znajdziesz na pewno kilka chętnych osób do sentymentalnych piosenek przy ognisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak dla przypomnienia lista list ......nie wiem czy jakiejś nie pominęłam.........

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA Kajetan lista chętnych na naklejki będzie??????? :bevil:

 

A dyć Fruzienko godołech, że naklejek nie ogarnę :niewiem:  Dyplomiki jak najbardziej  :ok:

Jak jesteś chętny do gry na gitarze to znajdziesz na pewno kilka chętnych osób do sentymentalnych piosenek przy ognisku

 

To samo rzec chciałem. Trzeba jakoś się zrozumieć. Pasję mamy wspólną, a rozrywki nieco inne.... chyba masz rację ed, że to znak czasu.... :hmm:  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej osób zmartwionych zapowiedziami dyskoteki na tym spocie.

Mam nadzieję, że wszyscy znają umiar i każdy będzie się bawił bez szkody dla innych.

:blagac:

Nigdy nikomu żadnej krzywdy nie wyrządziliśmy :nono:  .....chyba :ee: 

KAJETAN  w takim tempie przyrostu chętnych to naprawdę musisz zacząć wymiary przyczep namierzać i ustawiać towarzystwo :]   Jożyn mi krzyczy prze z ramię że on chce koło Irysowej Beatki :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej osób zmartwionych zapowiedziami dyskoteki na tym spocie.

Mam nadzieję, że wszyscy znają umiar i każdy będzie się bawił bez szkody dla innych.

:blagac:

Zapowiedzi dyskoteki były od początku.... Tombr nawet w jednym z pierwszych postów pytał o czy ma zabrać swoje granie.... 

 

Myślę, że damy radę. Przy takiej ilości załóg i tak nie ma szans, żeby się podgrupy nie porobiły i chyba nic w tym złego  :hmm:

 

I nikt nikogo do tańców i hulanek zmuszać nie będzie. :nono:

 

Niemniej, część na pewno wyginać śmiało ciało będzie  :yay:

 

A tak w ogóle to nie róbmy problemów i kwasów zanim z domów wyjechaliśmy  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi dyskoteki były od początku.... Tombr nawet w jednym z pierwszych postów pytał o czy ma zabrać swoje granie.... 

 

Myślę, że damy radę. Przy takiej ilości załóg i tak nie ma szans, żeby się podgrupy nie porobiły i chyba nic w tym złego  :hmm:

 

I nikt nikogo do tańców i hulanek zmuszać nie będzie. :nono:

 

Niemniej, część na pewno wyginać śmiało ciało będzie  :yay:

 

A tak w ogóle to nie róbmy problemów i kwasów zanim z domów wyjechaliśmy  :]  :]

My tam wyginamy  :yay:  :bevil:

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Jożyn mi krzyczy prze z ramię że on chce koło Irysowej Beatki :hmm:

 

To nie se namiot szykują na wspólne spanie....  :ee: A wcześnie ja zamawiam tańce z Holkiem. Dobrze nam szło w górach, tylko podobno Holek tego nie pamięta  :lol:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.