Skocz do zawartości

namiary na handlarza angielkami


kranik

Rekomendowane odpowiedzi

My zaczynaliśmy od niewiadówki po paru wyjazdach zachorowaliśmy na coś lepszego szukałem w przedziale 15 tyś ale okazało się ,że spasował nam domek z 5000 pln starszy ale naprawę zadbany co nie powiem zanim do tego dojrzałem zajeło nam trochę czasu nie zawsze drogie i nowe znaczy lepsze i nie spełniające naszych wymagań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko tyle posiadam - biedny student

...

z tego co czytałem na forum większość przyczep z UK są w nieciekawym stanie i trzeba się na tym znać, żeby kupić coś porządnego.

Hihi, "biedny student" jeździ prestiżowym Roverem V6...

To żart oczywiście a nie zazdrość  :ee: 

.

Skoro wierzysz w to co wyczytałeś... to nie miej złudzeń że laik trafi super okazję.

Jest trudno, bardzo trudno.

Tradycyjnie pochwalę się, że swoje angielki sam sprowadzałem.

Angole też się cenią, bądź ładne egzemplarze w licytacjach osiągają ceny ponad Twoje cenowe oczekiwania.

 

...

 

Problem w tym, że angielki mi się bardzo podobają

...

 

Również, również !!! Kochałem swoją każdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest emeryt który zajoł się sprowadzaniem przyczep jakieś 12 lat temu najpierw dla znajomych itd wykorzystując swoje nabyte kontakty z Holendrami ściąga z tych stron.  Stronki niema bo jego dobra opinia i sprzedaż przyczep wygląda tak ,że zazwyczaj coś wystawi to już od ręki sprzedane ceny ma dobre i towar też można znalść parę sztk na Tablicy .pl wpisz miasto Sosnowiec nick Andrzej najlepiej zadzwonić i się umuwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem przyczepy od Pana Andrzeja na tablicy, są naprawdę warte uwagi a ceny są rewelacyjne. Dziękuje Ci Tomku z całego serca :) jak tylko wrócę do Polski od razu robię wycieczkę za granice czyli do Sosnowca, muszę wyrobić paszport i zapłacić winiete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to praktycznie niemożliwe , sam kiedyś kupiłem i zwiozłem taką "okazję" , przyczepa + koszy wyszło ponad 6tys. (funt był taniej)

Było to taki złom,że tracąc na sprzedaży tylko 1000zł byłem szczęśliwcem.

 

wtrącę jeszcze 3 grosze...

Koledzy mają rację.

Angol też nie jest "głupi" i tanio nie odda dobrej przyczepy.

Aczkolwiek jak szukałem w tym roku na przełomie maj/czerwiec, to było kilka dobrych okazji w PL z pierwszej ręki od właściciela sprzedawane.

Pamiętam jedną za 7 koła poszła mi przed nosem. Gościu zakończył aukcję przed czasem i to był jego błąd ;] Zresztą sam sie do tego przyznał.

Warto przeglądać aledrogo. Jak nie szukasz na zapalenie płuc, od zaraz, to coś znajdziecie ale bez szeleństw w tej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kranik na necie stoi 10 % towar poleć się na mnie a będzie dobrze znam go od 13 lat jak się z namiotem bujałem i byłem mondrzejszy od kury ,że przyczepy to dla dziadków a teraz mam 32 lata i do tego dojżałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.