Skocz do zawartości

Hobby excellent moja nowa miłość


GraKo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

"Hobby excellent moja nowa miłość"

 

No, cóż - wcale się nie dziwię :]

A, co na to mąż :hmm:  :niewiem:

 

W każdym bądź razie, moje gratulacje :ok:

Przyczepa bardzo ładna, oby dobrze służyła i jak najdłużej !

 

P.S.

Mąż w końcu zapewne się przyzwyczai do nowej sytuacji i zaakceptuje ten, jakby nie patrzeć, trójkącik ;)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super świetny domek. Kupłem parę tygodni temu jej mniejszą siostrę :yay: Mam nadzieję, że kiedyś zaparkujemy obok siebie i tych szklaneczek na stole będzie więcej :drink: :drink: :drink: :drink: Miłego użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,miło mi czytać sympatyczne wypowiedzi.Mąż nie jest zazdrosny bo on ciągle jest moją pierwszą miłością a do hobbusia już się też zdążył przkonać i polubić.Ciągnie się rewelacyjnie lekko,a mieszkanie w niej jest wielką przyjemnością.Koledze kielkowi też gratuluję zakupu i mam również nadzieje na spotkanie na jakimś zlocie.A może w Częstochowie na kolejnej pielgrzymce?????Do miłego.....Pozdrawiam wszystkich Hobbistów i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażynko...cóż mamy powiedzieć... Dech zapiera, oczy z orbit wychodzą...brak słów żeby opisać jej piękno... :slina:

Ja bym chyba nawet zimą nie wychodziła z niej... Piękny układ, taki jak nam się podoba i o jakim myślimy na przyszłość przy zmianie przyczepki.

Może uda nam się gdzieś spotkać w przyszłym sezonie to odpowiednio uczcimy Wasz zakup :drink:

Gratulujemy zakupu  i oby jak najszybciej minęła zima i zaczął się dla Was nowy sezon, żeby móc wyruszyć z nowym nabytkiem  :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo ładna i czyściutka ta przyczepa.Życzę udanych wyjazdów ,bo zadowoleni z niej bankowo będziecie :)

Widzę,ze prawdopodobnie pooglądam ją osobiście w Częstochowie- co za zbieg okoliczności,zapisaliśmy się tam na pielgrzymkę obok siebie, a tu nagle ten post odkryłem- wcześniej  jednak go nie widziałem :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja kupiłem parę lat temu Hobby de luxe C-400 742kg DMC 1100 i z roku 1988.Przyczepa w srodku jak nowa,suchudka i zadbana.Myslę,ze zrobiliscie dobry zakup i wam długo i szcześiwie posłuży.W mojej jest nawet napisane,że nie ma przeciw wskazan na wizytę bociana.Pozdrawiam.Ps.Mój bociek przyleciał 44-y lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,dzięki za miły mail.To będzie nasz pierwszy sezon z naszą Hobby.Jestem w trakcie odświeżania wnętrza,prania firanek--tworzenia własnego klimatu.Inauguracją będzie wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy.Jeśli będzie Pan też to wraz z mężem zapraszamy do naszego domku.pozna Pan po nr rejestracyjnym KT... Mam nadzieję na wymianę wrażeń podróżniczych i doświadczeń.Jeśli chodzi o bociany to też już dawno wyfrunęły z gniazda.Teraz czasem młode bocianiątka (wnuki)z nami gdzieś jadą.Życzę powodzenia i udanych wyjazdów.G R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.