Skocz do zawartości

Po spaleniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie chciałem się przywitać bo jestem na forum pierwszy raz , pisze bo nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania dotyczące przyczepy TEC 2009r po spaleniu całego wnętrza , gdzie znajdę materiały do odnowienia ścian ,meble i akcesoria to sobie poradzę chodzi mi o panele a najlepiej orginalne bo w internecie nie moę nic znaleść odnośnie firmy tec za pomoc wielkie dzięki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju drogi są dwie. Albo skupujesz wszystko najlepiej po okazyjnych cenach z internetu. mam tu na myśli ogrzewanie, lodówkę, kuchenkę, zlew, umywalka itd., itd. albo kupujesz drugą przyczepkę, która jest rozbita ale ma wnętrze dobre. innej możliwości nie ma. 

Co poszukiwań tradycyjnie portale aukcyjne albo firmy zajmujące się sprzedażą takich rzeczy. Nie ma innej możliwości. 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju drogi są dwie. Albo skupujesz wszystko najlepiej po okazyjnych cenach z internetu. mam tu na myśli ogrzewanie, lodówkę, kuchenkę, zlew, umywalka itd., itd. albo kupujesz drugą przyczepkę, która jest rozbita ale ma wnętrze dobre. innej możliwości nie ma. 

Co poszukiwań tradycyjnie portale aukcyjne albo firmy zajmujące się sprzedażą takich rzeczy. Nie ma innej możliwości. 

 

 

ale te rzeczy co piszesz to mam w jednym palcu zależy mi żeby doprowadzić do pożądku te ściany ,meble i wyposażenie mniejszy problem wertuje internet za firmą która handluje częściami do tec-a ale nie mogę znaleść bo nawet kupił bym w orginale  czy ta firma to jakiś wynalazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, niewiem co tam dokładnie Ci sie spaliło, ja odbudowywałem kampera na bazie ducato po przygodach. Na Twoim miejscu nie wyrywałbym sie z kupowaniem części z TEC'a ;) róznie to moze kosztować. Kupuj tylko to co musisz gwarantuje że ceny przyprawią Cię o zawrót głowy, z Dethleffsa kupowałem tylko to czego nie mogłem dopasować z innych marek bądź uzywek. Poczytaj troche o mojej przygodzie ze spaleńcem: http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=12972

 

 

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowe ceny z Dethleffsa:

 

- nadkole 300 euro

- dwa fartuchy boczne (to te plastiki szare) - ok. 500 euro

- brodzik bodajże 300 euro

- za kuchnie chcieli chyba 1000 euro ;) znajomy meblarz zrobił to dwa razy ładniej za 1/4 ceny poczytaj zresztą wszystko opisałem w temacie.

 

TEC to nie jest wynalazek :)

 

Pozdrawiam Rafał

Edytowane przez rewir (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEC to firma siostra LMC- szukaj części do LMC, są praktycznie identyczne.

Daj jakieś fotki jak to wygląda to można będzie coś pomóc.

 

W Człuchowie jest firma co ma dużo przyczep w rożnym stanie (są tez na allegro) - zacząłbym od tego.

Jeżeli faktycznie nie masz całkiem wnętrza a skorupa jest ok, to ja siadłbym z kartka papieru i narysował swoja wymarzoną przyczepę, a potem zbudował środek z używanych komponentów rożnych marek - każda ma jakiś fajny patent. Byle optycznie jakoś to pasowało

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego aż tak zależy Ci na wszystkich oryginalnych częściach?

Masz zamiar tanio kupić, łatwo naprawić i sprzedać jako "bezwypadkową"?

Jeśli tak, to nie owijaj, konkretnie przedstaw sprawę, a być może koledzy trafniej podpowiedzą i łatwiej Ci będzie.

Ja też pytałem/prosiłem kiedyś o pomoc. Co prawda nie po spaleniu tylko zewnętrznym uszkodzeniem i... kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.