Skocz do zawartości

Porzucona


maniek72

Rekomendowane odpowiedzi

Ale faktycznie ją ogołocili. Dziwne, że felgi się ostały, przynajmniej jedna, bo drugiej nie widzę. Ciekawe kiedy za ramę się wezmą. Najpierw pójdą chyba ściany na opał (zima nadchodzi), to zrobi jedna ekipa, a później druga ekipa złomiarzy dokończy dzieło. Będzie wolne miejsce parkingowe, ale nie radził bym Kolegom z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było zapiąć i do siebie:)

 

Rosołek, nie miałem haka

 

Ciekawe, czy przecieka ? Maniek robiłeś próbę wody ?

 

Faktycznie, mogłem zrobić, ale nawet jak by się okazała szczelna ;)  to był by problem z pdpięciem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja hak zawsze wożę w bagażniku. Nigdy nie wiadomo co i kiedy się trafi :yay:

 

W obecnym samochodzie również mam odpinany i leży w bagażniku, ale wtedy nie maiałem zamontowanego. Jak bym miał hak to kto wie może ta przyczepka była by moją pierwszą. :hmm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port

Widzę, że wątek ,o braku zaczepu tobie umknął

 

A jakie zabezpieczenia! nawet nie ma co myśleć o podprowadzeniu :D

Takiego sposobu, jak zabezpieczyć przyczepę przed kradzieżą nikt na forum nie podał :D

 

Ale zaczepu do haka nie ma, sam dyszel, kuń by się przydał :mlot:

 

szybciej bym zamontował zaczep i hak, niż załawił kunia :hehe:

Edytowane przez maniek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.