Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

http://www.kemping.brenna.pl/ - tak mi się wydaje że to ten :-)

 

No właśnie :hmm:  wydaje Ci się,a jak innemu koledze będzie się wydawało ,że to ten:

http://www.lesnica.osp.org.pl/index.php?pid=13 :]

albo

http://www.beskidslaski.pl/Brenna/przystanie.html

będziecie się szukać :swieca:;)

 

 

No i będzie radośnie, będzie się działo 0dance3.gif

 

 

 

Znalazłem błąd literowy......będziecie....??? a powinno być.....będziemy :] ,proszę rezerwować termin i meldować się w komplecie. :przyczepa:

 

O to, to, to.... A gdzie wpis na listę uczestników ????  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

 

 

http://www.kemping.brenna.pl/ - tak mi się wydaje że to ten :-)

 

No właśnie :hmm:  wydaje Ci się,a jak innemu koledze będzie się wydawało ,że to ten:

http://www.lesnica.osp.org.pl/index.php?pid=13 :]

albo

http://www.beskidslaski.pl/Brenna/przystanie.html

będziecie się szukać :swieca:;)

 

 

 

Nie pękaj :-) od czego są komórki no i nasze znakomite forum :-D . Do czasu przygotowań jak znam życie będziecie wiedzieć gdzie , fotki bywalców , jaka będzie pogoda itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i będzie radośnie, będzie się działo 0dance3.gif

 

 

 

 

O to, to, to.... A gdzie wpis na listę uczestników ????  :nono:

Tak daleko z planami to my nie wybiegamy :oslabiony:  ale oczywiście termin i spotkanie z Wami mamy na uwadze :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek........winszuję 2-tysięcznika :] :] :]

 

A patrz Pan, nie zauważyłem  :look:  dziękuję zatem  :blagac:  Browarek na spotkanie jak złoto  :slina:

 

 

Z tymi kempingami, to jednak nie ma żartów. Trzeba się zastanowić na alternatywą. Dzwoniłem na Kotarz i pan nie był specjalnie szczęśliwy, bo to trawa może być jeszcze mokra, zryjemy teren i będzie kłopot. Uzależnia to od dalszego rozwoju pogody. Poza tym, w tym terminie, zapowiadał się też klub karawaningowy Ondraszek z B-B. Moze lepiej nie robić dwóch spotkań na jednym kempingu  :hmm: Różnie potem może być 2patyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A patrz Pan, nie zauważyłem  :look:  dziękuję zatem  :blagac:  Browarek na spotkanie jak złoto  :slina:

 

 

Z tymi kempingami, to jednak nie ma żartów. Trzeba się zastanowić na alternatywą. Dzwoniłem na Kotarz i pan nie był specjalnie szczęśliwy, bo to trawa może być jeszcze mokra, zryjemy teren i będzie kłopot. Uzależnia to od dalszego rozwoju pogody. Poza tym, w tym terminie, zapowiadał się też klub karawaningowy Ondraszek z B-B. Moze lepiej nie robić dwóch spotkań na jednym kempingu  :hmm: Różnie potem może być 2patyk.gif

 

Hmmm tak też coś czułem że może być z tym problem (trawa na kempingu) . Tak jak Kajtek mówisz może lepiej nie łączyć 2 ekip . Może Pani z Cieszyna miała rację z tym parkingiem za 5k :-D hehehe .

Aha Kajtek gratulacje :-D

 

No no no zadaszenie w sam raz jak dla nas :-) . Ciekawa propozycja

Ciekawe jak z prądem mają (czy nie będzie jak w Pieskowej) . Lecz myślę że sobie poradzimy :-)

ZADASZONA WIATA ZE STOŁAMI NA IMPREZY ORGANIZOWANE PRZEZ OSP

 

żeby się nie obrazili ;-)

 

No i będzie radośnie, będzie się działo 0dance3.gif

 

 

 

 

O to, to, to.... A gdzie wpis na listę uczestników ????  :nono:

 

I znowu nocy będzie mało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zmiana kempingu. Jarowiska mamy zarezerwowane. Nie ma problemu. Pan specjalnie dla nas przyjedzie podłączyć prąd, bo myślał dopiero od maja uruchamiać. I o trawie nie wspominał. I jest skłonny do negocjacji cenowych... same plusy  :ok:  I z wiaty możemy korzystać, bez rezerwacji za 500 zł za 3h  :]

 

Dzięki Dobrawa  :blagac:  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zmiana kempingu. Jarowiska mamy zarezerwowane. Nie ma problemu. Pan specjalnie dla nas przyjedzie podłączyć prąd, bo myślał dopiero od maja uruchamiać. I o trawie nie wspominał. I jest skłonny do negocjacji cenowych... same plusy  :ok:  I z wiaty możemy korzystać, bez rezerwacji za 500 zł za 3h  :]

 

Dzięki Dobrawa  :blagac:  :blagac:

 

Super :-)

Spoko :yay: ,czego się nie robi dla forumowiczów :tuptup:

 

Dziękujemy :-)

p.s. dobrawa a masz może adres bo jakoś poszukuję i znaleźć nie mogę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zmiana kempingu. Jarowiska mamy zarezerwowane. Nie ma problemu. Pan specjalnie dla nas przyjedzie podłączyć prąd, bo myślał dopiero od maja uruchamiać. I o trawie nie wspominał. I jest skłonny do negocjacji cenowych... same plusy  :ok:  I z wiaty możemy korzystać, bez rezerwacji za 500 zł za 3h  :]

 

Dzięki Dobrawa  :blagac:  :blagac:

Czy dobrze zrozumiałem, za wiatę trzeba dodatkowo zapłacić za trzy godz używania taką kasę - dziwne, pierwszy raz coś takiego widzę. Nie dajmy się zwariować. Trzeba to facetowi wybić z głowy. Obserwuję ten post i są szanse, że przyjedziemy? Po przejrzeniu cennika najbardziej "ucieszyły" mnie pozycje podkreślone.

Cennik opłat pobytowych za 1 dobę

 

Pobyt 1 osoby 4,-zł

 

Pobyt dzieci 6-16 lat 2,-zł

 

Ustawienie namiotu 4,-zł

 

Ustawienie przyczepy kempingowej 4,-zł

 

Parkowanie samochodu osobowego 4,-zł

 

Korzystanie z en. elektrycznej, natrysku i WC 10,-zł

 

Korzystanie z natrysku i WC 5,-zł

 

Dzieci do lat 6 zwolnione z opłat

 

Czy facet upadł na głowę? jeszcze raz nie można dać się zwariować. Na Kotarzu znacznie taniej i bez fanaberii cenowej. Teraz pojawiły się wątpliwości co do przyjazdu

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.