Skocz do zawartości

Hobby Classic 400 - referencje


piotrowin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich licznie zgromadzonych :)

 

Od pewnego czasu chodzi za mną przyczepka - i fajnie. Tyle tylko, że w czasie poświęconym na jej szukanie kupiłbym pewnie samochód, pojeździł i go sprzedał, a przyczepki dalej nie mam. Koszmar rodem z kabaretu - "będziesz pan zadowolooooony".

Ale ad rem. Znalazłem przyczepkę, której właściciel powołuje się na znajomości na tutejszym forum: 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-clasic-400-i3760291405.html

Czy ktoś ją widział w realu i mógłby coś ciekawego powiedzieć? Wdzięczny byłbym bo odpadłby mi wyjazd przez pół Polski.

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znam tą przyczepkę gdyz nie raz siedziałem z włascicielem przy stole obwicie zaopatrzonym i stosunek jego do przyczepy jest nie do opisania a wręcz fanatyczny gdyz perfekcja dbania o szczególy jest niesamowita.,miałem wrazenie ze w trakcie biwakowania budka był wazniejsza od zony a własciciele sciągali buty wchodząc do srodka.Nie chcę tu kadzic włascicielowi  ale mam nadzieję ze inni to potwierdzą.Przyczepka godna uwagi i myslę ze nowy własciciel będzie rad z zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich licznie zgromadzonych :)

 

Od pewnego czasu chodzi za mną przyczepka - i fajnie. Tyle tylko, że w czasie poświęconym na jej szukanie kupiłbym pewnie samochód, pojeździł i go sprzedał, a przyczepki dalej nie mam. Koszmar rodem z kabaretu - "będziesz pan zadowolooooony".

Ale ad rem. Znalazłem przyczepkę, której właściciel powołuje się na znajomości na tutejszym forum: 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-clasic-400-i3760291405.html

Czy ktoś ją widział w realu i mógłby coś ciekawego powiedzieć? Wdzięczny byłbym bo odpadłby mi wyjazd przez pół Polski.

 

Dzięki i pozdrawiam

Przyczepka jest OK.

Tutaj masz ogłoszenie sprzedającego zamieszczone  na k.pl  

http://forum.karawaning.pl/topic/15745-s-przyczepa-kempingowa-hobby-clasic-400-1991-r-dmc-1350/

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no ale niesamowity strzał !!

Kolega nowy pierwszym postem wstrzelił się w ofertę budki z tak znakomitymi rekomendacjami.

Normalnie aż zazdraszczam, mimo że sobie budki nie szukam.

Myślę że dalszy scenariusz jest do przewidzenia i sprawdzi się :)

Trafnych decyzji życzę.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie peany - ilość wylanej wazeliny wskazuje na dużą wyprzedaż tego specyfiku :)

Ja rozumiem koleżeństwo i walkę w obalaniu wspólnych wrogów (o czym wspomina kornak), ale gdyby tak bardziej merytorycznie?

Przy innych przyczepkach można przeczytać "podejrzany cień", "dziwna plama", "wygięta listwa" a tutaj co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie peany - ilość wylanej wazeliny wskazuje na dużą wyprzedaż tego specyfiku :)

Ja rozumiem koleżeństwo i walkę w obalaniu wspólnych wrogów (o czym wspomina kornak), ale gdyby tak bardziej merytorycznie?

Przy innych przyczepkach można przeczytać "podejrzany cień", "dziwna plama", "wygięta listwa" a tutaj co?

Kolego Piotrowin -czytając ogłoszenie mozna się zorientowac ze budka ulegała cały czas modernizacji co swiadczy dobrze o włascicielu no i o stanie technicznym przyczepy. Nawet jezeli były jakies awarie to są zrobione profesjonalnie a trudno zeby przez cały okres eksploatacji cos się nie wydarzyło,skoro gosc poddał swoj wyrób pod ocenę  formułowiczom to widocznie musi byc pewny swego,bo jak kolega(nie) zauwarzył ze tu nikt nikomu nie włazi w du..ę bez mydła(tz.wazeliniarstwo)A jezeli trafi się potencjalny klient  to o szczególach pogadają miedzy sobą a i kupujący musi  zachowac zdrowy rozsądek i miec oczy szeroko otwartę

 

Lucek, pierwszy raz czytam takie posty przy opisie przyczepki :). W tej sytuacji to można najpierw kupić a potem pooglądać :)

jak widac są i dobre rady a kupującego nikt nie zwalnia od myslenia.A mając taką gospodynię na pokładzie(Mariola)trudno zeby ta przyczepa nie lsniła i ulegała jakiejs degradacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Przy innych przyczepkach można przeczytać "podejrzany cień", "dziwna plama", "wygięta listwa" a tutaj co?

Prosiłeś o referencje, nie o ocenę :)

Nie ma wątpliwości że z dobrych rąk oferta, co to oznacza dla potencjalnych kupujących wiadomo - radziłbym się śpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrowin,uwierz mi te posty powyżej to nie wazelina.Ja też stosunkowo niedawno byłem "nowy"i na kupnie.Podobnie kolega bees.Poczytaj jego temat.

ONI ( czyt.Koledzy z forum :blagac: :blagac: :blagac: ) - potrafią bezwzględnie zniszczyć(czyt.wytknąć wady towaru)- Twoje złudne nadzieje na to ,że się znasz na przyczepach i że masz o nich zielone pojęcie :nono: .. Z tego co już zauważyłem na forum - na dziś szukałbym przyczepy od kogoś z forumowiczów,a gdyby pasowała mi taka jaką zalinkowałeś to na pewno w ciemno chociaż bym pojechał zobaczyć i pogadać po takich referencjach.Zaznaczam,że nie znam ani właściciela budki ani osobiście -niestety- prawie żadnego z forumowiczów.JESZCZE :yay: !!

Co do budki ja bym się tylko zastanowił nad finansową stroną.Kupując samą budkę- cena jest w miare OK jak na rocznik ale dostajesz budkę z wyposażeniem jak każda inna.Tutaj Twoim zyskiem największym jest STAN przyczepy( o czym wyżej piszą koledzy)

Jeśli dopłacisz do wyp.dodatkowego to masz już cenę 14500.Jak za budkę z 91r sporo,a nawet dużo.Fakt- wypasik fajny! ale nie wiemy czy jest Ci potrzebny?? Czy jeżdziśz na dziko(panel+aku),czy niezbędny Ci mover? itd,itp,. Zauważ że gratisy dostajesz tylko przy zakupie wyposażenia dodatkowego.Ja wolałbym przyczepke+te gratisy niż to wyposażenie za 5tysi.

Przypuszczam,że Bees zakupił swoją przyczepę(większą i 8 lat młodszą za ok 17000-to raptem 2,5 tyś więcej ale i budka inna i też w stanie zadawalającym.Fakt-goła-ale systematycznie uzupełni braki wg swoich potrzeb.

Na temat stanu nic nie piszę bo wyżej już było powiedziane. Wybór jak zwykle należy do posiadacza gotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.