Skocz do zawartości

TEC Tour 420


dudek_t

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem załogo!

 

Z racji powiększenia rodziny i coraz szybszego zbliżania się wiosny zaczeliśmy się rozglądać za większym domkiem. Nasza Avento 350 ma tylko jedno łóżko i zwyczajnie jest za mała.

Myśleliśmy nad kupnem nowej przyczepy ale w sumie i tak nie miałbym czym ciągać wymarzonego modelu (konieczna zmiana samochodu + prawko B+E) więc postanowiliśmy poszukać czegoś na 2-5 lat. W związku z tym im taniej tym lepiej :)

Zupełnie przypadkiem znalazłem dzisiaj to:

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl//ogloszenie/172/TEC-TOUR

 

Co o niej sądzicie? Niepokoi Was coś na zdjęciach? Jutro pojadę ją obejrzeć i chciałbym wiedzieć czy muszę na coś konkretnie zwrócić uwagę. Na moje oko to podejrzanie niskie DMC. Z jednej strony super - mogę ciągać Skodą ale z drugiej domyślam się że realna ładowność jest skrajnie niska. Orientujecie się ile taki model ma MW? 

 

Serdecznie proszę o opinię, mam nadzieje na świąteczny prezent  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC nie jest niepokojące. Budka jest dla 4 osób, ale nie jest długa, symbol zdradza 420cm podłogi.

W gruncie rzeczy, fotki profesjonalnie maskują wady, lub po prostu ich nie ma.

Jakiś panel w łazience tylko zauważyłem a z tyłu jakieś ślady mocowania czegoś, może bagażnik na rower.

Uwaga, może nie być kuchni ani lodówki :)

Żarcik, ale poproś o fotki tych poważnych przecież elementów.

Cena fajna. Teraz.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ją w maju, czy czerwcu zaraz po sprowadzeniu (wtedy wyceniana była na 22 kpln). WojtEwa żartobliwie zasugerował brak lodówki i kuchenki, ale spox - były na swoim miejscu. Pamiętam, że przerabiali przednie spanie, gdzie nie było stolika tylko stałe łóżko. Wyglądała na suchą. Mnie nie ujęła trochę wytartą i zmęczoną podłogą oraz w mniejszym stopniu tapicerką (może było przed praniem jeszcze?). Dołożywszy zaś cenę to uznałem, że nic nie stracę jeśli poszukam dalej. Fakt, faktem, że chłop uczciwy i nawet gdyby coś się skichało to naprawi.

 

Natomiast - z deko innej beki - jak przeczytałem wątek:

http://forum.karawaning.pl/topic/15758-nasz-nowy-burstner/

To się załamałem ;-). Jak kupię podobnego Burstnera (nawet 1-2 latka młodszego) za 28-30 kpln - to wyjdzie jak nic "żem" frajer. A wrzutkę robię dlatego, że ten Burstner był tylko 1 kpln droższy od tego Teca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.