Skocz do zawartości

Nasz nowy Burstner


Krixos

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu rozmów i negocjacji, dzisiaj staliśmy się posiadaczami Burstnerka 480 TK z 2003 r. DMC 1200 przy MW 954 więc przyzwoita ładowność, a i Viatol mnie ominie.  Wreszcie przyczepka prawdziwie pięcioosobowa, bo poprzednia potrzebowała własnoręcznych modyfikacji i dobudowy piętrusa. Teraz każdy z dzieciaków ma swoje łóżko. 

 

W skrócie mówiąc całość z dyszlem prawie 7 m. W środku troszkę ponad 5 m długości i 2,1 m szerokości więc powierzchnia znacznie powiększona. Całość suchutka i pachnąca. Kupiona od dotychczasowego użytkownika, a nie od pośrednika/handlarza itp. 

 

Niestety, tez będzie opatulona w pokrowiec stała i czekała na wiosnę a my najchętniej już byśmy pojechali ją dokładnie wypróbować w terenie 

 

Poniżej kilka fotek :

post-9429-0-40472800-1386100558_thumb.jpgpost-9429-0-15272500-1386100550_thumb.jpgpost-9429-0-93942500-1386100556_thumb.jpgpost-9429-0-83259500-1386100557_thumb.jpgpost-9429-0-31626500-1386100560_thumb.jpgpost-9429-0-12807600-1386100563_thumb.jpg

 

Zdjęcia troszkę przemieszane , głównie od poprzedniego właściciela ściągnięte ale na hali w której ją trzymał mało fotogeniczne otoczenie a na zewnątrz za ciemno

Budka jest troszkę obita przez grad ale miało to też odbicie w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuję za wszystkie miłe słowa.

Co do ważenia to oczywiście w planach, tylko jak myślicie : Na wage teraz, jak jest puściutka czy po wrzuceniu wyposażenia ? Po wczorajszej, krótkiec co prawda przejażdżce ok 10km, stwierdziłam, że jedzie się łatwiej niż z poprzednią która nominalnie była o ok 200 kg lżejsza,

CO do ceny to 19 tys PLNów , więc myślę że nie przepłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie znaleziona zupełnie przez przypadek. Dwa razy pojechałem do Bierunia bo Center-Campie mieli coś przywieźć z piętrusami, ale albo mieli z układem środka który mi nie pasował, a jak już coś fajnego się pojawiło to cena była poza zasięgiem. Wieczorkiem z nudów popatrzałem w necie i się trafiła. A że prawie "za płotem" to się umówiłem i pojechałem pooglądać. Głównie chciałem tylko zobaczyć jak są pewne rzeczy rozwiązane w tym typie bo patrząc po cenie spodziewałem się jakiegoś "ideału" sprowadzonego na handel, ale po godzinie rozmowy i oglądania trzeba było zacząć myśleć o pozyskaniu kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomala  :] 

Gratuluje zakupu- przyczepa wygląda bardzo ładnie i coś czuje ,że najszybciej to my się spotkamy- w Tychach :yay:

Witam , witam 

Dzięki za pochwałkę, a co do spotkania to zawsze chętnie , chociaż w Tychach to pewnie prędzej w knajpce przy piwie niż w plenerze z przyczepami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.